Пластични Рамен Шпорет Рамен Сад Во Собата Со Стапчиња За Јадење Микробранова Тестенини Сад Колеџ Студентски Соба Најважен За Девојки За Момчиња Стан Најважен-Син

Пластични Рамен Шпорет Рамен Сад Во Собата Со Стапчиња За Јадење Микробранова Тестенини Сад Колеџ Студентски Соба Најважен За

-140 %

DEN 223.84

Новак

Достапно за нарачка

Тоа??е од суштинско значење за студентски дом соби колеџ или зафатен возрасни со гладни деца. Материјал : полипропиленски и бамбусови влакна без бпа и нетоксична Микробранова Печка и машина за миење садови безбедно спецификации : Големина : Голем сад -2,6*6,3 инчи ; Мал сад-2,1*5,8 инчи ; Сад За Одвод-2,4*6,3 инчи Тежина : 0,77 Фунти Волумен : Голем сад-1000 мл=33,81 мл; Мал сад-500 Мл=16,9 Мл Пакет вклучува : 1 ПАРА Стапчиња за Јадење 1 Лажица 1 вилушка 1 рамен Сад Поставете Секое Прашање,Ве Молиме Слободно контактирајте не. Вашата омилена храна е подготвена минути later. Лесна употреба : Опремен со странична рачка, садот за шпорет на рамен може лесно да се извади од вашата микробранова печка без да ги попарите рацете. Упатство за Употреба рецепт За Суви тестенини : ставете ги инстант тестенините Во садот за одводнување и ставете ги во големиот сад, истурете малку вода во инстант тестенината, покријте ја со малиот сад и загрејте ја во микробранова печка (освен загревање во микробранова печка, инстант тестенините може да се готват и со истурање врела вода).It совршено може да заштеди време за готвење, што го прави соодветна алатка во текот на целиот ден. Упатство за Употреба рецепт За Суви тестенини : ставете ги инстант тестенините Во садот за одводнување и ставете ги во големиот сад, истурете малку вода во инстант тестенината, покријте ја со малиот сад и загрејте ја во микробранова печка (освен загревање во микробранова печка, инстант тестенините може да се готват и со истурање врела вода). Откако ќе се сварат тестенините, извадете го садот за одвод, исцедете ја водата и ставете ги инстант тестенините во малиот сад, а потоа измешајте го сув. Откако ќе се сварат тестенините, извадете го садот за одвод, исцедете ја водата и ставете ги инстант тестенините во малиот сад, а потоа измешајте го сув. НИЕ ЌЕ го решиме ЗА ВАС ПОБРЗО. Откако ќе се сварат тестенините, извадете го садот за одвод, исцедете ја водата и ставете ги инстант тестенините во малиот сад, а потоа измешајте го сув. Садот за микробранова печка може значително да ви заштеди време за готвење. Вашата омилена храна е подготвена минути later. Тоа??е совршен избор за загревање рамен, шпагети, сирење, супа, житарки и овесна каша, како и секоја храна што е безбедна во микробранова печка. Тоа??е од суштинско значење за студентски дом соби колеџ или зафатен возрасни со гладни деца.It совршено може да заштеди време за готвење, што го прави соодветна алатка во текот на целиот ден.

Избор на клиент

Изработени Во Садови За Готвење - Комплет Чинии со 4 Влеза - Бело-Порцеланска Англија Новак
Изработени Во Садови За Готвење - Комплет Чинии со 4 Влеза - Бело-Порцеланска Англија

Неверојатно ИздржливДизајниран Да ги издржи строгостите на кујната во ресторанот, Изработени Во Чинии

DEN 2.33
XWOZYDR Подглазура Боја Садови Во Собата Кујна Угостителски Прибор Коска Плоча Чинија Чинија Ресторан Комбинација Новак
БИА Кордон Блу 8 - Унца Флејт Сад, Во собата на 4, Бела Новак
БИА Кордон Блу 8 - Унца Флејт Сад, Во собата на 4, Бела

Комплет од 4 флејтирани чинии во супер бело тело Изработен од најквалитетен издржлив порцелан...

DEN 1.33
Коксин-КАРЛУ 28-Унца Пластични Чинии за Житни култури или Салата, сет од 12 во 6 Избрани Бои Новак
Коксин-КАРЛУ 28-Унца Пластични Чинии за Житни култури или Салата, сет од 12 во 6 Избрани Бои

Пластичен Сад за Житни култури : максимален капацитет од 28 унци(капацитет за удобност 22унца), Дијаметар �

DEN 0.33
Rcelite Рамен Сад Сет-Нераскинлива-Фо Сад-Рамен Чинии w / Лажици &засилувач; Стапчиња За Јадење-Во Собата на 2 Новак
АИ ЉУБОВ МИР Готвење Во Движење Микробранови Чинии Со Рамен Со Ротирачки Зачини За Зачини Новак
АИ ЉУБОВ МИР Готвење Во Движење Микробранови Чинии Со Рамен Со Ротирачки Зачини За Зачини

Вашата омилена храна е подготвена минути later Нашите садови за готвење во микробранова печка се единстве

DEN 1.00
Вилерој &засилувач; Бох Бостон Стакло Сад Во собата на 4, Зелена Новак
Вилерој &засилувач; Бох Бостон Стакло Сад Во собата на 4, Зелена

Од своето основање во 1748 година, компанијата се разви за да стане еден од водечките светски брендови за �

DEN 1010.56
Пирекс Војна На Ѕвездите Мандалориски 8 Парче Сад Во Собата Новак
Пирекс Војна На Ѕвездите Мандалориски 8 Парче Сад Во Собата

Забавно и стилско решение за складирање, забава или подароци со уникатни дизајни Од Војна на Ѕвездите М

DEN 1.67