Сет За Прибор За Јадење Керамички Садови Комплет Садови За Домаќинство Комплет Коски Кинески Керамички Сад Сет Подарок

Сет За Прибор За Јадење Керамички Садови Комплет Садови За Домаќинство Комплет Коски Кинески Керамички Сад Сет Подарок

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Различни модели се достапни за задоволување на различни животни потреби и можат да се користат во микробранови печки и машини за миење садови. Плочи со различни големини, разни видови прибор што можат да се користат во секојдневните домаќинства. Може да ги задоволи потребите на различна храна и лесно се чува. Карактеристики на процесот, откако рачно насликаните садови ќе се испукаат на висока температура, некои мали црни дамки,. на површината на садовите ќе се појават мали честички и мали ореоли во боја, кои се во рамките на нормалниот опсег на процеси и немаат дефекти. Различни модели се достапни за задоволување на различни животни потреби и можат да се користат во микробранови печки и машини за миење садови. Плочи со различни големини, разни видови прибор што можат да се користат во секојдневните домаќинства. Може да ги задоволи потребите на различна храна и лесно се чува. Карактеристики на процесот, откако рачно насликаните садови ќе се испукаат на висока температура, некои мали црни дамки,. на површината на садовите ќе се појават мали честички и мали ореоли во боја, кои се во рамките на нормалниот опсег на процеси и немаат дефекти. Различни модели се достапни за задоволување на различни животни потреби и можат да се користат во микробранови печки и машини за миење садови.Плочи со различни големини, разни видови прибор што можат да се користат во секојдневните домаќинствиможе да ги задоволи потребите на различна храна и лесно се чува.Карактеристики на процесот, откако рачно насликаните садови ќе се испукаат на висока температура, на површината на садовите ќе се појават некои мали црни дамки, мали честички и мали ореоли во боја, кои се во рамките на нормалниот опсег на процеси и немаат дефекти.Пакетот вклучува : 1 комплет прибор за јадење : 1. Бидејќи е потребно рачно мерење, оставете простор од 1-3 см.2. Поради разликите во екранот, бојата може да биде малку поинаква од очекуваната боја, ве молиме дозволете.(Продавајте само главни производи, а не други производи) За Бојата : ве Молиме потсетете се дека поради светлосни ефекти, поставки за осветленост/контраст на мониторот итн., може да има некои мали разлики во тонот на бојата на фотографијата на веб-страницата и вистинската ставка.

Избор на клиент

Rcelite Рамен Сад Сет-Нераскинлива-Фо Сад-Рамен Чинии w / Лажици &засилувач; Стапчиња За Јадење-Во Собата на 2 Новак
БИА Кордон Блу 24-Унца Бели Порцелански Чинии За Супа, Сет од 4 Новак
БИА Кордон Блу 24-Унца Бели Порцелански Чинии За Супа, Сет од 4

Совршен за сервирање на различни супи Рерна безбедно до 450 Степен Микробранова печка и машина за миење с

DEN 639.84
ПРИБОР За КУЈНСКИ Прибор Прибор За Јадење Кујнски Прибор Садови За Коски Садови Садови За Ресторани И Лажици Новак
Пирекс Војна На Ѕвездите Мандалориски 8 Парче Сад Во Собата Новак
Пирекс Војна На Ѕвездите Мандалориски 8 Парче Сад Во Собата

Забавно и стилско решение за складирање, забава или подароци со уникатни дизајни Од Војна на Ѕвездите М

DEN 1.67