Мали Елени Роденденски Салфетки, 16 кт

Мали Елени Роденденски Салфетки, 16 кт

DEN 119.84

Новак

Достапно за нарачка

16 Мали Елени Роденденски Салфетки. Салфетки за еднократна употреба мерат 6,5". Премиум хартија 2-слојни салфетки. Совршен за роденденски забави. Координира со сите Други мали елени партиски материјали. 16 Мали Елени Роденденски Салфетки. Салфетки за еднократна употреба мерат 6,5". Премиум хартија 2-слојни салфетки. Совршен за роденденски забави. Координира со сите Други мали елени партиски материјали. Планирајте ја совршената забава со совршена салфетка кога ги користите Малите Салфетки За Роденден На Елени на вашата забава. Овие салфетки со 2 слоја имаат димензии 6,5" и имаат елен за бебиња со жолта, розова и кафеава тема. Продадени во пакувања од 16, овие хартиени салфетки за еднократна употреба се координираат со сите мали резерви за забави на Елени.

Избор на клиент

WH WH GRADY SUPTER PASS од 2 инчи пластични садови за садници или сукуленти Новак
WH WH GRADY SUPTER PASS од 2 инчи пластични садови за садници или сукуленти

Дренажни дупки за управување со вишок вода Цврсти, издржливи садови се еднократно Совршена големина за

DEN 1.67
ИЗОЛАБ 038.19.046 Сад капак Порцелан 46 мм Надворешен Дијаметар Новак
ИЗОЛАБ 038.19.046 Сад капак Порцелан 46 мм Надворешен Дијаметар

6 парче Капак На Садот 46 мм лок дијаметар СТАНДАРДИЗИРАН КВАЛИТЕТ | Изработен од висококвалитетен, висок

DEN 252.80
Висока Чистота Алумина Ал2о3 Сад Висока Форма Новак
Висока Чистота Алумина Ал2о3 Сад Висока Форма

Детали за производот алумина со Висока чистота (ал2о3) лабораториските садови имаат висока точка на топе

DEN 0.33
10 х лотос цветни матрици за офорт на стакло мешан подарок подарок стакларија хоби занает Новак
10 х лотос цветни матрици за офорт на стакло мешан подарок подарок стакларија хоби занает

10 х лотос цветни матрици за офорт Матриците се состојат од 3 слоја лотос цвет офорт матрици офорт 10 х лот�

DEN 1174.40
Сет За Стаклени Римери За табели, Сива Пластична Основа Со Црна Гумена Обвивка, 1 Број Новак
Сет За Стаклени Римери За табели, Сива Пластична Основа Со Црна Гумена Обвивка, 1 Број

Работи со Очила со Дијаметар од 3,5" – 6" Лесно отстранување на капакот идеален за брзо темпо бар животнат�

DEN 239.84