Наутички прицврстувачи за гости 32 КТ - Декоративни салфетки за хартија за бифе кујна или крпи за раката за прсти, јахти клуб сидро црвен дизајн

Наутички прицврстувачи за гости 32 КТ - Декоративни салфетки за хартија за бифе кујна или крпи за раката за прсти, јахти клуб

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

32 Број пакет на 3-хартиени хартиени пешкири за пешкири бифето (две пакувања со 16 точки). Декоративните салфетки мерат приближно 4,5 инчи x 8,5 инчи, склопени. Одговара на повеќето стандардни декоративни држачи за крпи за хартија. Направено од врвен квалитет на хартија со 3-тина хартија што овозможува трендовски изглед на партијата. Дизајн на сидро на црвени јахти, црвени ленти со сина силуета на сидро. Печатено во Германија на хартија од одржливо одгледувани шуми користејќи нетоксични, растворливи во вода. Идеално за гостинска бања, бифе, забави за вечера, настани, трпеза за кујнски трпеза и за простории инспирирани од пловење во вашиот дом. Совршено за забави на базени за излети на чамци и летни привлекувачи. 32 Број пакет на 3-хартиени хартиени пешкири за пешкири бифето (две пакувања со 16 точки). Декоративните салфетки мерат приближно 4,5 инчи x 8,5 инчи, склопени. Одговара на повеќето стандардни декоративни држачи за крпи за хартија. Направено од врвен квалитет на хартија со 3-тина хартија што овозможува трендовски изглед на партијата. Дизајн на сидро на црвени јахти, црвени ленти со сина силуета на сидро. Печатено во Германија на хартија од одржливо одгледувани шуми користејќи нетоксични, растворливи во вода. Идеално за гостинска бања, бифе, забави за вечера, настани, трпеза за кујнски трпеза и за простории инспирирани од пловење во вашиот дом. Совршено за забави на базени за излети на чамци и летни привлекувачи. Декоративни гостински крпи за семејство, пријатели и гости. Направено од врвен квалитет на хартија што овозможува трендовски изглед на партијата. Пакетот вклучува : (2) 16 брои (36 вкупно) хартија за салфетки / крпи за раце, приближно 4,5 инчи x 8,5 инчи, склопени. Поставете ги повеќето стандардни декоративни држачи за крпи за хартија. Убав комплемент за додавање со многу други партиски материјали. Овие материјали за хартија се совршени за празници во домот или канцеларијата. Изгледа одлично на вашата таблета, вашата маса за вклучена, или како крпи за рака на прстите во вашата бања. Додава декоративен допир во вашата кујна, трпезарија или бања.

Избор на клиент

Мери Мери Тркачки Автомобил Салфетки Новак
Мери Мери Тркачки Автомобил Салфетки

Овие неверојатни салфетки За Тркачки Автомобили изгледаат подготвени да рикаат од масата за забави Сов

DEN 108.00
2 индивидуални салфетки за хартија за хартија - лалиња летна цветна градина Новак
2 индивидуални салфетки за хартија за хартија - лалиња летна цветна градина

Две (2) индивидуални салфетки за премија за вечера, со големина 13х13 "или се расплетуваше 33х33 см Преклопен�

DEN 1.00
Креативно конвертирање на срцата за бонбони на Денот на вineубените, 6,5 “, повеќебојни бои Новак
Креативно конвертирање на срцата за бонбони на Денот на вineубените, 6,5 “, повеќебојни бои

16 Кенди срца Денот на вineубените На салфетки мерка 6 5 " Меки и апсорбирачки 2салфетки Меки и апсорбирани 2�

DEN 2.00
Салфетки за ручек со принцеза Дизни, пакувам 16 Новак
Салфетки за ручек со принцеза Дизни, пакувам 16

Пакетот вклучува : 16 салфетки за ручек на принцезата Дизни Дизајн на принцезата Дизни : Овие креативни с�

DEN 2.33
Дизајн На Производи Од хартија ППД Ливада Зуи Крпи За Гости/Хартиени Салфетки, 5 х 8, Разнобојни Новак Попуст
Дизајн На Производи Од хартија ППД Ливада Зуи Крпи За Гости/Хартиени Салфетки, 5 х 8, Разнобојни

МЕКИ, АБСОРБЕНТА КРПИ ЗА ГОСТИ : направете изјава кога ги прикажувате овие шарени хартиени крпи за гости

DEN 192.00
Бостон Интернешнл ИХР 3-Слоеви Хартиени Салфетки, 20-Брои Големина На Ручек, Сер Синклер Новак
Бостон Интернешнл ИХР 3-Слоеви Хартиени Салфетки, 20-Брои Големина На Ручек, Сер Синклер

3СЛОЈНИ ХАРТИЕНИ САЛФЕТКИ : Пакет од 20 хартиени салфетки со врвен квалитет РУЧЕК, ВЕЧЕРА, ДЕСЕРТ : Салфет�

DEN 0.33
Сребрена и светла „hooray“ рабни салфетки за ручек, јас фолија за печатење на 16 пакувања од 16 Новак
Сребрена и светла „hooray“ рабни салфетки за ручек, јас фолија за печатење на 16 пакувања од 16

Пакетот вклучува : 6 сребрени и светли „hooray“ рабни салфетки за ручек I фолија Дизајн на Hooray : Овие екстре�

DEN 3.33
Креативни Конвертирање Бумбари Бебе Пијалаци Салфетки, 5, Мулти-боја Новак
Креативни Конвертирање Бумбари Бебе Пијалаци Салфетки, 5, Мулти-боја

16 Бумбари Бебе Туш Коктел Салфетки Салфетки за еднократна употреба мерка 5" Изработена од врвна хартија

DEN 1.67
Вршен уметнички печати во форма на фолија во Newујорк Новак
Вршен уметнички печати во форма на фолија во Newујорк

Направете ги нејзините wallsидови да заблескаат со уникатни уметнички отпечатоци од заедницата на незави

DEN 640.00
Салфетки за забава за еднократна употреба за коктел Новак
Салфетки за забава за еднократна употреба за коктел

Истурете пие повторување Забавни салфетки за коктел 20броеви : 5x5 инчи : 2пар Стартери за разговор...

DEN 79.84
Бостон Интернационал Ихр Коктел Пијалаци Хартија Салфетки, 5 х 5-Инчи, Голф Бела, 20-Брои Новак Попуст
Бостон Интернационал Ихр Коктел Пијалаци Хартија Салфетки, 5 х 5-Инчи, Голф Бела, 20-Брои

ПРЕМИУМ ХАРТИЕНИ САЛФЕТКИ : Пакет од 20 премиум 3слојни хартиени салфетки ГОЛЕМИНА ЗА КОКТЕЛ ЗАБАВИ и ПИЈ

DEN 100.00
Креативно конвертирање на 803042b светло розови пијалоци салфетки, 50 парчиња Новак
Креативно конвертирање на 803042b светло розови пијалоци салфетки, 50 парчиња

Пакетот вклучува 50 парчиња салфетки за хартија за пијалоци со 2 парчиња кои мерат 5 '' x 5 '”инчи кога се ск�

DEN 3.33
Салфетки за ручек хартија | Плоштад | Морнарица сина | Чипка раб | Пакет од 20 Новак
Салфетки за ручек хартија | Плоштад | Морнарица сина | Чипка раб | Пакет од 20

Пакетот вклучува : морнарички сини салфетки за ручек 20 парчиња Декоративен дизајн : Овие исклучителни с

DEN 98.88
Декорации на Циркус животни од саќе - 3 компјутери Новак
Декорации на Циркус животни од саќе - 3 компјутери

Пакетот вклучува : 3 x циркуски животни со саќе украси за центар Централните делови се карактеризираат с�

DEN 1088.00
Сини и сребрени прослави салфетки, 16 КТ Новак
Сини и сребрени прослави салфетки, 16 КТ

16 салфетки со сина и сребрена прослава Декоративни салфетки мерка 6 5 " Направено од премија хартија со 2т

DEN 85.60
Божиќ Тематските Злато Коктел Салфетки | Смешни Фрази | Вино Сорта Пијалаци Хартија Салфетки Избрани 40 Брои Новак
Насмеани срца за ручек за хартија за ручек - 6,5 x 6,5, 16 компјутери Новак
Насмеани срца за ручек за хартија за ручек - 6,5 x 6,5, 16 компјутери

Пакетот вклучува : 16 салфетки за хартија за ручек на Денот на вineубените склопени 6,5 "x 6,5" Сладок дизајн : �

DEN 3.00
Креативно претворање 16 брои stвездени маглини Премиум во форма на ручек, сини/бели Новак
Креативно претворање 16 брои stвездени маглини Премиум во форма на ручек, сини/бели

Пакет од 16 премија 3подножје за квалитет на лицето на лицето, салфетки со ткиво, гордо направени во Амери

DEN 2.67