Дизајн на хартија за хартија Бидете сами пијалоци салфетка, Мајк Бел/Bluntcard, бидете сами

Дизајн на хартија за хартија Бидете сами пијалоци салфетка, Мајк Бел/Bluntcard, бидете сами

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Меки, апсорбирани салфетки : Дајте изјава кога ги прикажувате овие шарени салфетки за хартија за ручек и салфетки за коктел на следната вечера, роденденска забава или прослава за одмор. Плоштадот украсени салфетки се апсорбирачки и стилски. Издржлива конструкција : Подобрете го изгледот на вашата трпезариска маса со овие салфетки за хартија за еднократна употреба изработени со мека хартија со 3 парчиња. Секоја салфетка за пијалоци од дизајнот на хартија е природно изветвена без хлор. Уникатни дизајни : Прославете го во стил кога ја поставувате вашата таблета со овие украсни салфетки за вечера со шарени дизајни создадени од добро познати занаетчии. Шарен декор на маса : Облечете го вашиот декор на маса со овие шарени салфетки за хартија за ручек во најразлични бои и дизајни кои вклучуваат теми за печатење на животни, дизајни за одмор и повеќе. Колекција на производи за хартија : Во дизајнот на Paper Products, ние сме посветени да обезбедиме уникатни додатоци за печатење на германски јазик и прибор за јадење хартија. Од хартиени чинии за вечера, плочи за мезе и салфетки до стаклени ленти, кујнски крпи и чаши, знајте дека добивате висококвалитетни производи со исклучителни дизајни. Меки, апсорбирани салфетки : Дајте изјава кога ги прикажувате овие шарени салфетки за хартија за ручек и салфетки за коктел на следната вечера, роденденска забава или прослава за одмор. Плоштадот украсени салфетки се апсорбирачки и стилски. Издржлива конструкција : Подобрете го изгледот на вашата трпезариска маса со овие салфетки за хартија за еднократна употреба изработени со мека хартија со 3 парчиња. Секоја салфетка за пијалоци од дизајнот на хартија е природно изветвена без хлор. Уникатни дизајни : Прославете го во стил кога ја поставувате вашата таблета со овие украсни салфетки за вечера со шарени дизајни создадени од добро познати занаетчии. Шарен декор на маса : Облечете го вашиот декор на маса со овие шарени салфетки за хартија за ручек во најразлични бои и дизајни кои вклучуваат теми за печатење на животни, дизајни за одмор и повеќе. Колекција на производи за хартија : Во дизајнот на Paper Products, ние сме посветени да обезбедиме уникатни додатоци за печатење на германски јазик и прибор за јадење хартија. Од хартиени чинии за вечера, плочи за мезе и салфетки до стаклени ленти, кујнски крпи и чаши, знајте дека добивате висококвалитетни производи со исклучителни дизајни. Салферовите за дизајн на Paper Products се дизајнирани во САД и се произведуваат според највисоките стандарди во нашата фабрика во Германија. Имаме уметнички дела од уметници од целиот свет. Нашите салфетки со 3 парчиња се направени од рециклирана пулпа и се отпечатени со нетоксични, растворливи во вода мастила и се сертифицирани со FSC, што гарантира дека тие се и биоразградливи и компостливи. Секој пакет доаѓа завиткан во целофан со повторно затегнување на отворот.

Избор на клиент

Мери мери Англиски Градина Мали Салфетки со 4 убави дизајни Новак
Мери мери Англиски Градина Мали Салфетки со 4 убави дизајни

Овие прекрасни англиски Градина мали салфетки ќе изгледаат толку убаво на секоја партиска маса Совршен

DEN 2.67
Салфетки за ручек хартија | Плоштад | Морнарица сина | Чипка раб | Пакет од 20 Новак
Салфетки за ручек хартија | Плоштад | Морнарица сина | Чипка раб | Пакет од 20

Пакетот вклучува : морнарички сини салфетки за ручек 20 парчиња Декоративен дизајн : Овие исклучителни с

DEN 98.88
Креативно конвертирање на 803042b светло розови пијалоци салфетки, 50 парчиња Новак
Креативно конвертирање на 803042b светло розови пијалоци салфетки, 50 парчиња

Пакетот вклучува 50 парчиња салфетки за хартија за пијалоци со 2 парчиња кои мерат 5 '' x 5 '”инчи кога се ск�

DEN 3.33
Салфетки за ручек со принцеза Дизни, пакувам 16 Новак
Салфетки за ручек со принцеза Дизни, пакувам 16

Пакетот вклучува : 16 салфетки за ручек на принцезата Дизни Дизајн на принцезата Дизни : Овие креативни с�

DEN 2.33
Каспари Хиранганеа градинарски хартија за ручек во сина боја - 20 по пакет Новак
Каспари Хиранганеа градинарски хартија за ручек во сина боја - 20 по пакет

Материјалот со тројно нуди погодност и издржливост Печатено во Германија користејќи нетоксични, раств�

DEN 0.67
Салфетки за забава за еднократна употреба за коктел Новак
Салфетки за забава за еднократна употреба за коктел

Истурете пие повторување Забавни салфетки за коктел 20броеви : 5x5 инчи : 2пар Стартери за разговор...

DEN 79.84
Бостон Интернешнл ИХР 3-Слоеви Хартиени Салфетки, 20-Брои Големина На Ручек, Сер Синклер Новак
Бостон Интернешнл ИХР 3-Слоеви Хартиени Салфетки, 20-Брои Големина На Ручек, Сер Синклер

3СЛОЈНИ ХАРТИЕНИ САЛФЕТКИ : Пакет од 20 хартиени салфетки со врвен квалитет РУЧЕК, ВЕЧЕРА, ДЕСЕРТ : Салфет�

DEN 0.33
Бостон Интернационал Ихр Маримекко Цветни Салфетки За Ручек, 6,5 х 6,5, Унико Темно Жолта Новак
Бостон Интернационал Ихр Маримекко Цветни Салфетки За Ручек, 6,5 х 6,5, Унико Темно Жолта

ПРЕМИУМ ХАРТИЕНИ САЛФЕТКИ во ИКОНСКИ ОБРАСЦИ ОД МАРИМЕККО : Пакет од 20 премиум 3слојни хартиени салфетк�

DEN 921.60
Вршен уметнички печати во форма на фолија во Newујорк Новак
Вршен уметнички печати во форма на фолија во Newујорк

Направете ги нејзините wallsидови да заблескаат со уникатни уметнички отпечатоци од заедницата на незави

DEN 640.00
Мери Мери Тркачки Автомобил Салфетки Новак
Мери Мери Тркачки Автомобил Салфетки

Овие неверојатни салфетки За Тркачки Автомобили изгледаат подготвени да рикаат од масата за забави...

DEN 108.00
Насмеани срца за ручек за хартија за ручек - 6,5 x 6,5, 16 компјутери Новак
Насмеани срца за ручек за хартија за ручек - 6,5 x 6,5, 16 компјутери

Пакетот вклучува : 16 салфетки за хартија за ручек на Денот на вineубените склопени 6,5 "x 6,5" Сладок дизајн : �

DEN 3.00