Земибор Меабоус Спортски сандали, Meaboots Машка удобност за дишење Спортски сандали, сандали се лизгаат на патики, шуплива мрежа мода обичен плетен перничиња со перни

Земибор Меабоус Спортски сандали, Meaboots Машка удобност за дишење Спортски сандали, сандали се лизгаат на патики, шуплива

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Сандали од меаботи : Сандалите на Меобут се еден вид обувки дизајнирани за секојдневно носење. Оставете ги чевлите да останат во чекор со вашиот стил. Помогнете да ги олесните стапалата и потпетиците до колената, колковите и болката во долниот дел на грбот. Meaboots ортопедски спортски сандали : Во кои има лесна, одговорна амортизација и голема скок за крајна удобност за одење. Систем за нозе за удобност. Амортизирање на средна должина за лесна и одговорна амортизација. Перничињата од надворешната страна со под -нозе со голема скокање реагираат на вашиот секој чекор за крајна удобност. Анти-лизгање ѓон : Сандалите Meaboots со ѓон што не се лизга, силен зафат, издржливост и влечење обезбедуваат совршена стабилност при одење или трчање. Висока еластичност : Се одликува со лесна, одговорна амортизација и голема скок за крајна удобност за одење. Системот за удобност. Амортизирање на лесна и одговорна амортизација. Широк опсег : Одлично за носење дома или лесни активности на отворено. Полустрајниот дизајн на папучи значи дека е покриен само предниот дел од стапалото, а потпетицата е изложена, што е погодно за ставање и полетување. Карактеристики -комбинирани со обвивка за пријателска кожа, држете ги нозете суви, дишејќи и удобно. -Посоостана површина, удобна и дише -зглобна горе на нозете им даваат на нозете удобно чувство -стабилен изглед, може да се совпадне по волја -перфектна за да работите, да шетате или да патувате. Бавно враќање на Ева, светлина и отпорна на абење, флексибилни и апсорбирачки шок. Спецификации : Име на производот : Meaboots Sandals Пол : Womenените/мажите Материјал : ткаенина од летање со летање, гумена единствена боја : бела/црна/розова/сива боја Се препорачува да нарачате пакет со поголема големина Вклучува : 1 Pair * Meaboots Sandals Белешка : 1. Поради рачно мерење, оставете разлика од 1-5 G/1-2cm. 2.Дачи на различни дисплеи и различно осветлување, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето.

Избор на клиент

Жените Лизгаат Сандали Удобни Нелизгачки Влечки Лесни Летни Клинови Плаформи Римски Чевли Новак
Жените Лизгаат Сандали Удобни Нелизгачки Влечки Лесни Летни Клинови Плаформи Римски Чевли

Азиски стандард за големина на чевли # ве Молиме погледнете ја табелата со големини пред да ја купите ил�

DEN 1.67
Под Оклоп Унисекс-Дете Анса Графички Фиксна Лента Слајд Сандала Новак
Под Оклоп Унисекс-Дете Анса Графички Фиксна Лента Слајд Сандала

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Фиксна лента со додадена пена одозд

DEN 0.33
Waserce Chunky Platform Setals Sandals For Women Platform Stripper Fancy Shoes Дами обични и модни чевли сандали ПУ стил случајна Новак
Waserce Chunky Platform Setals Sandals For Women Platform Stripper Fancy Shoes Дами обични и модни чевли сандали ПУ стил случајна

100% Пу Увезени Финиот материјал, удобен и мек, го намалува стресот на зглобовите, ги зајакнува и тонови, г�

DEN 332.80
Womenените чизми за зимска тока каиш бурни потпетици се лизгаат на гроздобер дами чевли за обувки Новак
Womenените чизми за зимска тока каиш бурни потпетици се лизгаат на гроздобер дами чевли за обувки

Направени во САД или увезени ? ЕУ : 36 — УК : 3,5 —— : 5,5 големина : 37 стапала должина : 23,5 см / 9,25 '' — eu : 37 ——

DEN 319.84
Xmtxzym мажи сандали летни големи димензии мажи сандали на отворено машки обични чевли сандали Новак
Xmtxzym мажи сандали летни големи димензии мажи сандали на отворено машки обични чевли сандали

Овозможува и лесна прошетка Идеално за плажа, базен, дом, градина и секојдневно носење Лесно за носење, п

DEN 2416.00