Сјај за занаетчиски Хемвеј - 2/5 0,4 10мм - сјај во форма на дијаманти за козметички, уметнички занаети, занаетчиски нокти и декорација - сребрена холографска - 50g

Сјај за занаетчиски Хемвеј - 2/5 0,4 10мм - сјај во форма на дијаманти за козметички, уметнички занаети, занаетчиски нокти и

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Разновиден премија занаетчиски сјај - козметички безбеден. Совршено за уметност што не е крвав и не-кавга. Бесплатно веганско и животинско суровост - целосно веганско и ослободено од тестирање на животни. Разновиден премија занаетчиски сјај - козметички безбеден. Совршено за уметност што не е крвав и не-кавга. Бесплатно веганско и животинско суровост - целосно веганско и ослободено од тестирање на животни.

Избор на клиент

Мејер увоз на сребрена фузија мултигреин сјај на сјајот - 8 мл - 311-4080 -SL Новак Попуст
Мејер увоз на сребрена фузија мултигреин сјај на сјајот - 8 мл - 311-4080 -SL

Сребрена фузија е мешавина од две наши сребрени германски стаклени сјајни Дел Големи житни 40 Грити Супе

DEN 479.84
Hemway Premium Ultra Sparkle Glitter Multi alt Metalic Flake for Arts Занаетчиски занаети нокти козметика Фестивал на смола Новак
Hemway Premium Ultra Sparkle Glitter Multi alt Metalic Flake for Arts Занаетчиски занаети нокти козметика Фестивал на смола

Повеќенаменски премиум сјајно сеф Совршен за уметност, занаети, козметика, декор, нокти, стакло, флорист

DEN 67.04
Big Co Co занает биоглитер тиркизна 40g тенџере Новак
Big Co Co занает биоглитер тиркизна 40g тенџере

Сјајот на уметноста и занаетчискиот сјај направен од растенија, а не од пластика! #Guiltfreeglitter искри без ви�

DEN 1.67
Vvider prisma65 сурова пурпурна металик сјај во прав 15G тегла Новак
Vvider prisma65 сурова пурпурна металик сјај во прав 15G тегла

Прави смел и шарен додаток на бои, смоли, епоксии, чиста палто, лепак, лак за нокти, сапун, свеќи, лигите и �

DEN 2.33
Флорафт дијамантски прашина сјај 6 унца чиста стакло Новак Попуст
Флорафт дијамантски прашина сјај 6 унца чиста стакло

Овој пакет вклучува една тегла од 6 унца сјај за прашина од дијаманти Направено од фино мелено стакло по

DEN 125.60
Пакет - Сите сјајни гелови за сјајни стапчиња - сет од 13 - ренџер мастило Тим Холц Новак
Пакет - Сите сјајни гелови за сјајни стапчиња - сет од 13 - ренџер мастило Тим Холц

Гелите за сјајни стапчиња лесно се шират и работат одлично што се применуваат преку матрица или директн

DEN 1039.52
Сулин 2oz. Сјајот Стакер Тегла - чоколаден дијамант Новак
Сулин 2oz. Сјајот Стакер Тегла - чоколаден дијамант

Дополнителен убав сјај за суптилна искра 2.0 мл Возраст 6+ Нетоксичен Теглите се стабилни и еднократно...

DEN 0.67
Основен комплет за лепак од 6 сјај, шишиња од 6,7oz - 200 ml Новак
Основен комплет за лепак од 6 сјај, шишиња од 6,7oz - 200 ml

Сјајот лепак е полесен, помалку расипнички и многу помалку неуреден од користењето на стандарден лепак

DEN 1.67