Гроздобер метален знак Плакета Опуштете се натопена од дома, носталгична ретро метална уметност со смешна велејќи дека шик wallид виси уметност за тоалетот за лавал?

Гроздобер метален знак Плакета Опуштете се натопена од дома, носталгична ретро метална уметност со смешна велејќи дека шик wallид

DEN 154.72

Новак

Достапно за нарачка

✔ 【Премиум материјал】 : Металниот знак е направен од висококвалитетен алуминиум кој е доволно издржлив за долго време во затворено и надворешно користење. Без 'рѓосаност и нема бледнее. ✔ 【Различни димензии】 : Металниот знак има три вида на големина за избор. Сите овие три големини се идеална големина како исклучителна декорација за бања и туш кабина. ✔ 【Лесна инсталација】 : Металниот знак е лесен за инсталиран со претходно дупчени дупки. Монтирајте го со завртки или жици. Само земете неколку минути за да го завршите процесот на инсталација. ✔ 【Повеќекратна примена】 : Најдобра декорација за бања, туш кабина, тоалет, мијалник, тоалетот, тоалетот, плакарот за вода, домот, куќата, куќата, кабината, куќата на плажа и езерската куќа. ✔ 【Безбедно пакување】 : Ние користиме картон за да го завиткаме металниот знак, осигурете се дека ќе го добиете без оштетување. Доколку имате проблем, слободно контактирајте не. ✔ 【Премиум материјал】 : Металниот знак е направен од висококвалитетен алуминиум кој е доволно издржлив за долго време во затворено и надворешно користење. Без 'рѓосаност и нема бледнее. ✔ 【Различни димензии】 : Металниот знак има три вида на големина за избор. Сите овие три големини се идеална големина како исклучителна декорација за бања и туш кабина. ✔ 【Лесна инсталација】 : Металниот знак е лесен за инсталиран со претходно дупчени дупки. Монтирајте го со завртки или жици. Само земете неколку минути за да го завршите процесот на инсталација. ✔ 【Повеќекратна примена】 : Најдобра декорација за бања, туш кабина, тоалет, мијалник, тоалетот, тоалетот, плакарот за вода, домот, куќата, куќата, кабината, куќата на плажа и езерската куќа. ✔ 【Безбедно пакување】 : Ние користиме картон за да го завиткаме металниот знак, осигурете се дека ќе го добиете без оштетување. Доколку имате проблем, слободно контактирајте не. Материјал : Металниот знак е направен од висококвалитетен алуминиум кој е доволно издржлив за долго време во затворено и на отворено. Без 'рѓосаност и нема бледнее. Ве молиме, исто така, kindубезно забележете дека текстот може да се додаде и шемата може да се персонализира. Димензија : Металниот знак има три вида на големина за да изберете од : 10x10 инчи (25x25cm), 12x12 инчи (30x30cm) и 15x15 инчи (38x38cm). Сите овие три големини се идеална големина како исклучителна декорација за вашата бања и туш кабина. Инсталација : Металниот знак доаѓа со претходно дупчат дупки. Монтирајте го со завртки или жици. Супер лесно да се обеси на вратата, портата, wallидот, прозорецот и оградата. Одвојте неколку минути за да го завршите процесот на инсталација и да ја направите вашата бања поинтересна. Application : Best decoration for bathroom, shower room, bathhouse, toilet, washroom, restroom, lavatory, water closet, room, home, farmhouse, laundry room, garden, yard, porch, cabin, cottage, beach house, lake house, store, Кафе, ресторан и бар. Не само најдобар подарок за мама, тато, баби и дедовци, сестра, брат, чичко, пријатели, деца и кои ги сакате. Но, исто така и прекрасна идеја за домаќинство, нов дом, отворање на нови продавници, роденден, годишнина, прослава, свадба, есен, есен, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Божиќ, Нова Година и каде што беше потребна loveубов. Гаранција : Ние користиме картон за да го завиткате металниот знак, осигурете се дека ќе го добиете без оштетување. И, ние исто така даваме гаранција за пари. Ако производот што го добивате е оштетен, ние ќе ви направиме поврат или ќе го испратиме бесплатно. Доколку имате проблем, слободно контактирајте не.

Избор на клиент

3drose Слика на зборови можеби ако бев глупав, можев да те разберам - знамиња Новак
3drose Слика на зборови можеби ако бев глупав, можев да те разберам - знамиња

Севкупна димензија (во инчи) : 12 x 18; Големина на сликата (во инчи) : 10 x 10 Направено од 100% полукапачен полиес

DEN 747.20
Cabilock wallиден сапун сапун сапун Двоен слој завод за сапун за сапун за кујна за бања за туширање Новак
Cabilock wallиден сапун сапун сапун Двоен слој завод за сапун за сапун за кујна за бања за туширање

Панч бесплатен дизајн, стап и употреба, нема потреба од алатка Направено од високо квалитетен материјал

DEN 134.24
Сојузнички месинг 432 Колекција Венера Колекција Wallид монтиран сапун, мат бело Новак
Сојузнички месинг 432 Колекција Венера Колекција Wallид монтиран сапун, мат бело

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Дизајнот поставен со wallидови е идеална употреба на пр

DEN 2.67
Simpletome сапун сапун со мозоци чувајте суво керамика + подобар анти-катче 316 не'рѓосувачки челик Новак
Simpletome сапун сапун со мозоци чувајте суво керамика + подобар анти-катче 316 не'рѓосувачки челик

Подобро перформанси на отпорност на 'рѓа од не'рѓосувачки челик S(Molybdenum е додаден на засилена отпорност �

DEN 3.00