Anandashop остава сапун кутија креативна сапун решетка за одводнување на тоалетот, бесплатна сапун за складирање на сапун, сапун кутија Транспарент Греј

Anandashop остава сапун кутија креативна сапун решетка за одводнување на тоалетот, бесплатна сапун за складирање на сапун, сапун

DEN 401.60

Новак

Достапно за нарачка

Прекрасен изглед, рационализиран дизајн, сапун повеќе не е натопен, дренажата во форма на V е потемелна, проширувајќи го услужниот век на сапун. Триаголник картичка спречува да се лизне сапун. Можете да ставите сè на големи и мали места, лесни за држење, погодно за употреба и тоа е поубаво. Користете една работа за многу намени, чувајте ја тривијалната бања, кажете му збогум на нередот и ставете сапун, сунѓер за садови, четка и други мали работи. Основата и фиоката се дизајнирани одделно, што е лесно да се расклопи и чисти. Прекрасен изглед, рационализиран дизајн, сапун повеќе не е натопен, дренажата во форма на V е потемелна, проширувајќи го услужниот век на сапун. Триаголник картичка спречува да се лизне сапун. Можете да ставите сè на големи и мали места, лесни за држење, погодно за употреба и тоа е поубаво. Користете една работа за многу намени, чувајте ја тривијалната бања, кажете му збогум на нередот и ставете сапун, сунѓер за садови, четка и други мали работи. Основата и фиоката се дизајнирани одделно, што е лесно да се расклопи и чисти. Боја : Транспарентна сина, транспарентна гејспирација : 12*13.5 Со вшмукување чаша или не : Да Име на продукција : сапун Boxmaterial : Abswhether Постои покритие : Ништо.

12*13.5:
With suction cup or not: Yes
Product Name: soap box
Material: ABS
Whether there is a cover: None

Избор на клиент

Рид Фенси сапун сапун, приближно. 11,8 x 11,8 x 3,4 см, црна Новак
Рид Фенси сапун сапун, приближно. 11,8 x 11,8 x 3,4 см, црна

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Сапунот сапун изгледа одлично и се вклопува во ко

DEN 285.28
Jodhpuri Inc. 96582 сапуни, кафеава Новак
Jodhpuri Inc. 96582 сапуни, кафеава

Поништување Лесно за чистење : Чувајте го сапунот за сапун одлично со бришење на чисто со влажна крпа...

DEN 2.67
Сојузнички месинг 432 Колекција Венера Колекција Wallид монтиран сапун, мат бело Новак
Сојузнички месинг 432 Колекција Венера Колекција Wallид монтиран сапун, мат бело

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Дизајнот поставен со wallидови е идеална употреба на пр

DEN 2.67
Cabilock wallиден сапун сапун сапун Двоен слој завод за сапун за сапун за кујна за бања за туширање Новак
Cabilock wallиден сапун сапун сапун Двоен слој завод за сапун за сапун за кујна за бања за туширање

Панч бесплатен дизајн, стап и употреба, нема потреба од алатка Направено од високо квалитетен материјал

DEN 134.24
сапун од сапун Nu Steel Seville, месинг масло трие бронза Новак
сапун од сапун Nu Steel Seville, месинг масло трие бронза

Месинг сапун сапун Месинг масло ја нанесува бронзата Избришете чиста со мека влажна крпа...

DEN 3.33
3drose Слика на зборови можеби ако бев глупав, можев да те разберам - знамиња Новак
3drose Слика на зборови можеби ако бев глупав, можев да те разберам - знамиња

Севкупна димензија (во инчи) : 12 x 18; Големина на сликата (во инчи) : 10 x 10 Направено од 100% полукапачен полиес

DEN 747.20