Simpletome сапун сапун со мозоци чувајте суво керамика + подобар анти-катче 316 не'рѓосувачки челик

Simpletome сапун сапун со мозоци чувајте суво керамика + подобар анти-катче 316 не'рѓосувачки челик

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Подобро перформанси на отпорност на 'рѓа од не'рѓосувачки челик SUS304 (Molybdenum е додаден на засилена отпорност на корозија и отпорност на топлина). Направено од керамика, изгледа многу стилски и убаво, ќе го сакате во вашиот секојдневен живот. Со 316 дренажна плоча од не'рѓосувачки челик за да го задржите вашиот сапун брз сув и да се збогувате со незгодниот и лигавиот сапун. Направете вашиот чист сапун да има подолго користење на живот. 316 табла за одводнување од не'рѓосувачки челик (многу подобра изведба на анти-рист од SUS304). Чувајте го сапунот сув, држете ја масата чиста и уредна. Многу лесно се чисти. Мерки долги 5,5 инчи/14 см, широк 3,94 инчи/10 см, висока 1,1инч/2,8 см, погодна за скоро целата база на сапун. Едноставен и модерен стил. Дизајн на странични ленти. Ако се скрши за време на употреба, бесплатна замена, услуга за одржување на живот. ✅ Текстурирана сјајна керамика, изгледа многу добро, стилски и едноставен модерен стил. ✅ Со 316 табла за одводнување од не'рѓосувачки челик (многу подобра изведба на анти-каса од SUS304), чувајте го сапунот сув, чувајте ја табелата чиста и уредна. ✅ Мерки со должина од 5,5 инчи/14 см, широк 3,94 инчи/10 см, висока 1,1инч/2,8 см, погодна за скоро целата база на сапун. ✅ Перфорирани за да се спречи водата од здружување, многу лесен за чистење со вода. ✅ Рачно изработено, кревка, ве молиме, не паѓајте или влијание и држете се подалеку од децата. ✅ Текстурирана сјајна керамика, изгледа многу добро, стилски и едноставен модерен стил. ✅ Со 316 табла за одводнување од не'рѓосувачки челик (многу подобра изведба на анти-каса од SUS304), чувајте го сапунот сув, чувајте ја табелата чиста и уредна. ✅ Мерки со должина од 5,5 инчи/14 см, широк 3,94 инчи/10 см, висока 1,1инч/2,8 см, погодна за скоро целата база на сапун. ✅ Перфорирани за да се спречи водата од здружување, многу лесен за чистење со вода. ✅ Рачно изработено, кревка, ве молиме, не паѓајте или влијание и држете се подалеку од децата.

Избор на клиент

3drose Слика на зборови можеби ако бев глупав, можев да те разберам - знамиња Новак
3drose Слика на зборови можеби ако бев глупав, можев да те разберам - знамиња

Севкупна димензија (во инчи) : 12 x 18; Големина на сликата (во инчи) : 10 x 10 Направено од 100% полукапачен полиес

DEN 747.20
Контејнер за украси Artibetter 2 пар Новак
Контејнер за украси Artibetter 2 пар

Со дизајн на дренажа, тоа ќе го направи вашиот сапун да остане сув и чист за подобро користење на искуств

DEN 795.20
Taufe Travel Soap контејнер рачен врежан сапун за сапун за сапун за сапун држач за сапун за жена Новак
Taufe Travel Soap контејнер рачен врежан сапун за сапун за сапун за сапун држач за сапун за жена

Thisе е корисен случај за сапун за носење сопствен сапун и одржувајте го куферот чист ▲ Погодно за сите ви

DEN 0.33
сапун од сапун Nu Steel Seville, месинг масло трие бронза Новак
сапун од сапун Nu Steel Seville, месинг масло трие бронза

Месинг сапун сапун Месинг масло ја нанесува бронзата Избришете чиста со мека влажна крпа Месинг сапун с

DEN 3.33