Zerodeko 2 парчиња сива решетка Холер Двоен монтиран сапун сапун контра лепило кујнски wallиден слој светло само-туш складирање самолепливо држач за бања за бања за бања

Zerodeko 2 парчиња сива решетка Холер Двоен монтиран сапун сапун контра лепило кујнски wallиден слој светло само-туш складирање

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Sumer Soap Soap- Ицетерот за исцедоци го чувате сапунот сув. Пластичен сапун за сапун- држач за сапун за сапун за бања, кујна, контра врвот ,. Држач за магнетски сапун- нема повеќе дупки во вашите wallsидови! Супер лесна инсталација. Сапун со сапун со wallид-Оваа сапун сапун е изработена од врвна пластика од врвен степен и за употреба. Држете го држачот за сапуни за патувања- Двојни слоеви и самостојно лепило, одлична алатка за да го поставите вашиот сапун. Sumer Soap Soap- Ицетерот за исцедоци го чувате сапунот сув. Пластичен сапун за сапун- држач за сапун за сапун за бања, кујна, контра врвот ,. Држач за магнетски сапун- нема повеќе дупки во вашите wallsидови! Супер лесна инсталација. Сапун со сапун со wallид-Оваа сапун сапун е изработена од врвна пластика од врвен степен и за употреба. Држете го држачот за сапуни за патувања- Двојни слоеви и самостојно лепило, одлична алатка за да го поставите вашиот сапун. Список на пакети 2 x Карактеристики на решетката со двојни сапуни - Топол совет : Почитуван купувач, како резултат на осветлување, осветленост на мониторот, рачно мерење и сл., Може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и сапунската лента за сапун. - држач за сапун за сапун за бања, кујна, контра, итн. - Двојни слоеви и самостојно лепило, одлична алатка за да го поставите вашиот сапун за сапун сапун. - Големина : околу 26 x 9,8 x 3cm сапун сапун. - Оваа лента за сапун е изработен од премија од врвен степен и да се користи држач за магнетски сапун. - Боја : Светло сив пластичен држач за сапун сапун. - Нема повеќе дупки во вашите wallsидови! Супер лесен заштеда за сапун за вшмукување за вшмукување. - Материјал : држач за сапун со ленти PP. - Истегнување на лента за исцедоци чувајте го сапунот сув сапун со сапун со двојни слоеви. Информации за производи за сапун сапун. Оваа ставка е држач за сапун за сапун, леплива лента зад себе може да му даде супер вискост. 2-во-1 дизајн.Бар држач за сапун Нашиот сапун сапун е најдобриот избор за да заштедите простор во туш, бања и кујна.

Избор на клиент

Сојузнички месинг 432 Колекција Венера Колекција Wallид монтиран сапун, мат бело Новак
Сојузнички месинг 432 Колекција Венера Колекција Wallид монтиран сапун, мат бело

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Дизајнот поставен со wallидови е идеална употреба на пр

DEN 2.67
Држач за сапун од облак Syncatec, кафеава Новак
Држач за сапун од облак Syncatec, кафеава

Големина : дијаметар приближно 5,6 x W 3.8 x H 1,2 инчи (14,1 x 9,6 x Големина : дијаметар приближно 5,6 x W 3.8 x H 1,2 инчи (14,

DEN 0.33
Bosign Soap Saive Flow Graphite Grey - Spout капе вишок вода - сива Новак
Bosign Soap Saive Flow Graphite Grey - Spout капе вишок вода - сива

Мека и некршење сапун сапун со функционален дизајн Силиконот што не се лизга го одржува сапунот сапун б�

DEN 0.67
3drose Слика на зборови можеби ако бев глупав, можев да те разберам - знамиња Новак
3drose Слика на зборови можеби ако бев глупав, можев да те разберам - знамиња

Севкупна димензија (во инчи) : 12 x 18; Големина на сликата (во инчи) : 10 x 10 Направено од 100% полукапачен полиес

DEN 747.20
Сојузнички месинг MC-62 Monte Carlo Collection Wallид монтиран сапун сапун, антички кара Новак
Сојузнички месинг MC-62 Monte Carlo Collection Wallид монтиран сапун сапун, антички кара

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Вклучен е прикриен хардвер за монтирање на завртки...

DEN 3.00
Жива сапун кутија овална сапун кутија тоалетна пластична сапунска кутија за сапун Новак
Жива сапун кутија овална сапун кутија тоалетна пластична сапунска кутија за сапун

Современиот, чист дизајн го надополнува секој декор, и тоа е корисен помошник за време на вашето патувањ

DEN 2.67
Simpletome сапун сапун со мозоци чувајте суво керамика + подобар анти-катче 316 не'рѓосувачки челик Новак
Simpletome сапун сапун со мозоци чувајте суво керамика + подобар анти-катче 316 не'рѓосувачки челик

Подобро перформанси на отпорност на 'рѓа од не'рѓосувачки челик S(Molybdenum е додаден на засилена отпорност �

DEN 3.00
Зеродеко керамички сапун сапун сапун сапун Новак
Зеродеко керамички сапун сапун сапун сапун

Горниот слој со слот им овозможува на сапунот да се исцеди и да се исуши природно, што ќе го продолжи жив�

DEN 1.00
Држач за сапун Wyndel 2 Duckbill во облик на сапун за сапун за држачи за сапуни за тушеви, бањи, кади и мијалници за кујна Новак
Држач за сапун за сапун монтирање на савер за сад за залепење чаша чаша кутија кутија бања бања Новак
Држач за сапун за сапун монтирање на савер за сад за залепење чаша чаша кутија кутија бања бања

Функција на производот : Убав и креативен дизајн : Целиот е составен од фиока за тело + вселенска алумини�

DEN 0.33
Сојузнички месинг SG-32 Sag Harbor Collection Wallид монтиран сапун, венецијанска бронза Новак
Сојузнички месинг SG-32 Sag Harbor Collection Wallид монтиран сапун, венецијанска бронза

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инста

DEN 630.72