Држач за сапун сапун сад за туширање wallид за сапун сапун сапуни во полица за туширање када кујна за туш, бања, кујна, мијалници, црно

Држач за сапун сапун сад за туширање wallид за сапун сапун сапуни во полица за туширање када кујна за туш, бања, кујна, мијалници,

DEN 127.84

Новак

Достапно за нарачка

[Организатор на корпа за туширање за брза мозоци] Полиците за складирање на wallидови со дизајн на отворена мрежа за максимална вентилација и капење. Чувајте ги вашите производи за бања чисти. Севкупниот дизајн е едноставен и елегантен, оваа решетка за туширање е совршен избор за чување на декор за дома. [Доказ за 'рѓа] изработено од не'рѓосувачки челик од премиум одделение, анти-рид, издржлив и лесен за чистење. Застанете го тестот на времето со силен капацитет на оптоварување, не треба да се грижите за капацитетот на лежиштето. [Повеќенаменско складирање] Вашите најважни работи лесно достапни. Заштедете време за да останете чисти и уредни. Совршено складирање за кујна, дневна соба, бања, просторија во прав, просторија за одмор, кафе барови, итн. Ако површината е порозна, како што се нерамни плочки, природен мермер, обоен wallид или која било трнлива површина. [Мултифункционално] Лесно за чистење, совршено за додатоци за бања, туш, сапун. [Организатор на корпа за туширање за брза мозоци] Полиците за складирање на wallидови со дизајн на отворена мрежа за максимална вентилација и капење. Чувајте ги вашите производи за бања чисти. Севкупниот дизајн е едноставен и елегантен, оваа решетка за туширање е совршен избор за чување на декор за дома. [Доказ за 'рѓа] изработено од не'рѓосувачки челик од премиум одделение, анти-рид, издржлив и лесен за чистење. Застанете го тестот на времето со силен капацитет на оптоварување, не треба да се грижите за капацитетот на лежиштето. [Повеќенаменско складирање] Вашите најважни работи лесно достапни. Заштедете време за да останете чисти и уредни. Совршено складирање за кујна, дневна соба, бања, просторија во прав, просторија за одмор, кафе барови, итн. Ако површината е порозна, како што се нерамни плочки, природен мермер, обоен wallид или која било трнлива површина. [Мултифункционално] Лесно за чистење, совршено за додатоци за бања, туш, сапун. Современ минималистички приврзоци за бања, не'рѓосувачки челик, бања за бања, сапун, сапун, дизајн на отворена мрежа за максимална вентилација и доказ за капење Спецификација на отпорност на 'рѓа : Површински третман : Материјал за боја на спреј : Не'рѓосувачки челик Стил : Модерен минималистички пакет : држач за сапун*1 Совети : Поради различно мерење Алатки и методи, може да има мали грешки, погледнете го вистинскиот производ.

Избор на клиент

Жива сапун кутија овална сапун кутија тоалетна пластична сапунска кутија за сапун Новак
Жива сапун кутија овална сапун кутија тоалетна пластична сапунска кутија за сапун

Современиот, чист дизајн го надополнува секој декор, и тоа е корисен помошник за време на вашето патувањ

DEN 2.67
Зеродеко керамички сапун сапун сапун сапун Новак
Зеродеко керамички сапун сапун сапун сапун

Горниот слој со слот им овозможува на сапунот да се исцеди и да се исуши природно, што ќе го продолжи жив�

DEN 1.00
Диспензерот за бел сапун и сапунот поставен за кујна, трајни додатоци за керамичка бања, лесни за чистење Новак
Зора 8201S стаклен сапун сапун со држач за квадратни серии Новак
Зора 8201S стаклен сапун сапун со држач за квадратни серии

Плоштад серија Издржлив и лесен за одржување Цврста конструкција на месинг Монтиран wallид Плоштад сериј

DEN 1.00
Колекции на бања со WS Глам wallид монтиран керамички сапун сапун, црна Новак
Колекции на бања со WS Глам wallид монтиран керамички сапун сапун, црна

Должината на пакетот на производот е : 8.3 "L направена од керамика Ширина на пакетот на производот е : 4.0" W..

DEN 1.33