Zerodeko 1 компјутер SOAP SOAP DRAINER SINKER SANRER RACK држач за мијалник на сунѓер држач за лента за ленти за сапун за сапун за када за сапун, вшмукување сапун сапун, едноставна сапун?

Zerodeko 1 компјутер SOAP SOAP DRAINER SINKER SANRER RACK држач за мијалник на сунѓер држач за лента за ленти за сапун за сапун

DEN 1382.40

Новак

Достапно за нарачка

Сапуни сапуни со одвод- сапун за сапун за бања дизајнирано со силиконски заптивка на дното, што може да обезбеди стабилно поставување. Soap Bryter Tray- и изобилство на дождови, се прилагодува на влажна околина, практична и роман. Држач за сапун со бар- Дизајн на навалување до сапун од лизгање надолу. Поддршка за кујнски сапун- дизајниран со силиконски заптивка на дното, што може да обезбеди стабилно поставување. Soap Saiver за туш- SOAP SHILL Оваа решетка за филтрирање на вода може да ја филтрира водата на сапун и да го продолжи услужниот век на сапун. Пакетот вклучува 1 x Карактеристики на решетката за филтрирање на вода -Овој случај за складирање на сапун е безбеден за употреба без решетки за одводнување на сапун со супстанции. -Моиран PP материјал, фина и мазна површина, отпорна на абење и издржлива сапуница за сапун. -Изработено со супериорен материјал кој е безбоен и држач за сапун за туширање. -Селеп дизајн на одвод, брзо исцедете вода, решете ја проблемот со држачот на ленти со меурчиња со сапуни. -ИЗИЗА : Околу 13.50x9.00x9.00cm / 5.31x3.54x3.54inch SOAP заштеда за туш. -Материјал : ПП Нов држач за сапун за кујнски сапун. - и дождови, се прилагодуваат на влажна околина, практична и нова полица за сапун. , се прилагодува на влажна околина, практична и роман.

Избор на клиент

Jodhpuri Inc. 96582 сапуни, кафеава Новак
Jodhpuri Inc. 96582 сапуни, кафеава

Поништување Лесно за чистење : Чувајте го сапунот за сапун одлично со бришење на чисто со влажна крпа Пр�

DEN 2.67
Држач за сапун Wyndel 2 Duckbill во облик на сапун за сапун за држачи за сапуни за тушеви, бањи, кади и мијалници за кујна Новак
Сојузнички месинг SG-32 Sag Harbor Collection Wallид монтиран сапун, венецијанска бронза Новак
Сојузнички месинг SG-32 Sag Harbor Collection Wallид монтиран сапун, венецијанска бронза

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инста

DEN 630.72
3drose Слика на зборови можеби ако бев глупав, можев да те разберам - знамиња Новак
3drose Слика на зборови можеби ако бев глупав, можев да те разберам - знамиња

Севкупна димензија (во инчи) : 12 x 18; Големина на сликата (во инчи) : 10 x 10 Направено од 100% полукапачен полиес

DEN 747.20
Сојузнички месинг MC-62 Monte Carlo Collection Wallид монтиран сапун сапун, антички кара Новак
Сојузнички месинг MC-62 Monte Carlo Collection Wallид монтиран сапун сапун, антички кара

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Вклучен е прикриен хардвер за монтирање на завртки...

DEN 3.00