Држач за сапун Wyndel 2 Duckbill во облик на сапун за сапун за држачи за сапуни за тушеви, бањи, кади и мијалници за кујна

Држач за сапун Wyndel 2 Duckbill во облик на сапун за сапун за држачи за сапуни за тушеви, бањи, кади и мијалници за кујна

DEN 1513.60

Новак

Достапно за нарачка

Во долниот сад собира проток на вода, а слотниот слој гарантира дека сапунот останува сув по употреба, што ќе го продолжи животот на вашиот сапун. ✦multifunction-употреба : Случајот SOAP може да се користи како држач за сапун, исто така може да се користи како заграда за мобилни телефони. Saterialивотен материјал за квалитет : Изработено од природно пченица слама влакна и пластично, цврсто и издржливо. Овој држач за сапун не 'рѓа како метал и не се обликува како дрво. ✦ Дизајн : Слочениот дизајн со одвод е дозволено сапунот да се исцеди природно и да се исуши природно, осигурувајќи дека вашиот сапун не се потопува во вода и лесно е да се задржи исцеден и сув без да се троши вашиот сапун. Spaceивеј простор : држачот на сапунот не зазема многу простор, може да се постави на која било позиција да ја задоволи вашата потреба, како што е бања или кујна. Класификација на бои : Пинк применлив предмет : јавноста дали е прирачник : носат : 10*10*7см.

Избор на клиент

Држач за сапун за сапун монтирање на савер за сад за залепење чаша чаша кутија кутија бања бања Новак
Држач за сапун за сапун монтирање на савер за сад за залепење чаша чаша кутија кутија бања бања

Функција на производот : Убав и креативен дизајн : Целиот е составен од фиока за тело + вселенска алумини�

DEN 0.33
Bosign Soap Saive Flow Graphite Grey - Spout капе вишок вода - сива Новак
Bosign Soap Saive Flow Graphite Grey - Spout капе вишок вода - сива

Мека и некршење сапун сапун со функционален дизајн Силиконот што не се лизга го одржува сапунот сапун б�

DEN 0.67
Дубао одвоен wallид монтиран лепило за лепило за бања за сапун, држач за кујнски сапун, сапун за складирање Новак
DHDM вшмукување чаша сапун сапун за преносен држач за сапун за бања за додатоци за кујна за бања Новак
DHDM вшмукување чаша сапун сапун за преносен држач за сапун за бања за додатоци за кујна за бања

Лист Облик на садот за држач за сапун за усвојување структура за самоисцедување на водопади Немате потр

DEN 2112.00
Држач за сапун од облак Syncatec, кафеава Новак
Држач за сапун од облак Syncatec, кафеава

Големина : дијаметар приближно 5,6 x W 3.8 x H 1,2 инчи (14,1 x 9,6 x Големина : дијаметар приближно 5,6 x W 3.8 x H 1,2 инчи (14,

DEN 0.33
Сојузнички месинг 432 Колекција Венера Колекција Wallид монтиран сапун, мат бело Новак
Сојузнички месинг 432 Колекција Венера Колекција Wallид монтиран сапун, мат бело

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Дизајнот поставен со wallидови е идеална употреба на пр

DEN 2.67