Bosign Soap Saive Flow Graphite Grey - Spout капе вишок вода - сива

Bosign Soap Saive Flow Graphite Grey - Spout капе вишок вода - сива

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Мека и не-кршење сапун сапун со функционален дизајн. Силиконот што не се лизга го одржува сапунот сапун безбеден и на место. Истекувањето на проток го отстранува вишокот сапун и вода за да се прошири долговечноста на лентата за сапун. Материјал : 100% рециклирачки силиконски - боја : графит сива. Големина : Мала. Димензии на производот : 5,3 x 4,1 x 0,9 инчи. Мека и не-кршење сапун сапун со функционален дизајн. Силиконот што не се лизга го одржува сапунот сапун безбеден и на место. Истекувањето на проток го отстранува вишокот сапун и вода за да се прошири долговечноста на лентата за сапун. Материјал : 100% рециклирачки силиконски - боја : графит сива. Големина : Мала. Димензии на производот : 5,3 x 4,1 x 0,9 инчи. Совршено сапун за сапун за гостинот тоалет, на полицата за туширање или работ на када, каде што просторот е ограничен. Проток на сапун за сапун на Bosign, е прекрасно мек сапун сапун со функционален дизајн кој го задржува вашиот сапун од вода и се врти каша. Истекувањето на изборот на сапунот за сапун го одржува сапунот свеж со исцедување на вишок вода. Подигнат гребен во средина дозволува воздухот да тече слободно околу шипката сапун. Совршено за вашата countertop во бањата или кујната.

Избор на клиент

3drose Слика на зборови можеби ако бев глупав, можев да те разберам - знамиња Новак
3drose Слика на зборови можеби ако бев глупав, можев да те разберам - знамиња

Севкупна димензија (во инчи) : 12 x 18; Големина на сликата (во инчи) : 10 x 10 Направено од 100% полукапачен полиес

DEN 747.20
Рид Фенси сапун сапун, приближно. 11,8 x 11,8 x 3,4 см, црна Новак
Рид Фенси сапун сапун, приближно. 11,8 x 11,8 x 3,4 см, црна

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Сапунот сапун изгледа одлично и се вклопува во ко

DEN 285.28
Taufe Travel Soap контејнер рачен врежан сапун за сапун за сапун за сапун држач за сапун за жена Новак
Taufe Travel Soap контејнер рачен врежан сапун за сапун за сапун за сапун држач за сапун за жена

Thisе е корисен случај за сапун за носење сопствен сапун и одржувајте го куферот чист ▲ Погодно за сите ви

DEN 0.33
Жива сапун кутија овална сапун кутија тоалетна пластична сапунска кутија за сапун Новак
Жива сапун кутија овална сапун кутија тоалетна пластична сапунска кутија за сапун

Современиот, чист дизајн го надополнува секој декор, и тоа е корисен помошник за време на вашето патувањ

DEN 2.67
Зеродеко керамички сапун сапун сапун сапун Новак
Зеродеко керамички сапун сапун сапун сапун

Горниот слој со слот им овозможува на сапунот да се исцеди и да се исуши природно, што ќе го продолжи жив�

DEN 1.00
Cabilock wallиден сапун сапун сапун Двоен слој завод за сапун за сапун за кујна за бања за туширање Новак
Cabilock wallиден сапун сапун сапун Двоен слој завод за сапун за сапун за кујна за бања за туширање

Панч бесплатен дизајн, стап и употреба, нема потреба од алатка Направено од високо квалитетен материјал

DEN 134.24
Сојузнички месинг MC-62 Monte Carlo Collection Wallид монтиран сапун сапун, антички кара Новак
Сојузнички месинг MC-62 Monte Carlo Collection Wallид монтиран сапун сапун, антички кара

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Вклучен е прикриен хардвер за монтирање на завртки...

DEN 3.00
Колекции на бања со WS Глам wallид монтиран керамички сапун сапун, црна Новак
Колекции на бања со WS Глам wallид монтиран керамички сапун сапун, црна

Должината на пакетот на производот е : 8.3 "L направена од керамика Ширина на пакетот на производот е : 4.0" W..

DEN 1.33