Примарни Елементи Градинарски Гном Сапун За Тело, Лице И Раце – Забава За Секого - Сите Типови Кожа, Деца И Возрасни, Ослободени од Парабени, Без Суровост и веганско

Примарни Елементи Градинарски Гном Сапун За Тело, Лице И Раце – Забава За Секого - Сите Типови Кожа, Деца И Возрасни, Ослободени

-170 %

DEN 418.56

Новак

Достапно за нарачка

ГРАДИНАРСКИ ГНОМ-Овошни и слатки ноти од нашите омилени житарки за појадок му помагаат на нашиот градинарски гном да го започне денот со задоволство. САМО 3 СОСТОЈКИ - Чист Сапун Од Растителен Глицерин, миризливо масло и природни минерални пигменти. ВИСОКО НАВЛАЖНУВАЧКИ-Глицеринот е навлажнувач, привлекува влага и ја влече длабоко во вашата кожа за да ја одржува хидрирана. Со над 25% глицерин во нашиот сапун, нашиот сапун ја навлажнува кожата со богата пена која чисто се исплакнува, оставајќи ја кожата свиленкаста мазна. ОДЛИЧНО ЗА ЛИЦЕ И ТЕЛО - кога се користи како миење лице, глицеринскиот сапун ќе го отстрани вишокот маснотии од кожата за да ги отпуши порите. За разлика од обичните сапуни, кои ја сушат кожата и прават да се чувствува затегната и ронлива, нашите глицерински сапуни ја одржуваат кожата хидрирана по употреба. ОДЛИЧНО ЗА ПОДАРОЦИ-за секоја пригода, ова ќе направи совршен подарок за да оставите насмевка на саканата личност. Нашиот сапун За Гном повикува џуџиња Од Хобитот или Господарот на Прстените и е совршен декоративен допир за забава За Гледање Прстени На Моќ.

Избор на клиент

Беуник Глутатионе Сапун За Белење На Кожата За Осветлување &засилувач; Белење За Сите Типови На Кожа, 100 гр Новак
Успехот На Кожата На палмер Анти-Темна Дамка Тен бар, 3.50 мл Новак
Успехот На Кожата На палмер Анти-Темна Дамка Тен бар, 3.50 мл

Овој сапун е средство за чистење кое обезбедува рамномерно затегната кожа Формулиран за да ја остави ко

DEN 215.36
Едноставни мириси Австралија еукалиптус природен сапун Новак
Едноставни мириси Австралија еукалиптус природен сапун

Природни состојки : Нашите сапуни се направени од одржливи палми масла, органски путер од шеа и зеленчук

DEN 2.67
Животот На Партијата Подмладување Ботанички Сапун Бар Комплет Новак
Животот На Партијата Подмладување Ботанички Сапун Бар Комплет

Произведено во Сад Должина на пакетот : 11.25" Ширина на пакетот : 9.0" Висина на пакетот : 3.25" Направете свој с

DEN 3.33
Детол Оригинален Микроб Заштита Капење сапун бар, 125гм Новак
Детол Оригинален Микроб Заштита Капење сапун бар, 125гм

Дневна Заштита : Сапун За Капење Детол обезбедува заштита од низа бактерии Заштита на микроб : Длабоко ј�

DEN 222.24
Магичниот Сапун На д-Р Бронер Сите Еден Csla16/76416 16 Мл Лаванда Чист Кастил Течни Сапуни Новак
Магичниот Сапун На д-Р Бронер Сите Еден Csla16/76416 16 Мл Лаванда Чист Кастил Течни Сапуни

202251 Без синтетички конзерванси, без детергенти и без средства за пенење ние користиме само најчисти ор�

DEN 1.67
Примарни Елементи Бар Сапун Во Смалување, Калифорнија Лимон, 6 Унца Новак Попуст
Примарни Елементи Бар Сапун Во Смалување, Калифорнија Лимон, 6 Унца

Професионално одделение Направени ВО САД Нежна за кожата и косата Оваа елегантна и стилска лента за сап

DEN 144.00