Мајсор Сандал Златен Сапун, 125 Грама По Единица-Одделение 1 Сапун-ТФМ 80% - Нула Сувост

Мајсор Сандал Златен Сапун, 125 Грама По Единица-Одделение 1 Сапун-ТФМ 80% - Нула Сувост

DEN 140.96

Новак

Достапно за нарачка

Одделение и-ТФМ 80% - Збогатено Со Природен Навлажнувач И Регенератори ја храни, подмладува и ја одржува кожата без брчки и дамки, носејќи сјаен сјај. Единствениот сапун направен со 100% чисто масло од сандалово дрво. Сандалово дрво се препорачува во антички Ајурведски текстови за природна нега на кожата. Погоден за Сите Типови Кожа-СИТЕ Пол - Сите Возрасни Групи. Пакување од 10 Х 125 Грама-Вкупно 2,75 Килограми.

Избор на клиент

Примарни Елементи Бар Сапун Во Смалување, Калифорнија Лимон, 6 Унца Новак Попуст
Примарни Елементи Бар Сапун Во Смалување, Калифорнија Лимон, 6 Унца

Професионално одделение Направени ВО САД Нежна за кожата и косата Оваа елегантна и стилска лента за сап

DEN 144.00
ПалмоливДеликатна Нега Бадем Млеко Бар сапун 4pz x 90g Новак
ПалмоливДеликатна Нега Бадем Млеко Бар сапун 4pz x 90g

4pz x 90g= 360g Навлажнувачки цврст сапун збогатен со природни екстракти Со бадем идеален за сите типови кожа.

DEN 2.33
БАБИ 64012 Акни Бар-Нормална Кожа 6 пакет6 Новак
БАБИ 64012 Акни Бар-Нормална Кожа 6 пакет6

Димензии : Должина : 3.5 Висина : 2.5 Ширина : .9 (дебели) Количина На Пакетот : 6 Акни бар За Нормална Кожа, 4.0 мл

DEN 1.33
Пчела &засилувач; Цвет Шангај Сулфур Сапун 10% Сулфур Сапун Лице И Тело Бар Сапуни 3.4 Мл Новак
Пчела &засилувач; Цвет Шангај Сулфур Сапун 10% Сулфур Сапун Лице И Тело Бар Сапуни 3.4 Мл

Секој сулфур сапун бар е поединечно завиткан Сулфурните сапуни се мазни, жолти со портокалови ленти Мож

DEN 1.67
Успехот На Кожата На палмер Анти-Темна Дамка Тен бар, 3.50 мл Новак
Успехот На Кожата На палмер Анти-Темна Дамка Тен бар, 3.50 мл

Овој сапун е средство за чистење кое обезбедува рамномерно затегната кожа Формулиран за да ја остави ко

DEN 215.36
Гринич Беј Трговска Компанија Сет Од Две 10.5 мл Шеа Путер Сапун Барови Новак
Гринич Беј Трговска Компанија Сет Од Две 10.5 мл Шеа Путер Сапун Барови

2 Лаванда Камилица 10,5 мл Сапуни Француски мелени, луксузни сапуни од зеленчук збогатени со шеа путер, ес�

DEN 160.00
Природна козметика Зимзелена Шума, природен рачно изработен сапун 100 гр Новак
Природна козметика Зимзелена Шума, природен рачно изработен сапун 100 гр

Природна козметика "Зимзелена Шума", природен рачно изработен сапун 100 гр Ако не можете да го најдете пре

DEN 1.67
Марома Сапун, Портокал Пачули, 0,17 Фунти Новак
Марома Сапун, Портокал Пачули, 0,17 Фунти

Производот се меша со природни есенцијални масла Сапун Природни мешавини На ботанички масла Добар квал

DEN 0.33
Хајленд Сапун Компанија, Рачно Изработени Природни Сапун Бар, 6.7 мл Новак
Хајленд Сапун Компанија, Рачно Изработени Природни Сапун Бар, 6.7 мл

Со органски екстракт од лисја од коприва Етерични масла од лаванда, еукалиптус и чајно дрво познати по с

DEN 3.00