WSSBK Машки Обликувачи На Тело Вежба Пот Патент Јакна Кошула Корсет Сауна Костум Неопренови Панталони За Слабеење

WSSBK Машки Обликувачи На Тело Вежба Пот Патент Јакна Кошула Корсет Сауна Костум Неопренови Панталони За Слабеење

DEN 4345.12

Новак

Достапно за нарачка

Неопренови. Овој костум за сауна е најбрзиот и најбезбедниот начин за слабеење! Потта повеќе и фрли килограми побрзо!Ја забрзува вашата природна телесна топлина. Ефикасно промовира потење за согорување на повеќе калории. Помага да ја зголемите телесната температура за да ја намалите тежината на водата. Со компресија за поддршка и заштита на вашите мускули.Лесен, удобен и брзо сушење.Машина перат и издржливи. Носење под или над вашата облека.Се движи и се протега со вас за време на вежбање или било која задача. Овој костум за сауна е најбрзиот и најбезбедниот начин за слабеење! Потта повеќе и фрли килограми побрзо!Ја забрзува вашата природна телесна топлина.Ефикасно промовира потење за согорување на повеќе калории.Помага да ја зголемите телесната температура за да ја намалите тежината на водата.Со компресија за поддршка и заштита на вашите мускули.Лесен, удобен и брзо сушење.Машина перат и издржливи.Носење под или над вашата облека.Се движи и се протега со вас за време на вежбање или било која задача.Не вози дури и кога прави различни активности.Напика стомак и ја обликува половината веднаш кога се носи.Дава рамен стомак, заоблен струк и чувство на фигура.Индекс на стоки : Дебелина : Средно Истегнување / Еластична : Микроеластичност Мека : инструкции За Средно Перење : нежно Измијте со вода под 30 °C, не избелувајте.Пакетот вклучува : 1 Парче Спортска кошула без Ракави.

Избор на клиент

Bbsj Потење Костуми За Вежбање Сауна Костум Мажи Пвц Спорт Блузи+Панталони Постави Пот Брзо Изгуби Новак
Bbsj Потење Костуми За Вежбање Сауна Костум Мажи Пвц Спорт Блузи+Панталони Постави Пот Брзо Изгуби

Овој костум за сауна е најбрзиот и најбезбедниот начин за слабеење! Потта повеќе и фрли килограми побрз�

DEN 0.33
Nybw Мода Женска Маица Маица Маица Ракав Блузи Печатени Повик Лето Екипажот-Вратот Краток Женски Блуза Мода Блузи Новак
Њибв Женски Блуза Топсо Вратпартистилска Маица Новак
Њибв Женски Блуза Топсо Вратпартистилска Маица

Женски Цврсти Кошули Кошули За Жени Кошули Со Долги Вежби Со Пруги Женски Дами Сиви Врвови Женски Кошул�

DEN 257.60
Пот Елек Фитнес Обликувач Патент Тренингот Врвот Сауна Костум За Жени Пот Тело Обликувач Јакна Новак
Пот Елек Фитнес Обликувач Патент Тренингот Врвот Сауна Костум За Жени Пот Тело Обликувач Јакна

спандекс Увезени Затворање на патент Миење Раце Само СОВРШЕН ОБЛИКУВАЧ на ТЕЛОТОкошулата од неопренов�

DEN 238.24
Дмд Сауна Пот Костум Губење На Тежината Фитнес Вежбање Тренингот За Мажи И Жени Новак
Дмд Сауна Пот Костум Губење На Тежината Фитнес Вежбање Тренингот За Мажи И Жени

Миење Раце Само Функција за употреба : костумите за сауна се дизајнирани за зголемување на излезот на по

DEN 271.84
Nybw Жените Долги Ракави Графички Печатење Пуловер Блузи О Вратот Дуксери Пролет Обичните Кошули Новак
Nybw Жените Долги Ракави Графички Печатење Пуловер Блузи О Вратот Дуксери Пролет Обичните Кошули

Пакетот Вклучува Стил : Мода, Каузална Точка Специфики Тип На Шема : Печатење Тежина : 180~250гр(С3ХЛ) Ве моли�

DEN 1.00
ЕОДНСОФН Маскирна Машка Облека За Обликување На Половината Елек За Обликување На Телото Кошула За Слабеење Новак