Велебар Душеци За Сечење За Производител/Производител На Крикути3/Истражете 3/ Воздух 2/Воздух, 5 Замена За Пакување Ватиран Душеци За Сечење За Крикат

Велебар Душеци За Сечење За Производител/Производител На Крикути3/Истражете 3/ Воздух 2/Воздух, 5 Замена За Пакување Ватиран

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Душеци за сечење велебар (5 Пакувања, 12х12 инчи) работи совршено за Производител/Производител На Крикути 3/Истражете 3/ Воздух 2/Воздух/Еден, што може да ви помогне да направите секакви неверојатни занаетчиски работи. Различни лепило за сечење задоволува широк спектар на потреба за употреба во вашите занаетчиски работи, постојат 2x Standard Grip, 1x Light Grip, 1xstronggripp, 1xfarcricgrip за да се исполнат различни занаетчиски барања. Со избирање на соодветно лепило, можете цврсто да го поправите вашиот материјал и лесно да го олупите вашиот дизајн. Сечење душеци За Крикут е направен од токсичен слободен и безопасен пвц. Лесен за употреба и држете добра лепливост за долготрајна употреба. Со цел површината на подлогата за сечење да биде леплива и чиста и подалеку од остатоци и прашина, подлогата за сечење треба да биде покриена со проѕирен капак на филмот. Велебар лесна подлога за сечење е совршена за материјали со мала тежина, како што се хартија за печатач, залихи на лесни картички, хартија за белешки. Стандардната подлога за сечење има повеќе лепливо лепило, костуми за винил, тешки картички, железо. Цврста подлога за сечење со силно лепило е препорачлив избор за иверица, материјал за магнет, залихи на сјајни картички. Ткаенината е особено за повеќето ткаенини, како вештачка кожа, памук, полиестер итн. Хартија за печатач. Лесна картичка акции. Велум. Бележник хартија. Тешка картичка акции. Пеглање. Винил. Бисерна хартија. Иверица. Сјај картичка акции. Винил. Постер одбор. Катон. Вештачка кожа. Платно. Полиестер.

Избор на клиент

СИЛУЕТА Камео Светло Држете Ја Подлогата За Сечење За Бележење Новак Попуст
СИЛУЕТА Камео Светло Држете Ја Подлогата За Сечење За Бележење

Камео Лесната Подлога за Сечење Е наменета за употреба со Силуетата Камео за да држи поделикатни матери

DEN 207.84
Комплет За Преклопување Омнигрид Мт/Сече/Рлр Новак
Комплет За Преклопување Омнигрид Мт/Сече/Рлр

Омнигрид комплет преклопување сечење мат / машина / владетел Омнигрид комплет преклопен душек за сечење

DEN 2.67
ДРЖАВА ИНДИЈАНА Знаме Железо На Лепенка 3 Новак
ДРЖАВА ИНДИЈАНА Знаме Железо На Лепенка 3

Земја / Регион На Производство : Непознат, Состав : Извезени, Тип : ЖелезоНа Занает : Железо На Везена Апли�

DEN 1124.80
Задна Подлога За Сечење-Стандардни 12х24 Инчи 3 Пакувања И 12х12 Инчи 5 Пакувања Новак
Задна Подлога За Сечење-Стандардни 12х24 Инчи 3 Пакувања И 12х12 Инчи 5 Пакувања

Задна Подлога За СечењеСтандардни 12х24 Инчи 3 Пакувања и 12х12 Инчи 5 Пакувања Леплива површинаОвие повеќе�

DEN 3.33