Професионална Кујна Сечење Одбор Душеци - Флексибилни 4 Боја Во собата, 15 х 12 Инчен NSF

Професионална Кујна Сечење Одбор Душеци - Флексибилни 4 Боја Во собата, 15 х 12 Инчен NSF

DEN 223.20

Новак

Достапно за нарачка

Димензии : 15 х 12 х 1/16 Инчи. Тежина : 5,4 мл. Полиетилен Со Висока Густина. Безбедна Машина За Миење Садови. Хаццп Боја кодирани. Микро Текстура. За Еднократна Употреба / Рециклирање. 4-Пакет. Црвено-Сурово Месо. Жолта-Живина. Сино-Морска Храна. Зелено-Овошје и Зеленчук. Професионална Услуга За Храна одделение-четири пакети наменети за угостители, ресторани и услуга за храна што треба да бидат мобилни за специјални настани. Нашите поли душеци се издржливи и исплатливи за еднократна или повеќекратна употреба. Долг Работен Век - Душеци се направени ОД НСФ сертифициран HDPE пластика (бпа слободен) како што се користи во комерцијални пластични плочи за сечење. Душеците се дебели 1/16" и се спротивставуваат на дупчење, за разлика од другите душеци од "потрошувачки" одделение кои се исклучително тенки и направени од лесно исечена пластика. Флексибилни и Лесни - 15 х 12 инчни душеци можат да се свиткаат и свиткаат за полесно пренесување и движење на храната додека се подготвуваат и сецкаат во кујната. На само неколку унци, пластичните душеци исто така лесно се креваат и не заземаат простор за складирање. Боја Кодирана За Безбедност - Црвена За месо, зелена за зеленчук и салати, сина за морска храна и риба, жолта за живина и пилешко. Безбедна машина за миење садови И за домашни и за комерцијални машини за миење садови за подобрено чистење на даски за сечење. Тринаесет готвачи душеци за сечење даски се наменети за ресторани, угостители, професионалци за мобилни услуги за храна, камиони за храна, па дури и домашни готвачи. Со СЕРТИФИКАЦИЈА НА НСФ, овие душеци без HDPE, bpa, безбедни за храна обезбедуваат крајна издржливост и функционалност и се исплатливи за еднократна или повеќекратна употреба.

Избор на клиент

Богатствата на каролина Bb2170lcb Американско Знаме И Мин Пински Стакло Сечење Одбор Голем, Декоративни Калено Стакло Сечење Новак Попуст
Јамашита Когеи 762106481 Тркалезна Квадратна Плоча За Сечење, Нанбан Сусуки, Прибл. 3,7 х 3,7 х 0,7 инчи Новак
Јамашита Когеи 762106481 Тркалезна Квадратна Плоча За Сечење, Нанбан Сусуки, Прибл. 3,7 х 3,7 х 0,7 инчи

Гаранцијата на производителот не може да се примени Големина : Прибл 3,7 х 3,7 х 0,7 инчи (9,5 х 9,5 х Земја На Про

DEN 3.33
3 Парче Бамбус Овошје И Зеленчук Сечење Одбор Во Собата Со Вграден Во Виси Дупки Новак
3 Парче Бамбус Овошје И Зеленчук Сечење Одбор Во Собата Со Вграден Во Виси Дупки

Идеален за сечење овошје и зеленчук Миење раце само Голем одбор 15 "х 9.5" Средна табла 11 "х 8" Мал одбор 8 "х 6".

DEN 0.67