61 парчиња осцилирачки лопати за алатки, мулти -алатки комплети на Royars Multi Tools Universal Брзо ослободување осцилирачки делови за замена на сечилата, вклучуваат 55 парчиња 9

61 парчиња осцилирачки лопати за алатки, мулти -алатки комплети на Royars Multi Tools Universal Брзо ослободување осцилирачки

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

【Повеќе лопати ги задоволуваат вашите потреби】 се досадувате за играта на количина на хартија за пескарење на пазарот? Комплетот за лопатки за осцилациони алатки Ројарс главно содржи 55 парчиња 9 типови лопатки за алатки за осипување, подлога за пескарење 1 парчиња, шкурка од 5 парчиња, 2 парчиња Ц-адапти. Вклучувајќи 5x 3/4 "лопати, 10x 1-3/8" сечила, 10x 1-3/8 "Јапонски сечила на забите, 5x 1-3/8" Би-метални сечила, 5x 1-3/4 "Широки предни лопати , 5x 1-3/4 "Широки предни јапонски сечила на забите, 5x 1-3/4" Биро-метални широки предни сечила, 5x 2-5/8 "сечила, 5x 3-1/2" полу-кружни лопати. 【 Широка компатибилност】 Одговараат повеќе од 95% алатка за осцилирање на брендот на пазарот, како што се Bosch, Black & Decker, Craftsman, Chicago Electric, De Walt, Fein, Genesis, King Canada, Makita, Milwaukee, Porter Cable, Ridgid Jobmax, Robile, Rockwell , Worx, итн. ⚠⚠⚠ Некои од моделите нема да одговараат, ве молиме проверете ги деталните страници за да бидете сигурни дека вашиот модел е достапен ⚠⚠⚠. 【Секое сечило има своја апликација-мулти-лопати за осилиција може да ги исполни вашите барања за дрво, без дрво, Мелење, сечење до длабочина од 1-9/16 ″, итн. Дво-металните осцилатни сечила се дизајнирани за брзо сечење нокти и алуминиумски плочи помалку од 5мм во дебелина. Јапонските осцилатор на забите се дизајнирани за агресивно сечење на нуркање. Стандардниот секач за осцилирање на забите. Сечилата се погодни за точно и уредно сечење. Додатоците за пескарење се погодни за полирање на Бур и 'рѓа. 【Само количина? Исто така, важен за квалитетот】 Различни осцилирачки сечи на секачи се изработени од премиум HCS или двометален материјал (M42 заб, сечило од 65 MN), цврсти држачи од не'рѓосувачки челик за целосно мазно трчање и прецизни резултати, за да се обезбеди одличен отпор на абење и долг животен век за секој Saw Blade, огромен избор на форми и големини за неограничена разноврсност. 【Индивидуално пакување】 Секој додаток е спакуван индивидуално, за да се спречат прецизните метрички и империјалните владетели од гребнатини за време на испорака, исто така, овозможуваат да се носат и чуваат со леснотија.

Избор на клиент

Xucus Нов абразивен камена точка Шанк Ротари комплет Електрична мелење на тркалото за мелење поставено за H15 Новак
Eazypower 50642 Осцилирачки остри сечило на стружење, 1-1/8 од 2, Новак
Eazypower 50642 Осцилирачки остри сечило на стружење, 1-1/8 од 2,

Користете за отстранување на лепило, Calk, застаклување соединение Единствената зашилена форма овозможу�

DEN 238.72
26 X TopStools Faka26a Брзо вклопување ОМТ микс лопати за DeWalt Bosch Fein Makita Milwaukee Занаетчија Чикаго Риби Роквел Портер Новак
68 x TopStools unk68sk omt микс лопати за мултимастер на Bosch Fein Makita Milwaukee Genesis Chicago занаетчии Nextec Rockwell Новак
68 x TopStools unk68sk omt микс лопати за мултимастер на Bosch Fein Makita Milwaukee Genesis Chicago занаетчии Nextec Rockwell

68 Парче Топстоли Универзален осцилирачки мултитол пила за сечилото Комплетот вклучува фин заб, јапонск

DEN 2.33
6pk Орегон 92-104 Блејд за 48 John Deere E150, E160, E170 Новак
6pk Орегон 92-104 Блејд за 48 John Deere E150, E160, E170

Ширина на сечилото 2,75 " Дебелина на сечилото 0,164" Должина на сечилото 17 " Централна големина на дупката

DEN 1.67
Fein E -Cut Стандардно сечило за пила за дрво, сув ид и пластика - тип 136, должина од 2 инчи, ширина 2-1/2 - 63502136012 Новак
Fein E -Cut Стандардно сечило за пила за дрво, сув ид и пластика - тип 136, должина од 2 инчи, ширина 2-1/2 - 63502136012

Професионална оценка дизајнирана со професионалец во умот, нашите енергетски алатки се дизајнирани за

DEN 3.33
Xucus 1pc 11022mm резба дрво мелење на тркалото за пескарење на тркалото за алатка за ротирачка алатка за мелница - Новак