Xucus Livter Super Saving Wood Sointer Cutter за Machine Wood Jointer - Machine -

Xucus Livter Super Saving Wood Sointer Cutter за Machine Wood Jointer - Machine -

DEN 1507.20

Новак

Достапно за нарачка

Надворешни дијаметри : 210мм, дијаметар на дупката : 50ммкс4Т. Број на компјутери : 1 компјутер. Употреба : Комерцијално производство. Завршување : Друго. Број на модел : 210x70x4. Надворешни дијаметри : 210мм, дијаметар на дупката : 50ммкс4Т. Број на компјутери : 1 компјутер. Употреба : Комерцијално производство. Завршување : Друго. Број на модел : 210x70x4. Друга големина pls контактирајте ме! 1. 5мм должина на зглобот, пократка зглобот е, повеќе заштеда на дрво! и цврсто вкрстено вкрстено зглоб! 2. Отпорност на влијание и заштеда на дрво совршено унифицирано! Знаеме дека пократкиот зглоб на зглобовите има потешко тело, но потенка тело не може да носи сила на влијание. Нашиот иновативен дизајн со дебелина од 4,6 мм и префрлени дијагонални заби совршено ги реши тешкотиите. 3. Двојна ефикасност : Дијагонална два заби исечени 2 жлебови на растојание од 2,3 мм во ротација на една рунда. 4. Целиот процес на CNC опрема, кој обезбедува грешка во скок на страната и дијаметар во рамките на +-0.02mm. 5. Секое секач за спојници на прстите се обработува со опрема за балансирање со голема прециз

Избор на клиент

6pk Орегон 92-104 Блејд за 48 John Deere E150, E160, E170 Новак
6pk Орегон 92-104 Блејд за 48 John Deere E150, E160, E170

Ширина на сечилото 2,75 " Дебелина на сечилото 0,164" Должина на сечилото 17 " Централна големина на дупката

DEN 1.67
1-3/8 in. Би-метална нуркање/сечилото за сечење на црвенило за осцилирачки мулти-алатки Новак
1-3/8 in. Би-метална нуркање/сечилото за сечење на црвенило за осцилирачки мулти-алатки

✅ 13 / 8 внатре ✅ 13 / 8 in Широки двометални заби остануваат поостри подолги, идеални за сечење дрво, метал, п

DEN 364.64
Dremel MM482 Universal Browth-Fit Dood & Metal Flush Cuslating Blade, црна Новак
Dremel MM482 Universal Browth-Fit Dood & Metal Flush Cuslating Blade, црна

15x Lifeивотен двометален материјал : Дремел двометални лопати во дрво со нокти обезбедуваат до 15x живот на�

DEN 3.33
Империјал Блејдс ДОО IBOA220-1 1-1/4 Еден одговара на јапонската прецизност HCS Blade Новак
Империјал Блејдс ДОО IBOA220-1 1-1/4 Еден одговара на јапонската прецизност HCS Blade

Направено во Соединетите Американски Држави Еден фит Арбор Јапонскиот дизајн на забите го прави ова на�

DEN 3.33
Сет на сечилото за торби со високи лифт Арнолд 46 Новак
Сет на сечилото за торби со високи лифт Арнолд 46

Одговара на трактори со 46 "палуби За AYP, Ariens, Craftsman, Electlolux, Husqvarna, Rally Централна дупка : starвездена дупка од 5 т

DEN 2.67
Континентални абразиви DB-BRB4.5x7/8-5/8 сечила за спасување на мачки, 4 1/2-инчи од 7/8-инчи Новак
Континентални абразиви DB-BRB4.5x7/8-5/8 сечила за спасување на мачки, 4 1/2-инчи од 7/8-инчи

C.A.T Ги намалува сите сечила / лопати за спасување Дијамантски лопати 4 1 / 2инчи од 7 / 8инчи ги намалува сите

DEN 525.76
Bosch Professional 10x Expert Multimax Maii 32 Apit Multitool Blades Новак
Bosch Professional 10x Expert Multimax Maii 32 Apit Multitool Blades

Трае до 50x подолго од двометалното сечило Екстремната издржливост е изградена со технологија Bosch Carbide...

DEN 767.84
Ротари 15014 PK4 лопати Новак
Ротари 15014 PK4 лопати

Сет од 4 ловци на трева за трева го заменува OEM Cub Cadet 74204308 COB CADET 74204312 COB CADET 94204308 COB CADET 94204312 MTD 74204308 MTD 74204312 MTD 9

DEN 1040.00