Деца помлад тренинг Помлада за тоалети за бебиња за деца за деца, пластично столче со отсечен слот за лесно носење, лесно празно и чисто

Деца помлад тренинг Помлада за тоалети за бебиња за деца за деца, пластично столче со отсечен слот за лесно носење, лесно празно

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Дизајн пријателски за децата-Овој тоалет за дете има дизајн докажан за да спречи излевање. Нежните површини на овој сад го олеснуваат да се чистат. Ова не само што му обезбедува на вашето дете добра хигиена, туку и го намалува вашиот напор. Ергономскиот дизајн може да ја намали проблемот со притисок и влечење за чистење на ситницата. Направено со безбеден материјал и замрзнат дизајн. ПП материјалот е безбеден за кожата на мали деца и децата. Подобро е за околината и лесно се празнува и чисти. Тоалетот е унисекс затоа што неговата широка основа е цврста и ќе биде забавно малечката да го започне своето патување со ситни обуки. Преносен, лесен и лесен за носење. Ова може да се извади кога патувате и ставате во багажникот на автомобилот или при посета на семејство или различни локации со мала големина. Исто така, ставете пластична кеса на ситната, лесна за патување или активност на отворено. Погодна употреба - Овој преносен тоалет може да заштеди простор и време. Преносот и лесни чекори за склопување, исто така, го прават ова ситно седиште од суштинско значење во бањата кога патувате. Овој тренинг на ситница е лесно чистење, со што се намалуваат проблемите на родителите и гарантираат хигиена на малку бебиња. Дизајн пријателски за децата-Овој тоалет за дете има дизајн докажан за да спречи излевање. Нежните површини на овој сад го олеснуваат да се чистат. Ова не само што му обезбедува на вашето дете добра хигиена, туку и го намалува вашиот напор. Ергономскиот дизајн може да ја намали проблемот со притисок и влечење за чистење на ситницата. Направено со безбеден материјал и замрзнат дизајн. ПП материјалот е безбеден за кожата на мали деца и децата. Подобро е за околината и лесно се празнува и чисти. Тоалетот е унисекс затоа што неговата широка основа е цврста и ќе биде забавно малечката да го започне своето патување со ситни обуки. Преносен, лесен и лесен за носење. Ова може да се извади кога патувате и ставате во багажникот на автомобилот или при посета на семејство или различни локации со мала големина. Исто така, ставете пластична кеса на ситната, лесна за патување или активност на отворено. Погодна употреба - Овој преносен тоалет може да заштеди простор и време. Преносот и лесни чекори за склопување, исто така, го прават ова ситно седиште од суштинско значење во бањата кога патувате. Овој тренинг на ситница е лесно чистење, со што се намалуваат проблемите на родителите и гарантираат хигиена на малку бебиња. Ергономскиот дизајн може да ја намали проблемот со притисок и влечење за чистење на ситницата. Направено со безбеден материјал и замрзнат дизајн. ПП материјалот е безбеден за кожата на мали деца и децата. Подобро е за околината и лесно се празнува и чисти. Овој тренинг на ситници е лесен за чистење, со што се намалуваат проблемите на родителите и гарантира хигиена на мали бебиња. Дајте им на независноста на детето лесна за употреба, лесен за чистење на деца 2 години и над лесни и преносни овие тренинзи се само она што ви треба за да ги научите вашите деца како да го користат тоалетот. Направено од цврста, издржлива пластика и има слот за отсекување на задниот дел, што го олеснува носењето идеално за употреба во домот, при патување или кампување. Овозможувајќи му на вашето дете да оди во тоалетот големината на тренингот за обука го прави идеално за малите да учат со удобност, пакетот вклучува (само 1 x избрана боја) Белешка : 1. Ве молиме, дозволете 1-3мм да се разликува заради рачното мерење. 2. Поради различните дисплеи и светла, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за вашето разбирање.

Избор на клиент

EAGO R-133SEAT замена на мекото затворање на тоалетот за TB133, бело Новак
EAGO R-133SEAT замена на мекото затворање на тоалетот за TB133, бело

Ова седиште е компатибилно со следниве брендови и модели : EAGO TB133, FRESCA FTL2133, Ariel TB133 M Вклучува само меко зат

DEN 2.00
Тоалетно седиште со хромирани шарки, издолжени, природен даб и фраксинус мандш Новак
Тоалетно седиште со хромирани шарки, издолжени, природен даб и фраксинус мандш

★ Тешка тоалета за тоалети : Направено од траен даб и Фраксинус Мандш, тоа е силно и нуди долг животен ве�

DEN 4994.56
Kohler K-4647-0 Stonewood обликувано дрво со пластични шарки во боја, издолжено тоалетно седиште, бело и Бемис 1500EC 000 тоалетно Новак
Удобни седишта C050WD00 Делукс МДФ дрво издолжено тоалетно седиште и пластични шарки, бели Новак
Удобни седишта C050WD00 Делукс МДФ дрво издолжено тоалетно седиште и пластични шарки, бели

Издржливо дрво MDF Мултипалто со висок сјај емајл боја Заштита на боја на боја на УВ Прилагодлива шарка з�

DEN 1.33
Американски стандард 4188A.065.020 4188A065.020, бело Новак
Американски стандард 4188A.065.020 4188A065.020, бело

Име на колекција на артикли : Стандард на питомци Варијанта боја : Бела Во американскиот стандард сето т�

DEN 1617.44
Гинси перничето пустино бело меко тоалетно седиште за стилски декор на бања, бело, издолжено 19,7 x 15 x 3 инчи Новак
Гинси перничето пустино бело меко тоалетно седиште за стилски декор на бања, бело, издолжено 19,7 x 15 x 3 инчи

Подготвена удобност : Мекиот и топол винил се среќава со ултра кадифен перница за да ви го даде најрелак�

DEN 399.84
Копчето на копчето, црното тоалетно покритие е забавено и нема додатоци за бучава Новак
Копчето на копчето, црното тоалетно покритие е забавено и нема додатоци за бучава

Не користете абразивни материјали како што се четки или влошки за чистење на површини, само користете м�

DEN 3893.44