Кисангел 3 парчиња Столче за шетач За Лето Практично Стер За Спиење Ладно Ладилно Перниче За Дишење Високо Бебешко Бебе Лагер За Ладење Пушча Зелена Удобна Подлога

Кисангел 3 парчиња Столче за шетач За Лето Практично Стер За Спиење Ладно Ладилно Перниче За Дишење Високо Бебешко Бебе Лагер

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

лен. ШЕТАЧ КУЛ ЛАГЕР користи Нова Подлога За Перничиња За Колички - Лесна за инсталирање, Лесна и-Одлична за стандардни седишта за автомобили, редовни или колички за џогирање, лулашки и отскокнувачи, столчиња за високи столчиња, лесни седишта и други додатоци. ДЕТСКИ АВТОМОБИЛ ЗАШТИТНИК РАМПА за сите бебиња и предрасуди! Неговата големина е доволно голема за употреба од мали до големи колички и седишта за автомобили. ШЕТАЧ КУЛ ПЕРНИЦАима едноставен дизајн, но многу практичен во употреба. ЛЕТНА ПОДЛОГА за СПИЕЊЕЧувајте го вашето бебе безбедно и удобно додека сте во нивниот автомобил , количка, носач за бебиња или количка. БЕБЕ ШЕТАЧ КУЛ ПЕРНИЦА лагерМека перница за дополнителна удобност и одлично само закрепнување во првобитната форма им овозможува на бебињата добро искуство со седење. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики на летната подлога За спиење-Боја : цијан-сина количка ладна постава-Пренослива и Лесна, лесна за носење подлога за ладење на количката. - - пријателски материјал,, нема штета на здравјето на бебето Дише Бебе Перница. - Има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба Шетач Мат. - Материјал : Ленено Перниче За Ладење-Големина : околу 73,00Х33, 00Х1, 00см/28, 69Х12, 97Х0 Подлога за Ладење. - Усвоени материјали со супериорен квалитет, ќе ви служи уште многу години бебешка подлога за спиење. - Природна и еколошка, Дишечка И нослива Шетачка Ладна Перница.Описи на стоки летна подлога за Спиење направена е со одлична изработка,Одлична за спиење на бебето во жешките летни денови.шетач кул лагер тоа е удобно и и нема да ја гребе кожата на бебето.Бебе Шетач Кул Перница Лагер ова е бебе шетач летна душек за спиење, премиум материјал, лесен и толку пренослив, безбеден и без мирис.

Избор на клиент

Реверзибилен Седиште Лагер-Фиби Новак
Реверзибилен Седиште Лагер-Фиби

Одговара на сите КОЛИЧКИ ВИСТА и КРУЗ ВИСТА, ВИСТА В2, КРУЗ, Круз В2 Поместена, двострана постава додава у�

DEN 3.33
Белотозно Бебе Топла Жирафа Шетач Перница Детска Количка Седиште Перница Памучна Дебела Подлога Новак
Белотозно Бебе Топла Жирафа Шетач Перница Детска Количка Седиште Перница Памучна Дебела Подлога

Материјал : Памук Боја : Виолетова / Црвена / Сина Погоден за различни колички за бебиња, безбедносни седи

DEN 3.33