Алатка Амана-929 карбид со 3-крилна булноза 1/2 радиус x 1 радиус на мушка x 2-5/8 dia x 1

Алатка Амана-929 карбид со 3-крилна булноза 1/2 радиус x 1 радиус на мушка x 2-5/8 dia x 1

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

(Г) Дијаметар 2-5/8. (Г) ДОГОВОР 1/2 & 3/4. (Б) Висина на сечење 1-1/2. (Р) Радиус 1/2. Б1 1. (г) Дијаметар 2-5/8. (Г) ДОГОВОР 1/2 & 3/4. (Б) Висина на сечење 1-1/2. (Р) Радиус 1/2. Б1 1. Бришење јака само за 3/4 "Арбор, #929, (г) Дијаметар : 2-5/8, (г), Боре : 1/2 & 3/4, (б) Висина на сечење : 1-1 /2, (Р) радиус : 1/2, Б1 : 1, Д1 : 1-5/8, Опис : 1 мушка, изборна јака за рубница : C-005, 929 карбид со 3-крило билноза 1/2 радиус x 1 Радиус на мушка x 2-5/8 dia x 1-1/2 x 1/2 & 3/4 bore.

Избор на клиент

20мм x 11/64 секач за шапери t - бурбата Плат река 1 секој 117398 Новак
20мм x 11/64 секач за шапери t - бурбата Плат река 1 секој 117398

Шајперите за секачи и растојанија ги зголемуваат можностите и се прецизни обработени за вклопување...

DEN 1088.00
Секач за ротор на бахко, SpitzkegelfOrm 90 °, фино, 48 мм Новак
Секач за ротор на бахко, SpitzkegelfOrm 90 °, фино, 48 мм

Материјал : Тунфрам карбид Направено во Шведска Дијаметар на сечилото : 0,4 инчи (10 мм) Должина на сечилото

DEN 3.00
CMT 690.015 Профилирани ножеви за секачи за шипки, должина на сечење 1-37/64-инчен, дебелина од 5/32 инчи-2-пакет Новак Попуст
CMT 690.015 Профилирани ножеви за секачи за шипки, должина на сечење 1-37/64-инчен, дебелина од 5/32 инчи-2-пакет

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 278.56
CMT 690.002 Профилирани ножеви за секачи за шипки, должина на сечење 1-37/64-инчен, дебелина од 5/32 инчи-2-пакет Новак
CMT 690.002 Профилирани ножеви за секачи за шипки, должина на сечење 1-37/64-инчен, дебелина од 5/32 инчи-2-пакет

Легенда : n = nive број Cl = должина на сечење Различни ножеви на профилот за универзалните глави на секачи...

DEN 400.16
Алатки за сечење на бесконечност V -Panel Shaper Cupter Set - за залиха од 3/4 до 7/8 Новак
Алатки за сечење на бесконечност V -Panel Shaper Cupter Set - за залиха од 3/4 до 7/8

Тела ЦПУ, машински од докажано замор со голема јачина Секачите се екстра дебели совети за микрозрна кар�

DEN 0.67
Сребрена линија 6-3/4 Подмачкана секач за стакло, 445607 Новак
Сребрена линија 6-3/4 Подмачкана секач за стакло, 445607

Тркало за сечење карбид во волфрам Издржливо легура на телото со внатрешен резервоар за масло Зафаќање

DEN 113.28
Магнат M007L реверзибилна фиока за фиоки за сечење на спојници - 3/4 Висина на сечење; 1-1/4 Новак
Магнат M007L реверзибилна фиока за фиоки за сечење на спојници - 3/4 Висина на сечење; 1-1/4

3 крило, карбид врзано; 3 / 4 "висина на сечење; 11 / 4"; 31 / 4 "Генерален дијаметар 3 крило, карбид; 3 / 4" Висина на с

DEN 1382.40
CMT 690.037 Профилирани ножеви за секачи за шапери, должина на сечење 1-37/64-инчен, дебелина од 5/32 инчи-2-пакет Новак
CMT 690.037 Профилирани ножеви за секачи за шапери, должина на сечење 1-37/64-инчен, дебелина од 5/32 инчи-2-пакет

Димензии на пакетот : 1,524 H x 0,762 L x 8,89 W (сантиметри) Тежина на пакет : 0,022 фунти Ги намалува производите од д�

DEN 2.00
CMT 690.126 Профилирани ножеви за секачи за шипки, должина на сечење 1-37/64-инчен, дебелина од 5/32 инчи-2-пакет Новак
CMT 690.126 Профилирани ножеви за секачи за шипки, должина на сечење 1-37/64-инчен, дебелина од 5/32 инчи-2-пакет

Направено од легуриран челик Долготрајни перформанси Ги намалува производите од дрво и дрво Направено

DEN 345.44
Ојхбо Пура Удар Во собата на 3 Пури Додатоци Куршум Стил Пластични Клучеви Удар со 8 мм Дупка Новак
Ојхбо Пура Удар Во собата на 3 Пури Додатоци Куршум Стил Пластични Клучеви Удар со 8 мм Дупка

Алатката За Удирање Пури е уникатен додаток дизајниран да го подобри искуството на љубителот на пури Со

DEN 111.84
Двоен раб директно мелење со продолжено сечење на лежиштето на лежиштето FK5 Новак
Двоен раб директно мелење со продолжено сечење на лежиштето на лежиштето FK5

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 175.84
Ројгра Секач За Пури, Гилотина Двојно Сечило - 10 Пакување Новак
Ројгра Секач За Пури, Гилотина Двојно Сечило - 10 Пакување

Класичен дизајн, гилотина двојно сечило 3.54 "€ 1.57"; 0.95 унци / компјутери Цврст и издржлив, чист пресек на �

DEN 2.67