Серум против Стареење на Колаген За Лице – Серумот За Лице Против Брчки Содржи Хијалуронска Киселина + Витамин Ц + Витамин Е-Вегански Хидратантен Серум За Лице Полн

Серум против Стареење на Колаген За Лице – Серумот За Лице Против Брчки Содржи Хијалуронска Киселина + Витамин Ц + Витамин Е-Вегански

DEN 336.00

Новак

Достапно за нарачка

● ОВОЈ ултра ПОЛН колагенски серум за лице е серум за кожа ориентиран кон резултати кој обезбедува хранливи материи за зголемување на влагата потребни за негување на сува, под стрес или иритирана кожа за тој мазен, еластичен тен и росен сјај. ● ВЕТУВАМЕ дека ќе бидете видливи резултати со редовна употреба на нашиот серум за лице со витамин ц - загарантирано за длабоко навлажнување, враќање на еластичноста и минимизирање на појавата на фини линии и брчки или враќање на парите. Се СМЕТА дека е далеку поефикасен од другите хидратантни серуми, бидејќи неговиот 99% природен и 72% органски, овој серум против стареење е формулиран со растителна хијалуронска киселина и негување антиоксиданси за младешка блескава кожа. ● НАШИОТ НАВЛАЖНУВАЧКИ КРЕМ ЗА колаген за лице носи нов живот на стареење, досадна и дехидрирана кожа. Збогатен со вегански колаген + витамин ц + витамин е + органско алое за да открие помлад, поцврст тен со посјаен изглед. ● ИСКЛУЧИТЕЛНО ЕФИКАСЕН и длабоко надополнувачки, овој моќен серум против брчки не содржи парабени или глутен. Вегански пријателски и без суровост, нашите производи за нега на кожата на лицето кои ја измазнуваат кожата се совршени за секојдневна употреба и за сите типови кожа. Дебела кожа со младешки изглед бара храна. Овој колагенски серум ориентиран кон резултати ги обезбедува хранливите материи за зголемување на влагата потребни за производство на мазна, еластична, блескава кожа. Формулиран со чиста, растителна хилураноична киселина, негување антиоксиданси и вегански колаген, овој серум за нега на кожата без мирис овозможува кожата да ја задржи водата и носи нов живот на стареењето, досадната и дехидрирана кожа. Моќно трио витамин ц серум за лице + витамин е серум + серум за хилоранска киселина работат заедно за да ја зголемат еластичноста и да ја подобрат текстурата на кожата. Гарантирано ќе и дадете на вашата кожа подигнат, поцврст изглед со секојдневна употреба. Негување на кожата и длабоко хидрирање, овој серум за хијалуронска киселина за лице е исклучително ефикасен третман за поправка на брчки против стареење за сите типови кожа, вклучувајќи сува, комбинирана, мрсна и чувствителна кожа. Без суровост, без парабени и вегански пријателски, овој зацврстувачки навлажнувач на колаген за лице видливо ја минимизира појавата на фини линии и брчки за ефикасно борба против знаците на стареење. Лесен и брзо апсорбирачки, овој навлажнувачки серум вит ц ја ревитализира под стрес и иритирана кожа, со леска од вештерки + масло од јојоба + органска алое вера за нежно смирување и подмладување. Природно добиениот колаген се полни и навлажнува за тој росен, младешки сјај, додека екстрактот од центела азијатика + глуварче го промовира производството на колаген и го зголемува обновувањето на клетките на кожата. Обезбедувајќи неверојатни придобивки за нега на кожата за младешка кожа, нашиот 99% природен и 72% органски антиоксидантен серум содржи и екстракт од зелен чај + екстракт од здравец за природно цврста и да ја одржува кожата чиста. За зајакнување на вашата рутина за нега на кожата со колаген, вратете го часовникот назад на стареењето за да откриете посјаен тен со овој ултра полн серум за лице со колаген.

Избор на клиент

Капсули за Обновување На Очите 4-во-1, Комплекс Труфирм Новак Попуст
Капсули за Обновување На Очите 4-во-1, Комплекс Труфирм

Капсулите за Обновување На Очите 4во1 се дел од системот За Бришење Креп Овие производи се специјално ди�

DEN 608.00
Г. М. Колин Витал Ц15 Серум Унисекс 1 оз Новак
Г. М. Колин Витал Ц15 Серум Унисекс 1 оз

Обезбедува целосна заштита од стресни фактори на животната средина Го обновува сјајот на кожата за тен

DEN 1.00
Измазнување на серумот на контурата на очите - Натура Хронос Новак
Измазнување на серумот на контурата на очите - Натура Хронос

Оваа флуидна, лесна за примена на емулзијата има повисоки концентрации на активни состојки од обичните

DEN 912.00
Дермасмарт Хидрогел За Поправка На Лицето | Чиста Хипохлорна Киселина | Серум За Кожа Без Мирис | 2 мл Пумпа Новак
Lumirance витамин Ц серум за кревање на очите, го минимизира изгледот на брчките и нозете на врани, помага при зацврстување Новак Попуст
Еуцерин Анти-Пигментен Коректор на Дамки за сите типови кожа 5мл Новак
Еуцерин Анти-Пигментен Коректор на Дамки за сите типови кожа 5мл

Ефикасно ги намалува темните дамки и го спречува нивното повторно појавување Локален апликатор со Тиам

DEN 3.00
Ева Анти-Стареењето Златен Колаген Серум За Лице Подмладување ЗА Сите Типови Кожа Нега 3д Ефект 30 мл Новак
Ева Анти-Стареењето Златен Колаген Серум За Лице Подмладување ЗА Сите Типови Кожа Нега 3д Ефект 30 мл

Оваа ставка бродови Преку Слободен Експрес Превозот, кога ќе купите Од Богатство.На.Египет ќе го добиет�

DEN 319.84
Ла Мер Регенерирачкиот Серум, 1 Фл оз Новак
Ла Мер Регенерирачкиот Серум, 1 Фл оз

Ла мер регенерирачкиот серум е моќен борец за возраста кој го забрзува природниот процес на обновување

DEN 3.00
Lashfactor Pro трепки и серум за раст на веѓите за подолго, поцелосно, засилени веѓи и трепки, веган и без суровост 2 ml Новак
Estel Otium Miracle Revive Instant Repaist Veil Perumpage Packaging 5 x 23 ml Ревитализирачки серум за коса обезбедува заштита Новак
Estel Otium Miracle Revive Instant Repaist Veil Perumpage Packaging 5 x 23 ml Ревитализирачки серум за коса обезбедува заштита

Ревитализацијата на серумот за коса обезбедува заштита и грижа за сува и оштетена коса Обезбедувајќи ј�

DEN 0.33
Седозо авокадо остава, 8 мл Новак
Седозо авокадо остава, 8 мл

Формулирано врз основа на авокадо, особено за фино, оштетена и безживотна коса Ја штити влакната за коса

DEN 0.67
Фармаси Д-р Серум За Контрола На Акни Од Туна, 30 мл./1 фл.оз. Новак
Фармаси Д-р Серум За Контрола На Акни Од Туна, 30 мл./1 фл.оз.

Нашиот Серум За Контрола На Дамки Од Туна Од Туна работи на забрзување на прометот на клетките на кожата

DEN 527.84
Сериозен Комплекс За Обновување На Кожата Пост Систем За Тонирање На Лицето Серум, 1 Унца Новак
Сериозен Комплекс За Обновување На Кожата Пост Систем За Тонирање На Лицето Серум, 1 Унца

Натоварен со алое Вера, Витамини А, Ц И Е, протеини од соја и минерали Помага во оптимизирање на изгледот

DEN 1.33