7/32 '' 100pcs delrin полиоксиметилен цврсти топки за лежишта

7/32 '' 100pcs delrin полиоксиметилен цврсти топки за лежишта

DEN 148.64

Новак

Достапно за нарачка

Делрин полиоксиметилен (ПОМ). Цврсти пластични топки за лежишта. Делрин полиоксиметилен (ПОМ). Цврсти пластични топки за лежишта. Состојба : 100% сосема нови во залиха : Да Дијаметар на топката : 7/32 '' (5,556мм) Толеранција : +/- 0.00039 '' Топ Материјал : Делрин (ПОМ) Површина : Тркалезна и висока завршница произведена од полиоксиметилен (ПОМ), Исто така познат како ацетал, полиацетална минимална апсорпција на вода - добра еластичност и отпорност на лази - широк опсег на температура -40 deg C до 120 deg - бојата може да варира : генерално чиста бела, но може да биде без бела или лесна крема во боја во зависност од општо потекло Општо Употреби и апликации : : - Опрема за мерење на компонентите на системот за гориво - Електрична прекинувач и компонента - компоненти на вентилот, лежишта, примена на гас/вода - Уметности, занаети и накит - украсни и дисплеј - играчки и модели Инженеринг/Индустриски - поморски - морски апликации - Подлепени (POTUAT (POTUAT (POTUAT (POTUAT (POTUAT (POTUAT (ПОВЕЕ (ПОВЕЕ (ПОВЕЕ (ПОВЕЕ (ПОВЕЕ (ПОВЕЕ (ПОВЕЕ (ПОВЕЕ (ПОВЕЕ (ПОВЕЕ (МАРНИОТ - МАРНИ АПЛИКАЦИИ - ПОВЕЕ ( Системи за вода што може да се пијат - Одобрени од Управата за храна и лекови за употреба во топчињата во прехранбената индустрија се еколошки нетоксични. Ве молиме, бидете сигурни дека користите!.

Избор на клиент

1/2 '' 10pcs delrin полиоксиметилен цврсти топки за лежишта Новак
1/2 '' 10pcs delrin полиоксиметилен цврсти топки за лежишта

Делрин полиоксиметилен (ПОМ) Цврсти пластични топки за лежишта Делрин полиоксиметилен (ПОМ) Цврсти плас

DEN 127.84
20мм 10 парчиња делрин полиоксиметилен цврсти топки со лежишта Новак
20мм 10 парчиња делрин полиоксиметилен цврсти топки со лежишта

Делрин полиоксиметилен (ПОМ) Цврсти пластични топки за лежишта Состојба : 100% сосема нови во залиха : Да Д�

DEN 175.84
Uxcell Ptfe топка, дијаметар од 5 мм, финиш на земја, дијафрагма пневматска пумпа бела, 5 парчиња Новак
Uxcell Ptfe топка, дијаметар од 5 мм, финиш на земја, дијафрагма пневматска пумпа бела, 5 парчиња

PTFE топка : 5мм / 0,2инчен дијаметар Политетрафлуороетилен топки PTFE се спротивставува на повеќето хемикали

DEN 502.40
3/16 '' 1000pcs delrin полиоксиметилен цврсти топки за лежишта Новак
3/16 '' 1000pcs delrin полиоксиметилен цврсти топки за лежишта

Делрин полиоксиметилен (ПОМ) Цврсти пластични топки за лежишта Делрин полиоксиметилен (ПОМ) Цврсти плас

DEN 0.33
11мм 5 парчиња делрин полиоксиметилен цврсти топки со лежишта Новак
11мм 5 парчиња делрин полиоксиметилен цврсти топки со лежишта

Делрин полиоксиметилен (ПОМ) Цврсти пластични топки за лежишта Состојба : 100% сосема нови во залиха : Да Д�

DEN 0.67
1 '' 2pcs delrin полиоксиметилен цврсти топки со лежишта Новак
1 '' 2pcs delrin полиоксиметилен цврсти топки со лежишта

Делрин полиоксиметилен (ПОМ) Цврсти пластични топки за лежишта Делрин полиоксиметилен (ПОМ) Цврсти плас

DEN 376.00
Uxcell Ptfe топка, дијаметар од 12 мм, финиш на земја, бела дијафрагма пневматска пумпа, 5 парчиња Новак
Uxcell Ptfe топка, дијаметар од 12 мм, финиш на земја, бела дијафрагма пневматска пумпа, 5 парчиња

PTFE топка : 12мм / 0,47инчен дијаметар Политетрафлуороетилен топки PTFE се спротивставува на повеќето хемикал

DEN 207.84