Гарние Нега На Коса Фруктис Шампон За Заклучување На Влага, 12,5 Унца Течност

Гарние Нега На Коса Фруктис Шампон За Заклучување На Влага, 12,5 Унца Течност

DEN 172.80

Новак

Достапно за нарачка

Заклучете ја влагата со секое миење користејќи систем за заклучување на влага на шампон, регенератор и третман со оставање. Систем со кактус екстракт брави во 48 часа на влага во нормална да се исуши косата со секое миење. Ги зајакнува насоките за да помогне во спречување на губење на влага и да помогне да се спротивстави на хроничната сувост од честото миење со шампон. Косата е речиси целосно составена од протеини, што и дава сила на косата. СИТЕ нови формули За Фруктис без парабен Со Активен Овошен Протеин, ексклузивна комбинација на цитрусен протеин, Витамини Б3 И Б6, екстракти од овошје и растително потекло и зајакнувачки регенератори, се дизајнирани за поздрава, посилна коса. Фруктис Заклучување На Влага со брави За Екстракт Од Кактус за 48 часа влага во нормална за сушење на косата со секое миење, додека ги зајакнува жиците за да помогне да се спречи губење на влага и да се спротивстави на хроничната сувост од честото миење со шампон. Косата се чувствува бестежинска, помека и изгледа посјајно, дури и после миење до двапати дневно! (Со шампон, регенератор и третман со отсуство) Фруктис Заклучување На Влага со брави За Екстракт Од Кактус за 48 часа влага* во нормална за сушење на косата со секое миење, додека ги зајакнувате жиците за да спречите губење на влага и да помогнете да се спротивстави на хроничната сувост од честото миење со шампон. Косата се чувствува бестежинска, помека и изгледа посјајно, дури и после миење до двапати дневно!. *Со шампон, регенератор и третман за оставање.

Избор на клиент

Не Твоите Мајки Навиваат Зборуваат Шампон Кадрава Коса Шампон 12 Мл Новак
Не Твоите Мајки Навиваат Зборуваат Шампон Кадрава Коса Шампон 12 Мл

За кадрици од сите видови Не вашите мајки виткаат шампон за разговор Шампон за кадрава коса, измијте ги �

DEN 2.67
Шу Уемура Изуми Тоник Зајакнување серум 90мл/304оз Новак
Шу Уемура Изуми Тоник Зајакнување серум 90мл/304оз

Серумот За Зајакнување На Тоникот Шу Уемура Изуми е серум за зајакнување кој помага да се заштити и заја

DEN 1.67
Пантен Злато Серија Арган Масло Од Пров За Природна И Кадрава Текстура Коса, Сулфат Слободен Шампон, 8.5 Fl Oz Новак
Врвни Перформанси Тп 64 Шампон За Миленичиња, Овесна Каша Новак
Врвни Перформанси Тп 64 Шампон За Миленичиња, Овесна Каша

Овој ултраконцентриран шампон разредува 64 : 1, давајќи ви повеќе тресок за вашиот долар! Направено со екс

DEN 1360.64
БЕС мирисен шампон Новак
БЕС мирисен шампон

БЕС мирисот е серија шампон формулиран за деликатно чиста коса, давајќи чувство на благосостојба и олес

DEN 1360.00
РЕУЗЕЛ Чистење Шампон Новак
РЕУЗЕЛ Чистење Шампон

ШАМПОНОТ ЗА ЧИСТЕЊЕ REUZEL е совршен за одржување на здрав скалп Оваа заживувачка и ексфолирачка формула е

DEN 1.67
Ichikami Премиум Шампон за нега на оштетување - Пумпа за мазна пумпа 16.2Floz / 480ml Новак
Ichikami Премиум Шампон за нега на оштетување - Пумпа за мазна пумпа 16.2Floz / 480ml

Премиум Оштетување Вид на пумпа за нега на коса Објавено на март.2021 година Серија на ichigami моделот Premium 2021

DEN 2.00