1 парчиња 47 * 29 * 14мм стаклен кабинет врата врата дупка за шарки за вина вина Вратата на вратата на вратата на вратата на вратата за прицврстување на вратата на вратат

1 парчиња 47 * 29 * 14мм стаклен кабинет врата врата дупка за шарки за вина вина Вратата на вратата на вратата на вратата на

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Стил А, боја : сребро. Пакетот вклучува : 1 * стаклена шарка на вратата (со завртки) Белешка : Вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што се осветленоста на вашиот монитор и светлината на светлината. Погодно за стакло од 5-8мм (мала шарка) стаклена врата, кабинет, итн. *Материјал : легура на цинк. *Факултативна боја : црна / сребрена (како што покажуваат сликите). Детали : *100% и *Направено од материјал, издржлив и практичен за употреба *Стаклена врата на вратата, шарка што не е отвор, шарка на вратата од винскиот кабинет, прицврстувачот на вратата на кабинетот, шарката на кабинетот за прикажување *Опсег на апликации : Погоден за стакло од 5-8мм (стакло од 5-8мм (стакло од 5-8мм (стакло (стакло од 5-8 мм ( мала шарка) стаклена врата, кабинет, итн*материјал : легура на цинк*Факултативна боја : црна / сребро (како што покажуваат сликите)*Големина : 47*29*14mm / 1.85*1.14*0,55in (како што покажуваат слики) Пакетот вклучува : 1 * Стаклена шарка на вратата (со завртки) Белешка : Вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Должина на легура на цинк : Држави материјали : Дрво работење Оригин : Кинацертификација на копното : Неетип : шарка за мебел.

Избор на клиент

Aqxreight Врата Шарка Капак, 8Pcs Јаглеродни Влакна Текстура Вратата Шарка Капак Трим Одговара ЗА JL 2018+ Новак
Aqxreight Врата Шарка Капак, 8Pcs Јаглеродни Влакна Текстура Вратата Шарка Капак Трим Одговара ЗА JL 2018+

Опсег на примена : Капакот На Шарката На Вратата е погоден за JL 2018 + Детален модел на апликација, ве молим�

DEN 3.00
ZSEDP 20 компјутери шарки со завртки украси за украси дрвена кутија накит подарок вино за гроздобер хардвер Новак
Blum 38N355C. 08MBx52S 105 Степени Компактен 38n Серија 1/2 Инчен Шраф-На Шарката На Кабинетот, Никел Заврши Новак
Blum 38N355C. 08MBx52S 105 Степени Компактен 38n Серија 1/2 Инчен Шраф-На Шарката На Кабинетот, Никел Заврши

105 степен агол на отворање Самозатворање акција, едно парче печат челик собранието Прилагодување на вис

DEN 3.33