АЕКСИТ 30мм X порта хардвер 30мм x 12mm KL234 цинк легура за електрична енергија со скриени шарки за порта 2 парчиња 2 компјутери

АЕКСИТ 30мм X порта хардвер 30мм x 12mm KL234 цинк легура за електрична енергија со скриени шарки за порта 2 парчиња 2 компјутери

DEN 154.24

Новак

Достапно за нарачка

Тежина : 77g; Содржина на пакетот : 2 x шарка на кабинетот за електрична енергија. Главна боја : црна; Материјал : легура на цинк. Име на производот : шарка на кабинетот за електрична енергија; Вкупна димензија : 30 x 30 x 12mm/1,2 "x 1,2" x 0,47 "(l*w*max.t). Големина на дупката за монтирање : 3,5 mm/0,14"; Растојание за монтирање на дупката : 23мм/0,9 ". !.

Избор на клиент

Hmertume -Cabinet Hinges со амортизација - сет од 4, погоден и за кујнски и за машински ормани Новак
Hmertume -Cabinet Hinges со амортизација - сет од 4, погоден и за кујнски и за машински ормани

1 Дизајн на мек близок : Овие шарки на кабинетот доаѓаат со вградени амортизери кои нудат тивко и меко за�

DEN 3.00
Национален хардвер N266-932 V571 Континуирана шарка во не'рѓосувачки челик, 1-1/2 x 12 Новак
Национален хардвер N266-932 V571 Континуирана шарка во не'рѓосувачки челик, 1-1/2 x 12

Пинот од типот на триење нема да испадне Површинска монтажа за лесна инсталација Произведено од не'рѓос

DEN 219.68
400 х ВРАТА ЗАДНИК ШАРКИ ЧЕЛИК САМО БОЈА 63ММ Новак
400 х ВРАТА ЗАДНИК ШАРКИ ЧЕЛИК САМО БОЈА 63ММ

Големина : 63мм х 42мм ширина отворен х 1,4 мм Челик Шкаф, Врата, Барака или портата користи...

DEN 3.33