уксел 90 Степен Шарки Двоен Кабинет Скриена Кујна Тампон Агол Преклопна Врата Шарка 2 Парчиња

уксел 90 Степен Шарки Двоен Кабинет Скриена Кујна Тампон Агол Преклопна Врата Шарка 2 Парчиња

DEN 420.96

Новак

Достапно за нарачка

Дизајниран за кабинети за рамки за лице. Големина на чаша : 10мм х 34мм / 0,39 х 1,34 инчи (Ч*Д). Никелирани шарки. Акција за брзо затворање. Применлив опсег : Гардероба, кабинет, кабинет за бања, кабинет за вино, витрина. Дизајниран за кабинети за рамки за лице. Големина на чаша : 10мм х 34мм / 0,39 х 1,34 инчи (Ч*Д). Никелирани шарки. Акција за брзо затворање. Применлив опсег : Гардероба, кабинет, кабинет за бања, кабинет за вино, витрина. Материјал : Агол На Пеглање : 90 Степени Големина : 10мм х 34мм / 0,39 х 1,34 инчи (Ч*Г)Проширете Ја Големината : 85 х 62 х 52мм / 3,35 х 2,44 х 2,05 инчи (Л*В*Ч)Содржина На Пакетот : 2 парчиња х 90 степен Шарка (Завртките не се вклучени) Водич За Работа : 1.Поправете ја шарката на вратата на кабинетот.2.Прилагодете го аголот и должината со 2 завртки.3.Ве молиме проверете. Забелешка : Само откако шарката ќе се стави во монтирана положба, вратата на кабинетот може да се затвори правилно и бавно.

Избор на клиент

SOSS QH5 светла месинг квадрант шарка Новак
SOSS QH5 светла месинг квадрант шарка

Квадрант шарка Конструиран од цврст месинг, чевли за квадрант SOSS сега е достапна за дрвокрадци или прои�

DEN 0.67
НАЦИОНАЛНИ БРЕНДОВИ НА MFG/СПЕКТАР HHI N830 - 213 Шарка На Вратата, 4-Инчен, Полиран Месинг Новак
НАЦИОНАЛНИ БРЕНДОВИ НА MFG/СПЕКТАР HHI N830 - 213 Шарка На Вратата, 4-Инчен, Полиран Месинг

Производот е 4", Полиран Месинг, шарки на вратите Елегантна и мазна завршница Производот е произведен во

DEN 1.00
ZLDXDP Двојна Пролет 4 Инчен Шарка Од Нерѓосувачки Челик Двонасочна Слободна Врата Шарка За Бар Вратата Шарка Новак
Blum 100 степени Прес во половина врзана шарка за клип Новак
Blum 100 степени Прес во половина врзана шарка за клип

Изберете шарка и плоча за монтирање за да постигнете точен преклоп или вметнување на следниов начин : ...

DEN 95.04
1 1/8 Во W x 5 Во H Сатен Хром Стожерна Шарка Новак
1 1/8 Во W x 5 Во H Сатен Хром Стожерна Шарка

Цена За : Секој Стандард : БХМА / АНСИ БР : Ц07202 Дебелина На Листот На Вратата : 5 / 16" Отпорна На Лигатура : Бе�

DEN 2.33
Национален Хардвер Н139-832 504БЦ Отстранлив Игла Широка Шарка во цинк обложени, 3 Инчи Новак
Национален Хардвер Н139-832 504БЦ Отстранлив Игла Широка Шарка во цинк обложени, 3 Инчи

Занишан за инсталации на лопатка Произведени со ладно валани челик Пет зглобови, целосен дизајн на гнез

DEN 1.00
Кабинет за шкаф со гасови 40 x 40мм метална цевка за цевки за цевка, шарла на сребрен тон (Gabinete de Armario 40 x 40 mm Puerta Новак
Либерти H0104Al-SN-U 3/8-инчен само-затворен инсерт, шарка, Новак
Либерти H0104Al-SN-U 3/8-инчен само-затворен инсерт, шарка,

Одликувајќи се со издржлива челична конструкција и финиш на сатен никел Функцијата за само затворање б�

DEN 0.67
ДРЦ50ХТ1-Пикадо Носење Контејнер За Храна Новак
ДРЦ50ХТ1-Пикадо Носење Контејнер За Храна

5 1 / 8 х 5 3 / 8 х 2 7 / 8 4 кеси од 125 500 Случај 5 1 / 8 х 5 3 / 8 х 2 7 / 8 4 кеси од 125 500 Случај Погодноста е клучот со контејн

DEN 1.33
Нодрлин Нов За Леново Тинкбук 16п Г2 Ах 20им Капак На Шарки Шарки Кејп ЛЕНТА 5ЦБ1Д03765 Новак
Нодрлин Нов За Леново Тинкбук 16п Г2 Ах 20им Капак На Шарки Шарки Кејп ЛЕНТА 5ЦБ1Д03765

Состојба : Нови И Вистински Фит Модел : 16П Г2 АХ 20ИМ Фру Број : 5 CB1 D03765 Брод : Од Кина Забелешка : ве Молиме пр

DEN 1.00
Џив Сатен Никл Врата Шарки 3,5 инчи 1/4 30 Пакет Новак Попуст
Џив Сатен Никл Врата Шарки 3,5 инчи 1/4 30 Пакет

Големината на обичните шарки на лежиштата е 3,5 инчи x 3,5 инчни шарки на вратата, четкани никел шарки за вр�

DEN 655.84
Hmertume -Cabinet Hinges со амортизација - сет од 4, погоден и за кујнски и за машински ормани Новак
Hmertume -Cabinet Hinges со амортизација - сет од 4, погоден и за кујнски и за машински ормани

1 Дизајн на мек близок : Овие шарки на кабинетот доаѓаат со вградени амортизери кои нудат тивко и меко за�

DEN 3.00
Салице 110 ЦЕЛОСНО ПРЕКЛОПУВАЊЕ КОМЕТАЛ СО Штипки Новак
Салице 110 ЦЕЛОСНО ПРЕКЛОПУВАЊЕ КОМЕТАЛ СО Штипки

Притиснете внатре Самозатворање 11мм чаша длабочина 35мм чаша дијаметар Плочи продадени одделно Притисн

DEN 1.00
Пенрод Пролет Шарки За Врати, 3,5 Инчи со 5/8 Инчен Радиус, Сатен Никел, 2 Пакет Новак
Пенрод Пролет Шарки За Врати, 3,5 Инчи со 5/8 Инчен Радиус, Сатен Никел, 2 Пакет

Пенрод Замена Пролет Шарки За Врати 3,5 Инчи со 5 / 8 " Радиус Прилагодлива напнатост Вклучува соодветни за�

DEN 328.00
Кафе салон ранч ранч гравитација на гравитација на вратата за вртење на месинг и месинг од 1 пар Новак
Кафе салон ранч ранч гравитација на гравитација на вратата за вртење на месинг и месинг од 1 пар

Комплетирајте со завртки за фиксирање Кафе врата шарка Врска на вратата на салонот шарка на гравитациј�

DEN 2.33