ШАРКИ На КАБИНЕТОТ ДОИТОЛ Меки Шарки За Затворање шарки на Кабинетот 2 парчиња Фиока За Врвови Шарки За Вртење Од 45 Степени Врвот На Шарката На Фиоката Шарки За Само

ШАРКИ На КАБИНЕТОТ ДОИТОЛ Меки Шарки За Затворање шарки на Кабинетот 2 парчиња Фиока За Врвови Шарки За Вртење Од 45 Степени

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Лесен За Инсталирање, Лесен за Ракување, Шарката Од 45 Степени Може Добро Да се Нанесе на Вашите Различни Фиоки за Совет. Разумниот Структурен Дизајн, Стожерната Шарка Може Да Постигне Непречено Движење и Да Создаде Тивка Средина. Агол На Отворање од 45 Степени, Лесен За Отворање и Затворање, Подобрување На Ефикасноста на Складирањето На Предметите. Стожерната Шарка Од 45 Степени е Секој Кабинет За Мијалник Во Кујна или Суета. Изработена Од Железен Материјал, Шарката Од 45 Степени е отпорна на ' рѓа и Издржлива и може Да Ви Служи Долго време. Лесен За Инсталирање, Лесен за Ракување, Шарката Од 45 Степени Може Добро Да се Нанесе на Вашите Различни Фиоки за Совет. Разумниот Структурен Дизајн, Стожерната Шарка Може Да Постигне Непречено Движење и Да Создаде Тивка Средина. Агол На Отворање од 45 Степени, Лесен За Отворање и Затворање, Подобрување На Ефикасноста на Складирањето На Предметите. Стожерната Шарка Од 45 Степени е Секој Кабинет За Мијалник Во Кујна или Суета. Изработена Од Железен Материјал, Шарката Од 45 Степени е отпорна на ' рѓа и Издржлива и може Да Ви Служи Долго време. - Боја : Сребро-Материјал : Железо-Големина : 9, 8Х4, 7СМ.Пакет Вклучувајќи 2 x шарки.

Избор на клиент

ДРЦ50ХТ1-Пикадо Носење Контејнер За Храна Новак
ДРЦ50ХТ1-Пикадо Носење Контејнер За Храна

5 1 / 8 х 5 3 / 8 х 2 7 / 8 4 кеси од 125 500 Случај 5 1 / 8 х 5 3 / 8 х 2 7 / 8 4 кеси од 125 500 Случај Погодноста е клучот со контејн

DEN 1.33
Blum 100 степени Прес во половина врзана шарка за клип Новак
Blum 100 степени Прес во половина врзана шарка за клип

Изберете шарка и плоча за монтирање за да постигнете точен преклоп или вметнување на следниов начин : ...

DEN 95.04
1 1/8 Во W x 5 Во H Сатен Хром Стожерна Шарка Новак
1 1/8 Во W x 5 Во H Сатен Хром Стожерна Шарка

Цена За : Секој Стандард : БХМА / АНСИ БР : Ц07202 Дебелина На Листот На Вратата : 5 / 16" Отпорна На Лигатура : Бе�

DEN 2.33
Аексит Нерѓосувачки Челик Врата Хардвер &засилувач; Брави 2 Квадратни Агол Вратата Задник Шарки шарка 5 парчиња Новак
UXZDX CUJUX Фрли Шарка Од Легура На Цинк Индустриска Кутија Фрижидер Рерна Тешка Шарка Ротација Од 270 Степени Новак