Аексит Нерѓосувачки Челик Врата Хардвер &засилувач; Брави 2 Квадратни Агол Вратата Задник Шарки шарка 5 парчиња

Аексит Нерѓосувачки Челик Врата Хардвер &засилувач; Брави 2 Квадратни Агол Вратата Задник Шарки шарка 5 парчиња

DEN 186.72

Новак

Достапно за нарачка

Содржина на пакетот : 5 парчиња х Шарка На Вратата; Тежина : 115гр. Главна Боја : Сребрен Тон; Материјал : нерѓосувачки Челик. Име на производ : Шарка На Вратата; Вкупна Димензија : Отворено : 50х38х6мм/ 2 "х1, 5 " х0, 24"(Л*В*Т). Големина На Дупка за монтирање : 5мм/ 0,2"; Растојание На Дупката за Монтирање : 37 х 25мм/ 1,45 "х 1"(Л*В). Затворена Големина : 50 х 22мм/2 "х 0,87"(Л*В). Содржина на пакетот : 5 парчиња х Шарка На Вратата; Тежина : 115гр. Главна Боја : Сребрен Тон; Материјал : нерѓосувачки Челик. Име на производ : Шарка На Вратата; Вкупна Димензија : Отворено : 50х38х6мм/ 2 "х1, 5 " х0, 24"(Л*В*Т). Големина На Дупка за монтирање : 5мм/ 0,2"; Растојание На Дупката за Монтирање : 37 х 25мм/ 1,45 "х 1"(Л*В). Затворена Големина : 50 х 22мм/2 "х 0,87"(Л*В). 5 парчиња полиран сребрен тон шарки од нерѓосувачки челик, висок квалитет, долго време за употреба, лесна инсталација.Ротација и преклопен дизајн, погоден за повеќето видови дом, канцеларија, шкаф, врати од плакарот итн.

Избор на клиент

уксел 90 Степен Шарки Двоен Кабинет Скриена Кујна Тампон Агол Преклопна Врата Шарка 2 Парчиња Новак
уксел 90 Степен Шарки Двоен Кабинет Скриена Кујна Тампон Агол Преклопна Врата Шарка 2 Парчиња

Дизајниран за кабинети за рамки за лице Големина на чаша : 10мм х 34мм / 0,39 х 1,34 инчи (ЧД) Никелирани шарки А

DEN 420.96
Пенрод Пролет Шарки За Врати, 3,5 Инчи со 5/8 Инчен Радиус, Сатен Никел, 2 Пакет Новак
Пенрод Пролет Шарки За Врати, 3,5 Инчи со 5/8 Инчен Радиус, Сатен Никел, 2 Пакет

Пенрод Замена Пролет Шарки За Врати 3,5 Инчи со 5 / 8 " Радиус Прилагодлива напнатост Вклучува соодветни за�

DEN 328.00
Национален Хардвер Н139-832 504БЦ Отстранлив Игла Широка Шарка во цинк обложени, 3 Инчи Новак
Национален Хардвер Н139-832 504БЦ Отстранлив Игла Широка Шарка во цинк обложени, 3 Инчи

Занишан за инсталации на лопатка Произведени со ладно валани челик Пет зглобови, целосен дизајн на гнез

DEN 1.00