ZSEDP 20 компјутери шарки со завртки украси за украси дрвена кутија накит подарок вино за гроздобер хардвер

ZSEDP 20 компјутери шарки со завртки украси за украси дрвена кутија накит подарок вино за гроздобер хардвер

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Материјал : железо, големина : 34*40мм, дебелина : 0,6мм. Погодно е за врати, ормани, фиоки, кутии за накит, итн. Тој е погоден за разновиден мебел и може да се користи за декорација. Тие се флексибилни и нема да пикаат кога или ќе ја затворите вратата. 6 дупки за монтирање се дистрибуираат за да бидат постабилни. Мини големината одговара на повеќето видови на врата. Погодно за општи цели, како што се поправка на кутии за накит, правење модели, кутија за складирање, итн. Материјал : железо, големина : 34*40мм, дебелина : 0,6мм. Погодно е за врати, ормани, фиоки, кутии за накит, итн. Тој е погоден за разновиден мебел и може да се користи за декорација. Тие се флексибилни и нема да пикаат кога или ќе ја затворите вратата. 6 дупки за монтирање се дистрибуираат за да бидат постабилни. Мини големината одговара на повеќето видови на врата. Погодно за општи цели, како што се поправка на кутии за накит, правење модели, кутија за складирање, итн. Погоден за врати, ормани, фиоки, кутии за накит, итн. Тој е погоден за најразлични мебел и може да се користи за декорација. Тие се флексибилни и нема да исцеди кога или ќе ја затвориш вратата.6 се дистрибуираат дупките за монтирање за да се направи постабилен. Мини -големината одговара на повеќето видови на врата. Исклучиво за општи цели, како што се поправка на кутии за накит, правење модели, кутија за складирање, итн. Разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликата. Да се ​​доживее до рачното мерење, ве молиме, оставете разлика од 1-2 см. Завртките за засилување за дупките за монтирање се вметнати, удобни и лесни за вметнување.

Избор на клиент

Пенрод Пролет Шарки За Врати, 3,5 Инчи со 5/8 Инчен Радиус, Сатен Никел, 2 Пакет Новак
Пенрод Пролет Шарки За Врати, 3,5 Инчи со 5/8 Инчен Радиус, Сатен Никел, 2 Пакет

Пенрод Замена Пролет Шарки За Врати 3,5 Инчи со 5 / 8 " Радиус Прилагодлива напнатост Вклучува соодветни за�

DEN 328.00
1 1/8 Во W x 5 Во H Сатен Хром Стожерна Шарка Новак
1 1/8 Во W x 5 Во H Сатен Хром Стожерна Шарка

Цена За : Секој Стандард : БХМА / АНСИ БР : Ц07202 Дебелина На Листот На Вратата : 5 / 16" Отпорна На Лигатура : Бе�

DEN 2.33
Џив Сатен Никл Врата Шарки 3,5 инчи 1/4 30 Пакет Новак Попуст
Џив Сатен Никл Врата Шарки 3,5 инчи 1/4 30 Пакет

Големината на обичните шарки на лежиштата е 3,5 инчи x 3,5 инчни шарки на вратата, четкани никел шарки за вр�

DEN 655.84
Национален хардвер N176-651 Антички месинг на врата 4x4in, 4 “ Новак
Национален хардвер N176-651 Антички месинг на врата 4x4in, 4 “

Студен челик со тешки мерачи за додадена јачина Исцрпна игла за готов изглед Пет копачки, целосен дизај�

DEN 2.00
Национален Хардвер Н139-832 504БЦ Отстранлив Игла Широка Шарка во цинк обложени, 3 Инчи Новак
Национален Хардвер Н139-832 504БЦ Отстранлив Игла Широка Шарка во цинк обложени, 3 Инчи

Занишан за инсталации на лопатка Произведени со ладно валани челик Пет зглобови, целосен дизајн на гнез

DEN 1.00