10 x ИЗВИТКА Кука &засилувач; БЕНД БАРАКА Врата Шарки ПОЦИНКОВАНИ 300мм х 38мм х 4.5 мм

10 x ИЗВИТКА Кука &засилувач; БЕНД БАРАКА Врата Шарки ПОЦИНКОВАНИ 300мм х 38мм х 4.5 мм

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Галванизиран Челик. Металик Греј. Тешки Офсет Портата Шарка. Количина На Пакување : 10. Галванизиран Челик. Металик Греј. Тешки Офсет Портата Шарка. Количина На Пакување : 10. Нашите тешки шарки за градинарски порти се изградени да траат, погодни за закачување на многу предмети од нашиот широк опсег На порти Овие шарки за куки и ленти се идеални и за домашна и за комерцијална употреба.

Избор на клиент

Blum 38N355C. 08MBx52S 105 Степени Компактен 38n Серија 1/2 Инчен Шраф-На Шарката На Кабинетот, Никел Заврши Новак
Blum 38N355C. 08MBx52S 105 Степени Компактен 38n Серија 1/2 Инчен Шраф-На Шарката На Кабинетот, Никел Заврши

105 степен агол на отворање Самозатворање акција, едно парче печат челик собранието Прилагодување на вис

DEN 3.33
Национален хардвер N176-651 Антички месинг на врата 4x4in, 4 “ Новак
Национален хардвер N176-651 Антички месинг на врата 4x4in, 4 “

Студен челик со тешки мерачи за додадена јачина Исцрпна игла за готов изглед Пет копачки, целосен дизај�

DEN 2.00
Групата Хилман 852126 Број 3 Шарка На Вратата Од Гаражата, Поцинкувана Новак Попуст
Групата Хилман 852126 Број 3 Шарка На Вратата Од Гаражата, Поцинкувана

Доаѓа со завртки и навртки Галванизиран челик шарка 73 / 8 инчи во вкупна должина Димензии на пакетот : 12.4 "

DEN 161.12
Пенрод Пролет Шарки За Врати, 3,5 Инчи со 5/8 Инчен Радиус, Сатен Никел, 2 Пакет Новак
Пенрод Пролет Шарки За Врати, 3,5 Инчи со 5/8 Инчен Радиус, Сатен Никел, 2 Пакет

Пенрод Замена Пролет Шарки За Врати 3,5 Инчи со 5 / 8 " Радиус Прилагодлива напнатост Вклучува соодветни за�

DEN 328.00
1 1/8 Во W x 5 Во H Сатен Хром Стожерна Шарка Новак
1 1/8 Во W x 5 Во H Сатен Хром Стожерна Шарка

Цена За : Секој Стандард : БХМА / АНСИ БР : Ц07202 Дебелина На Листот На Вратата : 5 / 16" Отпорна На Лигатура : Бе�

DEN 2.33
уксел 90 Степен Шарки Двоен Кабинет Скриена Кујна Тампон Агол Преклопна Врата Шарка 2 Парчиња Новак
уксел 90 Степен Шарки Двоен Кабинет Скриена Кујна Тампон Агол Преклопна Врата Шарка 2 Парчиња

Дизајниран за кабинети за рамки за лице Големина на чаша : 10мм х 34мм / 0,39 х 1,34 инчи (ЧД) Никелирани шарки А

DEN 420.96
Либерти H0104Al-SN-U 3/8-инчен само-затворен инсерт, шарка, Новак
Либерти H0104Al-SN-U 3/8-инчен само-затворен инсерт, шарка,

Одликувајќи се со издржлива челична конструкција и финиш на сатен никел Функцијата за само затворање б�

DEN 0.67
UXZDX CUJUX Фрли Шарка Од Легура На Цинк Индустриска Кутија Фрижидер Рерна Тешка Шарка Ротација Од 270 Степени Новак
Seachoice Нерѓосувачки Челик 2 во. Л х 3 во. В Задник Шарки 2 пк Новак
Seachoice Нерѓосувачки Челик 2 во. Л х 3 во. В Задник Шарки 2 пк

Користи #8 x завртки (не се вклучени) 188 нерѓосувачки челик Пар Картон 2 "х 3" Продадени како 3 ЕДИНИЦИ на 1 11.22

DEN 111.84