Слон Подароци Пријателство Нараквица За Жени, Инспиративни Среќа Слон Прилагодливи Рачно Изработени Црна Црвена Врвка Низа Нараквица Со Порака Картичка Пријател?

Слон Подароци Пријателство Нараквица За Жени, Инспиративни Среќа Слон Прилагодливи Рачно Изработени Црна Црвена Врвка Низа Нараквица

DEN 191.84

Новак

Достапно за нарачка

НАРАКВИЦА ЗА СЛОНОВИ : Нараквица за Слон од Црн кабел е симбол на добро здравје и среќа. И инспиративната нараквица ве потсетува никогаш не заборавајте колку сте силни. ГОЛЕМИНА : 12" прилагодлив синџир, затворањето ви овозможува да ги отворите-затворете ги без проблеми. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од квалитетно најлонско јаже и легура, кој е водоотпорен, обложен со восок, без олово и без никли. СОВРШЕНИ ПОДАРОЦИ : нараквицата за Слон доаѓа со елегантна бесплатна кутија за накит за подароци и завиткана со инспиративна картичка и подготвена за давање. Најдобри Божиќни подароци, Подароци За Денот на Благодарноста, Роденденски Подароци За Жени Девојки Деца. УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА : 60-Дневна Политика За Враќање Без Ризик, одговорете ви во рок од 24 часа за да го решите вашиот проблем.

Избор на клиент

Craftdady 22pcs Кристал Рамка Приврзок Коцки 25mm Круг Камео База Cabochon Поставување Празно Шарм Со Јасно Стакло Cabochons Новак
МОДА 100 парчиња Шарм Од Конус 18х5мм Мониста Од Шилец Шарм За Жени Накит За Обетки Со Обетки За Мажи Новак
МОДА 100 парчиња Шарм Од Конус 18х5мм Мониста Од Шилец Шарм За Жени Накит За Обетки Со Обетки За Мажи

Логото е симпатичен пингвин кој има само еден брачен другар во својот живот, што претставува единство и

DEN 383.84
Емајл Шарм Приврзок ЗА Самостојно Изработка На Накит Од Нараквица Од Ѓердан Новак
Емајл Шарм Приврзок ЗА Самостојно Изработка На Накит Од Нараквица Од Ѓердан

Пакет : 76 парчиња Божиќен празничен Шарм, вклучете 38 различни стилови(2 парчиња по стилови) божиќна тема �

DEN 0.67