Нордиските Висока Дефиниција Десктоп Шминка Огледало Спална Соба Преносни Облекување Маса Шминка Огледало Двострано Огледало Студентски Дом Десктоп Убавина Огл?

Нордиските Висока Дефиниција Десктоп Шминка Огледало Спална Соба Преносни Облекување Маса Шминка Огледало Двострано Огледало

DEN 761.60

Новак

Достапно за нарачка

●Елегантна Декорација На Домот : ова слатко огледало не е само огледало, туку и убава декорација. Можете да го ставите на работната површина или да го закачите на ѕидот како огледало за шминка за да го направите домот повеќе стилски и да го направите Вашиот Дом поинаков. ●Мултифункционално Огледало : висечкото огледало има дизајн на жлебот зад себе и може да виси на ѕидот на бањата како огледало за бричење под туш, има водоотпорен ефект и нема да ' рѓосува и избледува. Може да стои стабилно на различни површини. Совршен за маса, училиште, канцеларија, бања, биро, спална соба, работна површина, комода и многу повеќе. ●Различни прилики : нашите добро дизајнирани рачни декоративни огледала може да се нанесат кога се шминкате, дизајнирате фризури, правите секојдневна лична нега на кожата или да бидете поставени како украс во вашата соба, пригоден додаток и додаток на вашата дневна нега на кожата и убавината. ●Соодветен подарок За Денот на Вљубените : ова огледало за шминка за патувања е погодно за повеќето прилики, што е исто така идеално да дејствувате како подарок за вашата девојка, сопруга, ќерка, сестри, пријатели и многу повеќе, може подобро да ја покажете вашата љубов и грижа, може да се стави во фиока, бања, спална соба или во автомобил. ●Брза : огледалото е кревко. Ако е случајно оштетен за време на транспортот, ве молиме не грижете се, ние ќе ви дадеме задоволително решение што е можно поскоро. Ви посакувам среќен шопинг. Потребно ви е добро огледало за да можете многу добро да ја видите вашата убавина и шарм. Оставете го ова огледало да снима и да биде сведок на вашето убаво/убаво лице секој ден. Украсете ја вашата спална соба/дом, што ги прави луѓето среќни. Дајте си уникатна романса.информации за производот : Материјал : металбој : сребрена, бронзена, златна големина : 15*20*35смммаке тип на огледало : десктоп шминка огледало функција : декорација, инструменти за завршна обработка погодни за : Дами Сценарија за Апликација : спална соба, дневна соба, продавница за облека, соблекувална, тоалет итн.Содржина на пакетот : Огледало*1кинд потсетник : 1. Поради различна светлина или дисплеј, може да се појави мала разлика во бојата, ова не е проблем со квалитетот;2. Различни мерни алатки ќе предизвикаат грешка од 1-2 см, што не е проблем со квалитетот;.

Избор на клиент

2128108100 212 810 8100 02128108100 Шминка Огледало Алпака Греј АВТО-ГЕТЕР Новак
2128108100 212 810 8100 02128108100 Шминка Огледало Алпака Греј АВТО-ГЕТЕР

(ОЕ НЕ.) : Шминка Огледало Алпака Греј 2128108100 212 810 8100 02128108100 Ве молиме контактирајте не ако имате какви било

DEN 1756.64
Фимсм Месечината Меморија Серија Кристал Ѕвезда Огледало Случај Козметички Шминка Огледало Подарок Новак
Фимсм Месечината Меморија Серија Кристал Ѕвезда Огледало Случај Козметички Шминка Огледало Подарок

Големина : околу 7 см (2,8 инчи) Многу многу лесно огледало, лесно преклопено Лесно Носење, многу погодно и �

DEN 2.33
Кинески Вез Полукружна Кутија За Шминка Со огледало-светло розова Новак
Кинески Вез Полукружна Кутија За Шминка Со огледало-светло розова

Оваа елегантна Мека Полукружна Форма Кинеска кутија За Шминка за везови со огледало е совршена за употр

DEN 809.60
Писмото На Каролина Ф Шеврон Сино И Бело Компактно Огледало Новак
Писмото На Каролина Ф Шеврон Сино И Бело Компактно Огледало

Квадратно Компактно Огледало Силвертон метал 2,75 инчи х 3 инчи х .3 инчи Уметнички дела на предните две ог�

DEN 0.67
ЛИСЛД Зум Шминка Десктоп Пополнете Лесен Студентски Дом Домашна Спална Соба Десктоп Голема Преклоплива Новак
Огледало, Компактно Огледало, Поглед Мачка 317 огледало За Мажи/Жени, 1 Х 2Х Зголемување Новак
Огледало, Компактно Огледало, Поглед Мачка 317 огледало За Мажи/Жени, 1 Х 2Х Зголемување

1.Издржлив и компактен; 2.Двојно огледало, лесно за носење Без разлика дали станува збор за автомобил или

DEN 1.00
Огледало, Компактно Огледало, идилични дрвја од кокос на плажа, џебно огледало, преносливо огледало Новак
Огледало, Компактно Огледало, идилични дрвја од кокос на плажа, џебно огледало, преносливо огледало

1.Издржлив и компактен; 2.Двојно огледало, лесно за носење Без разлика дали станува збор за автомобил или

DEN 1.67