Вистински основни 5 пакувања: Шорцеви за компресија на млади момчиња - Изведба на боксерски брифинзи за атлетски спандекс долна облека

Вистински основни 5 пакувања: Шорцеви за компресија на млади момчиња - Изведба на боксерски брифинзи за атлетски спандекс долна

DEN 399.84

Новак

Достапно за нарачка

83% полиестер, 13% спандекс, 4% други влакна. Увезени. Повлечете го затворањето. Лесна, брзо сушење ткаенини за ткаенини, ги одржуваат вашите деца ладни и удобни кога прават вежби. Изградбата на 4-насоки се движи подобро во која било насока. Високо-еластична лента за половината обезбедува пеење и удобност. Нежните, рамна конструкција на цвест на заклучување за да помогнат во намалувањето на иритацијата. Младински момчиња за компресија за компресија, како совршени слоеви на атлетска база, се погодни за фудбал, кошарка, фудбал, бејзбол, лакроза, џиу-џицу и сите видови на активности во затворен и на отворено. За сеопфатна топлина, спарете ги шорцевите со нашите кошули за компресија на млади момчиња.

Избор на клиент

Лесното повлекување На Момчето ОЧЕНТА На Карго Шорцеви, Атлетски Обични Панталони Панталони Новак
Лесното повлекување На Момчето ОЧЕНТА На Карго Шорцеви, Атлетски Обични Панталони Панталони

100% памук Увезени Еластично затворање ☼ Материјал : 100% памучни шорцеви за момчиња дишат, меки, лесни, удо�

DEN 367.84
Јужна Индијана, врескајќи ги орлите Премиум колеџ, руно, шорцеви Новак
Јужна Индијана, врескајќи ги орлите Премиум колеџ, руно, шорцеви

65% памук, 35% полиестер Увезени Големина : Големина на мажите, но може да биде унисекс Погледнете ја табела

DEN 655.68