Возач на мотор Davitu-T60404-N4646-X101 X400 T60404-N4646-X410 X412 X653 X661 T60404-N4646-X66182-

Возач на мотор Davitu-T60404-N4646-X101 X400 T60404-N4646-X410 X412 X653 X661 T60404-N4646-X66182-

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Напон : T60404-N4646-X653. Тип на мотор : AC мотор. Снабдување со електрична енергија : AC. Број на модел : T60404-N4646-X400. Напон : T60404-N4646-X653. Тип на мотор : AC мотор. Снабдување со електрична енергија : AC. Број на модел : T60404-N4646-X400. T60404-N4646-X101 T60404-N4646-X400 T60404-N4646-X410 T60404-N4646-X412 T60404-N4646-X653 T60404-N4646-X661 T60404-N4646-X66182 Item specifics : Motor type : AC Motor Power supply : ACModel number : T60404-N4646-X400.

Избор на клиент

Knipex 98 13 30 шрафцигери за шестоаголни завртки за приклучок 3мм Новак
Knipex 98 13 30 шрафцигери за шестоаголни завртки за приклучок 3мм

Ергономски оптимизирана рачка со двојна компонента за замор ја намали работата и оптималното пренесув�

DEN 0.67
Wera 05020134001 шрафцивер 165 ISS PZ/S VDE Изолиран слотен/филипс-завртки 2x100mm Новак
Wera 05020134001 шрафцивер 165 ISS PZ/S VDE Изолиран слотен/филипс-завртки 2x100mm

Изолирани VDE лопати за безбедна работа на 1, 000 волти Тешки зони за зафаќање за голема брзина на работа, ме

DEN 3.33
Кристален шрафцигер за садови, тип на тенок вратило, 2 x 200 6100 Новак
Кристален шрафцигер за садови, тип на тенок вратило, 2 x 200 6100

Направено во Јапонија Големина : Вкупна должина : 10,7 инчи (273 мм) Спецификации : Магнетски Материјал : Чели

DEN 148.16
9,5мм x 250мм склопен рамен шрафцигер со магнетна врвка гумена рачка Новак
9,5мм x 250мм склопен рамен шрафцигер со магнетна врвка гумена рачка

9,5мм x 250мм склопен шрафцигер Залепен шрафцигер со рамен глава Доаѓа со мека сложена гумена рачка...

DEN 3.33
Screwdriver Powerline Cross-Rescort PH2 Новак
Screwdriver Powerline Cross-Rescort PH2

Сечило : Хром ванадиум, целата должина зацврстен, хромобложен, со црн врв Рачка : Пластика отпорна на вли�

DEN 913.60
WERA 05057773001 BIT-BOX 20 TX, TX 25 x 25 mm, 20 парчиња Новак
WERA 05057773001 BIT-BOX 20 TX, TX 25 x 25 mm, 20 парчиња

За шестоаголни завртки за приклучок Дуктилни и тешки за тврди материјали 1 / 4 инчи Погоден за Бош, Фејн, Ц

DEN 506.56
Slim-tip 1000V изолиран шрафцигер, 2 квадратни, 6-инчни тркалезни облици Новак
Slim-tip 1000V изолиран шрафцигер, 2 квадратни, 6-инчни тркалезни облици

✅ Slimtip 1000 V изолиран шрафцигер, #2 квадратен, 6инчен тркалезен тресење ✅ Посебни карактеристики : Тенок вр

DEN 2.33
Хасипу XC003 B & XC002 B Новак
Хасипу XC003 B & XC002 B

1 、 Огледала со метални рамки ќе додадат модерни и привлечни апелации за дизајн на фарма, и се одлична оп

DEN 415.68
Шрафцигер OCCUS SHANK POWER NUT Орев возач Бит Постави 14pcs 5-12mm Возач на напојување со напојување Постави возач на орев, Новак
Кјото алатки D8M-5 меки тркалезни шрафцигер, минус Новак
Кјото алатки D8M-5 меки тркалезни шрафцигер, минус

Големина А : 0,75 Големина Б : 5,5 Големина Д : 5,5 Големина Д : 32 Големина L : 66,9 инчи (170 см) Големина А : 0,75...

DEN 236.64
Изолиран шрафцигер, слотен, 3/32x3 IN. Новак
Изолиран шрафцигер, слотен, 3/32x3 IN.

Цена за : Секоја форма на Шанк : Тркалезна должина на Шанк : 3 "Стандарди : DIN EN IEC 60909 Големина на совет : 3 / 32"

DEN 67.04
ESD Bimaterial Precision Screwpriver, Torx T10 PK-2 Новак
ESD Bimaterial Precision Screwpriver, Torx T10 PK-2

✅ ESD Bimaterial Precision Screwdriver, Torx T10 PK2 Type Type Type : Slotted ✅ Големина на врвот : T10 ✅ Вкупна должина : 67 / 8 ” ✅ Земја на п

DEN 1.33
Wxynhhd 69 во 1 шрафцигер постави прецизен магнетски возач Torx битови пинцер Флексибилна поправка на вежба Новак
Wxynhhd 69 во 1 шрафцигер постави прецизен магнетски возач Torx битови пинцер Флексибилна поправка на вежба

Текстурирана прецизна зона за деликатно вртење на завртки。 66 парчиња шрафцигер управувани од целта из�

DEN 7104.00
Општи алатки 744 џеб 4-во-1 мини шрафцигер, црна Новак
Општи алатки 744 џеб 4-во-1 мини шрафцигер, црна

Вклучува 4 лопати : две сечила со двојни шрафцигер : 1 / 16инчен и 1 / 8инчен широк слотен лопати, како и совет�

DEN 0.33
HARFINGTON 2PCS TRIANGLE SCRETERGIVE 2mM магнетски триаголен шрафски возач 4 CR-V челична вратило Анти-лизгачки рачка за домашна Новак
SEQUE-ES126 Паметен Електричен Шрафцигер w/ 24 Бита-V2. 0 Новак
SEQUE-ES126 Паметен Електричен Шрафцигер w/ 24 Бита-V2. 0

В2 0 Софтвер / ОСД / Обвивка Надградлив фирмвер Режим на сензори за агол Полнење преку USBC LED осветлување

DEN 2.67