Шрафцигер со три-пилинг на UtoolMart, 3мм магнетски Y врв 75мм јаглероден челик вратило за контролор на контролорот на Nintendo

Шрафцигер со три-пилинг на UtoolMart, 3мм магнетски Y врв 75мм јаглероден челик вратило за контролор на контролорот на Nintendo

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Сетот за шрафцигер ќе помогне да се расклопат повеќето производи за игри. Преферирани за електричар, механичар и продавница за поправка за неговата разноврсна. Корисно е да се работи со електронски уред, совршен за електричар, механичар за поправка на употреба. Оваа рачна алатка е за професионална во правење раце, одржување на домаќинствата и повеќето општи поправки. 【Големина】-3мм / 0,12-инчен врв на три-винг, должина на вратило од 75мм / 3-инчи. 【Конструкција на јаглероден челик】- Направено од јаглероден челик со хромирана завршница за отпор корозија и ја зголемува издржливоста. 【Магнетизиран врв】- привлекува завртки безбедно пред да ги инсталирате и откако ќе ги извадите за поголема ефикасност. 【Пластична рачка】- Ергономската дизајнирана рачка обезбедува погодност и удобност за работа. 【Апликации】- Корисно е да се отвори електронски уред, најпосакуван за електричар, механичар и продавница за поправка за неговата разноврсна. 【Големина】-3мм / 0,12-инчен врв на три-винг, должина на вратило од 75мм / 3-инчи. 【Конструкција на јаглероден челик】- Направено од јаглероден челик со хромирана завршница за отпор корозија и ја зголемува издржливоста. 【Магнетизиран врв】- привлекува завртки безбедно пред да ги инсталирате и откако ќе ги извадите за поголема ефикасност. 【Пластична рачка】- Ергономската дизајнирана рачка обезбедува погодност и удобност за работа. 【Апликации】- Корисно е да се отвори електронски уред, најпосакуван за електричар, механичар и продавница за поправка за неговата разноврсна.

Избор на клиент

Wera 05020134001 шрафцивер 165 ISS PZ/S VDE Изолиран слотен/филипс-завртки 2x100mm Новак
Wera 05020134001 шрафцивер 165 ISS PZ/S VDE Изолиран слотен/филипс-завртки 2x100mm

Изолирани VDE лопати за безбедна работа на 1, 000 волти Тешки зони за зафаќање за голема брзина на работа, ме

DEN 3.33
Qlong Hexagagon Driver Driver Socket Bits Screwpriver Slect Set со брза промена на држачот за шрафцигер за рачка за поправка Новак
Qlong Hexagagon Driver Driver Socket Bits Screwpriver Slect Set со брза промена на држачот за шрафцигер за рачка за поправка

Тип на глава : Хекс Име на артикалот : приклучок за возач на ореви Име на производот : Адаптер за клуч за п�

DEN 910.40
Wxynhhd 69 во 1 шрафцигер постави прецизен магнетски возач Torx битови пинцер Флексибилна поправка на вежба Новак
Wxynhhd 69 во 1 шрафцигер постави прецизен магнетски возач Torx битови пинцер Флексибилна поправка на вежба

Текстурирана прецизна зона за деликатно вртење на завртки。 66 парчиња шрафцигер управувани од целта из�

DEN 7104.00
Алатки за џунгла 620 4 инчи Новак
Алатки за џунгла 620 4 инчи

Прицврстувачи за рака 【Доверливи стеги на рачката】 Силна инженерска пластика во согласност со ROHS и Reach

DEN 0.33
Алатка за перформанси 1417 двонасочна рачата Новак
Алатка за перформанси 1417 двонасочна рачата

3 / 16 "и 1 / 4" залепени битови Битс PH1 и PH2 Phillips 3, 4, 5 и 6 мм хексадецимални битови Пози диск 2 и 3 бита 3 / 16 "и 1 / 4" �

DEN 1.67
Општи алатки 744 џеб 4-во-1 мини шрафцигер, црна Новак
Општи алатки 744 џеб 4-во-1 мини шрафцигер, црна

Вклучува 4 лопати : две сечила со двојни шрафцигер : 1 / 16инчен и 1 / 8инчен широк слотен лопати, како и совет�

DEN 0.33
Изолиран шрафцигер, слотен, 3/32x3 IN. Новак
Изолиран шрафцигер, слотен, 3/32x3 IN.

Цена за : Секоја форма на Шанк : Тркалезна должина на Шанк : 3 "Стандарди : DIN EN IEC 60909 Големина на совет : 3 / 32"

DEN 67.04
X-Ree 1/4i_n Hex Dright Dill PH2 Магнетски филипс шрафцигер бит 100m_m должина (1/4 '' Destornillador Phillips PH2 Con Punta Новак
X-Ree 1/4i_n Hex Dright Dill PH2 Магнетски филипс шрафцигер бит 100m_m должина (1/4 '' Destornillador Phillips PH2 Con Punta

Главен материјал : метал; Содржина на пакет : 1 x Филипс шрафцигер бит; Име на производот : Бит за шрафцигер

DEN 122.24
Slim-tip 1000V изолиран шрафцигер, 2 квадратни, 6-инчни тркалезни облици Новак
Slim-tip 1000V изолиран шрафцигер, 2 квадратни, 6-инчни тркалезни облици

✅ Slimtip 1000 V изолиран шрафцигер, #2 квадратен, 6инчен тркалезен тресење ✅ Посебни карактеристики : Тенок вр

DEN 2.33
X-Ree Chrome Vanadium Bits Мултифункционален шрафцигер постави електронски алатки 47 во 1 (Destornilladores Multifuncionales Новак
Gearwrench 1 x 6 Fillips® Screwpremer со двојни материјали - 80004 Новак
Gearwrench 1 x 6 Fillips® Screwpremer со двојни материјали - 80004

Ергономската рачка со двојни материјали со трилобус обезбедува оптимален биланс на јачина и ефикаснос�

DEN 2.33
Бенд за часовници за часовници PIN PINC NO.TD-54 0.7X10 TD540710 Новак
Бенд за часовници за часовници PIN PINC NO.TD-54 0.7X10 TD540710

Pin Punch за опсег за гледање; Дијаметар на Шанк φ0.7мм (φ0.028 “) За работа за одржување на часовникот...

DEN 1.00
SD-083-S3 ESD прецизен шрафцигер-2.0x50мм Новак
SD-083-S3 ESD прецизен шрафцигер-2.0x50мм

Алатки за затемнување ESDбезбеден за максимална заштита на статични чувствителни компоненти вртливата �

DEN 1.67
Кристален шрафцигер за садови, тип на тенок вратило, 2 x 200 6100 Новак
Кристален шрафцигер за садови, тип на тенок вратило, 2 x 200 6100

Направено во Јапонија Големина : Вкупна должина : 10,7 инчи (273 мм) Спецификации : Магнетски Материјал : Чели

DEN 148.16