Држач и Држач за боксови ЗА Winmate L140TG-4-Компактен Држач За Лаптоп За Брз Прекинувач, Пренослив, Повеќеаголен Држач За Гледање За Winmate L140TG-4-Метално Сребро

Држач и Држач за боксови ЗА Winmate L140TG-4-Компактен Држач За Лаптоп За Брз Прекинувач, Пренослив, Повеќеаголен Држач За Гледање

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

? [СЕКОЈ АГОЛ ОПФАТЕН] Погледнете го екранот L140 TG-4 ОД ЕДЕН од ШЕСТЕ достапни агли. Променете го аголот за најдобро да одговара на вашите потреби. ? [НЕЛИЗГАЧКИ СТИСОК] Направен Со гумени стапала за да спречи лизгање за време на важни состаноци за зумирање, пишување есеи и што друго треба да постигнете. ? [МАЛА ТЕЖИНА] Се Преклопува на само 1,5 во х 10во пренослива форма за лесно патување. ? [ЦВРСТА] Силна алуминиумска легура и силикон ги одржуваат уредите стабилни и безбедни. ? [ПАМЕТНА ТЕХНОЛОГИЈА] Задниот дел на штандот е отворен за да овозможи циркулација на воздухот, така што ВАШИОТ L140 TG-4 не се прегрее. ? [СЕКОЈ АГОЛ ОПФАТЕН] Погледнете го екранот L140 TG-4 ОД ЕДЕН од ШЕСТЕ достапни агли. Променете го аголот за најдобро да одговара на вашите потреби. ? [НЕЛИЗГАЧКИ СТИСОК] Направен Со гумени стапала за да спречи лизгање за време на важни состаноци за зумирање, пишување есеи и што друго треба да постигнете. ? [МАЛА ТЕЖИНА] Се Преклопува на само 1,5 во х 10во пренослива форма за лесно патување. ? [ЦВРСТА] Силна алуминиумска легура и силикон ги одржуваат уредите стабилни и безбедни. ? [ПАМЕТНА ТЕХНОЛОГИЈА] Задниот дел на штандот е отворен за да овозможи циркулација на воздухот, така што ВАШИОТ L140 TG-4 не се прегрее. Зачувај го ' рбетот! Користете го овој вешт уред за подигнување и спуштање НА ВАШИОТ L140 TG-4 и други лаптопи, таблети, па дури и книги за корекција на држењето на телото и поудобно работно опкружување. СО ШЕСТ различни агли за избор, уживајте во подобро гледање подолго време, со помалку болки во грбот! Погледнете го екранот L140 TG-4 ОД ЕДЕН од ШЕСТЕ достапни агли. Променете го аголот за најдобро да одговара на вашите потреби.Направено со гумени стапала за да се спречи ЛИЗГАЊЕ за време на важни состаноци за зумирање, пишување есеи или што било друго што можеби ќе ви треба.Се преклопува на само 1,5 во х 10во пренослива форма за лесно патување.СИЛНАТА алуминиумска легура и силиконот ги одржуваат уредите стабилни и безбедни.Задниот дел на штандот е отворен за да овозможи циркулација на воздухот, така што ВАШИОТ L140 TG-4 не се прегрее.

Избор на клиент

Навитех Во Контролната Табла На Автомобилот Монтирање На Триење Компатибилен Со лизгач на топка Брз 4G2 7 Таблет Новак
Навитех Во Контролната Табла На Автомобилот Монтирање На Триење Компатибилен Со Таблета Meize 10.1 Новак
Навитех Во Контролната Табла На Автомобилот Монтирање На Триење Компатибилен Со Таблета Meize 10.1

Вградена пролетна брава за брзо ослободување Двојки како сончева сенка за да избегнете отсјај и спречу�

DEN 171.20
Држач За Телефон LBEC, Држач За Таблети Со Широка Рамка Што Се Преклопува, Добра Стабилност За Работната Површина Новак