Навитех Во Контролната Табла На Автомобилот Монтирање На Триење Компатибилен Со Таблета Окејсеа 10.1

Навитех Во Контролната Табла На Автомобилот Монтирање На Триење Компатибилен Со Таблета Окејсеа 10.1

DEN 228.80

Новак

Достапно за нарачка

Вградена пролетна брава за брзо ослободување. Двојки како сончева сенка за да избегнете отсјај и спречува прегревање на вашиот уред. Монтажата против триење работи без да бара вшмукувачка подлога или леплива фолија за држење на контролната табла што овозможува брзо и чисто отстранување и прилагодување. 12 месечна гаранција. Вградена пролетна брава за брзо ослободување. Двојки како сончева сенка за да избегнете отсјај и спречува прегревање на вашиот уред. Монтажата против триење работи без да бара вшмукувачка подлога или леплива фолија за држење на контролната табла што овозможува брзо и чисто отстранување и прилагодување. 12 месечна гаранција.

Избор на клиент

Omoton C3 Мобилен Телефон Стојат За Биро, Поголеми И Исклучително Стабилна, Прилагодливи Телефон Лулка Држач Со Поголем Тело Новак Попуст
Навитех Во Контролната Табла На Автомобилот Монтирање На Триење Компатибилен Со ЛАВА QPAD e704 7 Таблета Новак
Навитех Во Контролната Табла На Автомобилот Монтирање На Триење Компатибилен Со ЛАВА QPAD e704 7 Таблета

Вградена пролетна брава за брзо ослободување Двојки како сончева сенка за да избегнете отсјај и спречу�

DEN 3.00
ЧАСОВНИК Алуминиумска Легура Преклоплив Телескопски И Пренослив Ротирачки Компјутерски Држач Новак
ЧАСОВНИК Алуминиумска Легура Преклоплив Телескопски И Пренослив Ротирачки Компјутерски Држач

1 Ротирачки телескопски држач,повеќекратна силиконска антилизгачка и отпорна на гребење, пренослива пр

DEN 3.33
Навитех Во Контролната Табла На Автомобилот Монтирање На Триење Компатибилен Со Таблета Meize 10.1 Новак
Навитех Во Контролната Табла На Автомобилот Монтирање На Триење Компатибилен Со Таблета Meize 10.1

Вградена пролетна брава за брзо ослободување Двојки како сончева сенка за да избегнете отсјај и спречу�

DEN 171.20
Држач За Телефон LBEC, Држач За Таблети Со Широка Рамка Што Се Преклопува, Добра Стабилност За Работната Површина Новак