Шарени Очила За Сонце Шема Преклопен Држач За Мобилен Телефон Прилагодлив Агол Висина Држач За Таблети

Шарени Очила За Сонце Шема Преклопен Држач За Мобилен Телефон Прилагодлив Агол Висина Држач За Таблети

DEN 303.84

Новак

Достапно за нарачка

100% Пластика. Материјалот е лесен, но цврсто конструиран, погоден за сите паметни телефони. Прилагодливиот агол ви овозможува удобен агол на гледање, помага да го поправите држењето на телото и го намалува стресот на вратот и грбот. Држачот за мобилен телефон што може да се преклопи може да се носи во која било сцена, тој е совршен придружник за патување, што го прави вашиот животен век полесен и попренослив. Нашиот држач за мобилен телефон е достапен во три бои, доколку имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме што е можно поскоро. Овој прилагодлив држач за десктоп телефон е компатибилен со сите паметни телефони, таблети и е-читачи од 4-13 инчи.

Избор на клиент

N/Таблет Ѕид Виси Заградата, Мобилен Телефон/Таблет Ѕид Монтирани Држач Таблет Ѕид Новак
N/Таблет Ѕид Виси Заградата, Мобилен Телефон/Таблет Ѕид Монтирани Држач Таблет Ѕид

Заградата е компатибилна со сите 4,713инчни телефони и таблети Силицилното лемење спречува лизгање и заш�

DEN 0.33
Грб На Јужен Јемен Мобилен Телефон Стојат Прилагодливи Преклопен Таблет Десктоп Телефон Носителот Додатоци Новак
Куче Тато Мобилен Телефон Стојат Прилагодливи Преклопен Таблет Десктоп Телефон Носителот Додатоци Новак
Куче Тато Мобилен Телефон Стојат Прилагодливи Преклопен Таблет Десктоп Телефон Носителот Додатоци

Преклопен и Прилагодлив : држачот за мобилен телефон може да се прилагоди, лесно да се прошири во висина.

DEN 702.40
ЧАСОВНИК Алуминиумска Легура Преклоплив Телескопски И Пренослив Ротирачки Компјутерски Држач Новак
ЧАСОВНИК Алуминиумска Легура Преклоплив Телескопски И Пренослив Ротирачки Компјутерски Држач

1 Ротирачки телескопски држач,повеќекратна силиконска антилизгачка и отпорна на гребење, пренослива пр

DEN 3.33