Omoton C3 Мобилен Телефон Стојат За Биро, Поголеми И Исклучително Стабилна, Прилагодливи Телефон Лулка Држач Со Поголем Тело &засилувач; Подолга Рака, Компатибилен со iP

Omoton C3 Мобилен Телефон Стојат За Биро, Поголеми И Исклучително Стабилна, Прилагодливи Телефон Лулка Држач Со Поголем Тело

-110 %

DEN 175.84

Новак

Достапно за нарачка

ПОГОЛЕМО ТЕЛО : Во Споредба со другите држачи за мобилни телефони, овој држач има поголемо тело и продолжена рака за да обезбеди поголема стабилност и поширока компатибилност. ДИСИПАЦИЈА НА ТОПЛИНА : шупливиот дизајн на врвот нуди поголема вентилација и поголем проток на воздух околу и под вашиот телефон. Неговото тело од 100% алуминиумска легура, исто така, ја подобрува дисипацијата на топлина. ЕКСТРЕМНА СТАБИЛНОСТ : овој држач за телефон е изработен од армирана, премиум алуминиумска легура. Ова обезбедува држачот да остане цврсто и да го држи телефонот или таблетот без никакво треперење, лизгање или паѓање. ШИРОКА ПРИМЕНА : Без разлика во канцеларија, кујна, спална соба, библиотека или на маса, овој држач за телефон е совршен за држење на вашите паметни телефони или таблети. ПРИЛАГОДЛИВ И ЗАШТИТЕН : овој држач може да се прилагоди до 195 степени за да ги задоволи сите ваши потреби за гледање. Ги ослободува вашите раце кога уживате во игри, гледате рецепти и имате видео повици. Влошките против гребење го штитат вашиот уред од гребнатини и лизгање. Оптимизирање на вашиот десктоп простор. Вашиот опционален придружник на паметен уред : Издржлив, Стабилен, Прилагодлив, Преклоплив, Одвојлив, Ротирачки.

Избор на клиент

Италијанско Знаме Мобилен Телефон Штанд Прилагодлив Преклопен Таблет Десктоп Телефон Носителот Додатоци Новак
N/Таблет Ѕид Виси Заградата, Мобилен Телефон/Таблет Ѕид Монтирани Држач Таблет Ѕид Новак
N/Таблет Ѕид Виси Заградата, Мобилен Телефон/Таблет Ѕид Монтирани Држач Таблет Ѕид

Заградата е компатибилна со сите 4,713инчни телефони и таблети Силицилното лемење спречува лизгање и заш�

DEN 0.33