Loxp Ултра-Стабилен Вртлив Лаптоп Држач За Биро, 300% Поголема Стабилност На Основата, Алуминиум Од Воено Одделение, Структура Против Олабавување, Цпу Технологија На В?

Loxp Ултра-Стабилен Вртлив Лаптоп Држач За Биро, 300% Поголема Стабилност На Основата, Алуминиум Од Воено Одделение, Структура

DEN 1203.20

Новак

Достапно за нарачка

Користење материјали Од Воено Одделение и водечка технологија во индустријата. Имајќи 20000 квадратни метри производствена база. Обезбедување на глобални корисници со повеќе од 5 милиони висококвалитетна поддршка. [Ултра Стабилна] - Корист од повеќеслојно засилување од алуминиумска легура од воено одделение, 300% голема стабилност на основата, структура против олабавување, технологија за гравирање НА ЦПУ, држач за ротирачки алуминиумски лаптоп loxp е постабилен и модерен. [Помазна Ротација 360] - loxp вртливиот алуминиумски држач за компјутер за лаптоп има 6 пати ротирачки век на траење за помазна ротација и полесно споделување на екранот, со топчести лежишта од алуминиумска легура. [Дизајн На Структурата против Лизгање] - Имајте Корист од структурата против лизгање, loxp 360 ротирачките држачи за лаптоп може да се користат долго време, а не за лизгање. [Модна База] - loxp вртливиот алуминиумски прилагодлив држач за лаптоп за биро е и елегантен и издржлив, со дијаметар од 11,02" зголемена 300% база и цпу фино врежан дизајн на моден изглед. [Ултра Стабилна]-Благодарение на повеќеслојното засилување од алуминиумска легура од воено одделение, 300% голема стабилност на основата, структура против олабавување, технологија за гравирање НА ЦПУ, loxp вртливиот држач за лаптоп за биро е постабилен и модерен. [Помазна Ротација 360] - со топчести лежишта од алуминиумска легура, ротирачкиот лаптоп loxp за биро има 6 пати ротирачки век на траење за помазна ротација и полесно споделување на екранот. [Дизајн На Структурата против Лизгање] - Имајте Корист од структурата против лизгање, loxp вртливиот алуминиумски лаптоп столб за биро може да се користи долго време, а не за лизгање. [Модна База] - Loxp 360 ротирачки држач за лаптоп за биро е и елегантен и издржлив, со дијаметар од 11.02" зголемена 300% база и цпу фино врежан дизајн на моден изглед. [Што Добивате] - loxp NH-01 E држач за Лаптоп (вртлив алуминиумски macbook штанд за биро), 10-годишна гаранција, упатство за употреба и нашата пријателска услуга за клиенти. Локсп е фабричка компанија специјализирана за развој и производство на врвен штанд. Наша цел е да им обезбедиме на клиентите производи со висок квалитет посветени на создавање вредност за секој клиент. Го поздравуваме купувањето на големо и персонализираното прилагодување.

Избор на клиент

Знаме На Јамајка Шамрок Преклопен Држач За Мобилен Телефон Прилагодлив Агол Висина Држач За Таблети Новак
Знаме На Јамајка Шамрок Преклопен Држач За Мобилен Телефон Прилагодлив Агол Висина Држач За Таблети

100% Пластика Материјалот е лесен, но цврсто конструиран, погоден за сите паметни телефони Прилагодливио�

DEN 368.00
Навитех Во Контролната Табла На Автомобилот Монтирање На Триење Компатибилен Со лизгач на топка Брз 4G2 7 Таблет Новак
Држач За Телефон LBEC, Држач За Таблети Со Широка Рамка Што Се Преклопува, Добра Стабилност За Работната Површина Новак
Навитех Во Контролната Табла На Автомобилот Монтирање На Триење Компатибилен Со Лава Магнум XL 10.1 Таблета Новак