Универзална метална метална шуплива леќа од 39 мм, Универзален метал шупнат ввратил навален заоблен леќа Аспиратор Сонцето со капаче на леќи за леќи за леќи за леик?

Универзална метална метална шуплива леќа од 39 мм, Универзален метал шупнат ввратил навален заоблен леќа Аспиратор Сонцето со

DEN 127.84

Новак

Достапно за нарачка

[Материјал] : Овој шуплив аспиратор е изработен од цврст лесен алуминиум со висококвалитетна мазна црна површина. [Функција] : Аспираторот за метални леќи не само што го подобрува квалитетот на сликата, туку исто така помага во заштитата на леќите. Давање на вашите слики подобар контраст и подобар квалитет на сликата, спречете ја несаканата светлина или сјајот што влегува во вашите леќи при фотографирање. [Широка компатибилност] : Овој универзален аспиратор на леќи одговара на сите леќи од 39мм/филтер за камерата на Leica Canon Nikon Sony Pentax Olympus Fuji DSRL. [Забелешка] : Ве молиме, потврдете ја големината на низата на леќите на вашата камера пред да нарачате. Големината на конецот на леќата на вашата камера ќе биде обележана некаде на леќите за леќи или ќе се отпечати под капачето на леќата. [Пакет и гаранција] : Вклучува 39мм шуплива вентилирана навалена закривена леќа Худ X 1,1 x 43мм Централна леќа за леќи и крпа за чистење на леќи за микрофибер. , Ве молиме, не се двоумите да не контактирате. Метална универзална завртка за завртка на шуплина, навален закривен леќа -аспиратор -распрскувач на леќи, предизвикан од необична светлина и штити од неочекувани испакнатини или шок, без вињетинг. Централно капаче за леќи -ова капаче за нотка на камера е совршено за заштита на вашата деликатна дигитална леќа/леќи за камера од вода, прашина, гребнатини. -Инечен дизајн на центарот на нотка овозможува лесно прицврстување и отстранување, дури и со аспиратор за леќи. -Оваа универзално капаче за леќи е компатибилно со сите исти леќи за калибар. Пакет : -39мм завртка-вметнато леќа Худ X 1-43мм Централна леќа на капакот на леќи X 1-Платно за чистење на леќи за микрофибер X 1 гаранција ограничена едногодишна гаранција, обезбедување на последователна услуга по живот, доколку исполнувате проблем, ве молиме не ¯ не се двоумите да не контактирате.

Избор на клиент

S -Type Iwatch Rechtap Strap Strap Blands за Apple Watch 4/3/2/1 Sport Series - African Zig Zag Model Новак
S -Type Iwatch Rechtap Strap Strap Blands за Apple Watch 4/3/2/1 Sport Series - African Zig Zag Model

Висококвалитетна замена на половината за серија 1, серија 2, серија 3, серија 4 Sport & Edition верзија...

DEN 1.00
Албуми за фотографии Artibetter Baby Photo Photo Album Pu Leather Album Memory картички албум за колекција на билети за албум Новак
Албуми за фотографии Artibetter Baby Photo Photo Album Pu Leather Album Memory картички албум за колекција на билети за албум

Високи транспарентни инсерти во албумот, јасно можете да ги видите зачуваните фотографии, да ви донесе �

DEN 168.64
ABB C3SS130B-20 22mm Собрани прекинувач за селектор, тип на копче, компактен Новак
ABB C3SS130B-20 22mm Собрани прекинувач за селектор, тип на копче, компактен

Семејство / стил : компактен Монтирање : 22,5 мм Боја : Црна IP / NEMA рејтинг : 4x, 1, 13, 4, 12, 3r Тип : Неилуминирани, �

DEN 1.00
Стегач на сечилото на клучот и завртката 49-22-5012 за Милвоки Новак
Стегач на сечилото на клучот и завртката 49-22-5012 за Милвоки

Стегач на сечилото на клучот и завртка Милвоки (SER 6311018736) Sawzall 6512 (SER 48325000) Виден 65356 (Ser 748 E) виден 6512 (SER 483108000

DEN 254.08
2-пакувања Aerio-300 True HEPA Filter компатибилен со Zigma Aerio-300 прочистувач на воздухот, 2 високо-ефикасен HEPA филтер Новак
2-пакувања Aerio-300 True HEPA Filter компатибилен со Zigma Aerio-300 прочистувач на воздухот, 2 високо-ефикасен HEPA филтер

Во меѓувреме, времето за употреба на филтерот ќе зависи од квалитетот на воздухот на животната средина �

DEN 1.33
Стрип на Tomb Raider во кој глуми Лара Крофт 28 - во близина на нане до нане - надвор од печатење Новак
Стрип на Tomb Raider во кој глуми Лара Крофт 28 - во близина на нане до нане - надвор од печатење

100% гарантирано автентично и оригинално Во близина на нане до состојба на нане Никогаш не читај! Тукани и

DEN 2.33
Француски сервер за салата со бикови 2 парчиња сет - меламин вечера - 13 - Надворешно, забава, прибор - Фестивал Новак
Хагибис безжичен HDMI предавател и приемник, безжичен HDMI Extender комплети и безжичен дисплеј Донгл, приклучок и играјте HDMI Новак Попуст