Среќа Брава Монистра Топката Нож Дрвени Мелење Машина За Дрво Рутер Малку Дрво Алатка

Среќа Брава Монистра Топката Нож Дрвени Мелење Машина За Дрво Рутер Малку Дрво Алатка

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Алатките за Вежбање на Мушка направени од челичен материјал со Голема Брзина, висока цврстина, многу издржлив во употреба, отпорност на корозија и анти- ' рѓа. Дизајниран за обработка на топчиња од мушка. Исклучителната изработка го прави брзо и лесно сечење. Професионалниот дизајн е одличен за обработка на дрво. Лесен за употреба. Алатките за Вежбање на Мушка направени од челичен материјал со Голема Брзина, висока цврстина, многу издржлив во употреба, отпорност на корозија и анти- ' рѓа. Дизајниран за обработка на топчиња од мушка. Исклучителната изработка го прави брзо и лесно сечење. Професионалниот дизајн е одличен за обработка на дрво. Лесен за употреба. Опис : Сосема Нов И Висок Квалитет. Карактеристики : алатките за Вежба со Мушка направени од Челичен материјал со Голема Брзина, висока цврстина, многу издржлив во употреба, отпорност на корозија и анти- ' рѓа. Дизајниран за обработка на топчиња од мушка. Исклучителната изработка го прави брзо и лесно сечење. Професионалниот дизајн е одличен за обработка на дрво. Лесен за употреба. Спецификации : Материјал : Челична Боја Со Голема Брзина : како што се прикажани сликите. Димензии : Дијаметар На Стеблото : 10мм Дијаметар На Дупчалка : 2мм Дебелина На Сечилото : 2мм Дијаметар на Сечилото : 20мм; Дебелина На Готовиот Производ : 6мм Дијаметар на Сечилото : 25мм; Дебелина На Готовиот Производ : 7,5 Мм Дијаметар на Сечилото : 30мм; Дебелина На Готовиот Производ : 9мм Дијаметар На Сечилото : 33мм; Дебелина на готовиот производ : 9,9 Мм Дијаметар на Сечилото : 36мм; Дебелина На Готовиот Производ : 10,8 мм дијаметар на сечилото : 40мм; дебелина На Готовиот производ : 13,5 мм пакетот вклучува : 1 Еез Х Стебло 8 парчиња х Сечила (20/22/25/30/33/36/40/45мм) 8 компјутери х Вежба Битови 1 компјутер х Шестоаголен Клуч забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. 2. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Избор на клиент

Расслер С.О.Х.О. 15244452620 кутија за фиоки за DIN A4 со јачина на дупката за рачката Новак
Расслер С.О.Х.О. 15244452620 кутија за фиоки за DIN A4 со јачина на дупката за рачката

Формат : DIN A4 Практична дупка за прсти Стабилен Боја Крафт Со производи од S.O.H.O Серија Може да се комбинир

DEN 1.00
Славини за мелење на кокод, 1/8-27 NPTF нишка H2, машина 3 алатка за навојување на завртки за завртки-, 1 парчиња Новак
Албум XJJZS 3inch 96 џебови за фотоапарати за мини филмска фотографија албумини албум Новак
Албум XJJZS 3inch 96 џебови за фотоапарати за мини филмска фотографија албумини албум

Може да има 96 фотографии или визит картички, вкупно 16 страници за овој албум со фотографии со паричник, 6

DEN 1035.20
Bauxko 10 x 6 x 20 Gusseted поли торби, 3 мил, 25-пакет Новак
Bauxko 10 x 6 x 20 Gusseted поли торби, 3 мил, 25-пакет

Гусетирани поли торби Чантите се произведуваат од 100% девица Ги исполнува FDA и користените спецификации.

DEN 1004.80
DiyThinker Јас сум паметен во Dream Art Deco Подарок мода фотографија монтажа рамка за сликарство десктоп 5x7 инчи Новак
DiyThinker Јас сум паметен во Dream Art Deco Подарок мода фотографија монтажа рамка за сликарство десктоп 5x7 инчи

Големина : одговара на 10,2 x 15,2 см (4 x 6 инчи) фотографии.; Вистината на големината на рамката (завршена голе�

DEN 415.84
Читач на бар -код, 2,4G безжична апликација Трајна скенер за баркод Лесно работење за продавница Новак
Читач на бар -код, 2,4G безжична апликација Трајна скенер за баркод Лесно работење за продавница

Безжична алатка : Под 2,4 G безжичен режим, скенерот за баркод овозможува долго растојание од менувачот до

DEN 2.00
Ние сме чувари на меморија 12x12 фото албум- јагода Новак
Ние сме чувари на меморија 12x12 фото албум- јагода

Дел од семејството : Овој стилски врзивно средство е само едно од многуте прекрасни производи за чување

DEN 527.84
Виолетова торба за испорака на храна со еднорог, изолирана торба за намирници | Двоен патент Новак
Виолетова торба за испорака на храна со еднорог, изолирана торба за намирници | Двоен патент

Изолирана торба за испорака на храна, исто така, одличен производ за испорака на топла храна Големина : м

DEN 2.33
6 x 1 1/8 Напишете завртки за само-прислушување/Филипс/рамна глава/челик/цинк Новак
6 x 1 1/8 Напишете завртки за само-прислушување/Филипс/рамна глава/челик/цинк

Рамни завртки за само прислушување Произведено на ASME B18.6.3 & SAE J933 спецификации Случај е зацврстен на Рокв

DEN 1.00