Собрание за куќиште на течноста за ладење на моторот Таваски со сензори погодни за BMW E84 F10 F22 F30 F33 228i 320i 328i 428i 528i x1 x3 x4 x5 Z4 N20 2.0L, заменете го 11538635689 11538636595

Собрание за куќиште на течноста за ладење на моторот Таваски со сензори погодни за BMW E84 F10 F22 F30 F33 228i 320i 328i 428i

DEN 623.84

Новак

Достапно за нарачка

Fitment : Собрание на термостат за куќиште на течноста на моторот Компатибилен со BMW E84 F10 F22 F30 F33 X1 X3 X4 X5 Z4 N20 2.0 L. Заменете го бројот : замена 11538648791 11538635689 11537633476 115375888257 11537633477 11538636594 11538636595. Ве молиме, внимателно проверете го бројот на делот пред да го набавите. Материјали со висок квалитет : направени од премиум материјали за зголемена издржливост и отпорност, добро заптивки и ги намалуваат протекувањата на работ и предвременото ладење. Функција : Собранието за куќиште на термостат на течноста за ладење на моторот е дизајниран да издржи екстремни промени во температурата. Кога моторот се лади под работна температура, куќиштето на термостатот се затвора и затворениот дел на моторот дозволува течноста за ладење да циркулира и да се движи правилно и ефикасно во моторот. Обезбедување на квалитет : Собранието за куќиште на термостати за ладење на моторот користи високо квалитетни материјали кои ги исполнуваат или ги надминуваат OEM стандардите. Производот е строго тестиран пред да ја напушти фабриката за да се осигури дека нема проблеми со квалитетот. Fitment : Собрание на термостат за куќиште на течноста на моторот Компатибилен со BMW E84 F10 F22 F30 F33 X1 X3 X4 X5 Z4 N20 2.0 L. Заменете го бројот : замена 11538648791 11538635689 11537633476 115375888257 11537633477 11538636594 11538636595. Ве молиме, внимателно проверете го бројот на делот пред да го набавите. Материјали со висок квалитет : направени од премиум материјали за зголемена издржливост и отпорност, добро заптивки и ги намалуваат протекувањата на работ и предвременото ладење. Функција : Собранието за куќиште на термостат на течноста за ладење на моторот е дизајниран да издржи екстремни промени во температурата. Кога моторот се лади под работна температура, куќиштето на термостатот се затвора и затворениот дел на моторот дозволува течноста за ладење да циркулира и да се движи правилно и ефикасно во моторот. Обезбедување на квалитет : Собранието за куќиште на термостати за ладење на моторот користи високо квалитетни материјали кои ги исполнуваат или ги надминуваат OEM стандардите. Производот е строго тестиран пред да ја напушти фабриката за да се осигури дека нема проблеми со квалитетот.

Избор на клиент

Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид Новак
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид

Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Дупчалка

DEN 2.00
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно Новак
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно

Тип : Топлина Се Намалува Тип : Топлина Се Намалува Име На производот Запаливост На Цевка Што Се Собира Т�

DEN 1249.60
Гордон Четка 0987-00050 Фич Црна Наежвам Четка Новак
Гордон Четка 0987-00050 Фич Црна Наежвам Четка

Ве молиме внимателно прочитајте ги описите пред да нарачате Ве молиме, не двоумете се да контактирате с�

DEN 992.00
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB Новак
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB

Производител На Процесор : Интел Тип на процесор : Јадро i7 Процесор Генерација : 10Ти Генерал Процесор Мод

DEN 3199.84