Списание за цвеќиња и држач за книги на Амбесон, пролетни цвеќиња и обоени лисја ретро дизајн цветови гроздобер градина уметност, декоративен организатор на решет?

Списание за цвеќиња и држач за книги на Амбесон, пролетни цвеќиња и обоени лисја ретро дизајн цветови гроздобер градина уметност,

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Мерења - 22 "широк x 19" долг. Имајте ги вашите весници, книги и списанија со стил од ваша страна!. Направено од - со своите брилијантни бои од %, 100 полиестерска ткаенина делува како елемент на акцент што ќе трае со години!. Карактеристики - Идеален подарок за свежо преместени или ново -оженети пријатели! Може да се користи на кое било место во вашата канцеларија или дома. Лесно за грижа и употреба - можете да заштедите време со миење на ткаенината на ладниот деликатен циклус. Современи отпечатоци-печатени со најсовремена технологија за дигитално печатење. Увезени или направени во САД. Мерења - 22 "широк x 19,29" долг. Имајте ги вашите весници, книги и списанија со стил од ваша страна! Направено од - со своите брилијантни бои од %, 100 полиестерска ткаенина делува како елемент на акцент што ќе трае со години! Карактеристики - Идеален подарок за свежо преместени или ново -оженети пријатели! Може да се користи на кое било место во вашата канцеларија или дома. Лесно за грижа и употреба - можете да заштедите време со миење на ткаенината на ладниот деликатен циклус. Дали сакате да го исчистите нередот на вашата работна маса? Нема да има повеќе распрскувани книги на подот! Со држачот на списанието, можете да ги чувате вашите дневни весници или списанија во стил! Овие книжарници на списанија ќе му дадат на вашиот дом посовремен изглед со нивниот естетски изглед. За вас ќе ви биде јасно дека тоа е витален елемент на акцент во секој дом, канцеларија и на кое било друго место. Некои мали елементи се клучни за успехот на вашиот дом. Сите ваши книги и весници ќе застанат заедно на решетката за списанија за држачот на подот, привлекувајќи се и на очите и за вашиот интелект. Фантастична можност да ја украсите чекалната на вашата канцеларија! Дозволете им на вашите клиенти да ја ценат шемата на држачот на списанието и да ги прочитаат вашите списанија додека чекаат! Не фрлајте ги списанијата што сте ги собрале! Дозволете им да останат во ред и да имаат мир на умот со држачите на списанија. Дури и ако се извалка, може лесно да се измие благодарение на парчето ткаенина. Поради својата полиестерска структура и напредната технологија за боење, неговите бои нема да избледат. Тоа ќе ви обезбеди истото уживање долго време. Неговите нозе од дрвени предмети го прават неверојатно функционално и удобно. Нема да се скрши или пукна. Тоа нема да влијае на здравјето на вашето семејство. Лесно е да се инсталира. Можете лесно да го имате држачот на списанието во неколку чекори во секоја област од вашиот дом. Можете да го измиете дел од ткаенината во ладен деликатен циклус. Дали вашите новородени пријатели или младенците им даваат корист и дајте им еден од најмодерните организатори!.

Избор на клиент

Hp 14 ZBook Firefly 14 G7 Лаптоп, Intel Core i7-10510U, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P520, Windows 10 Pro Новак
Hp 14 ZBook Firefly 14 G7 Лаптоп, Intel Core i7-10510U, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P520, Windows 10 Pro

1.8 GHz Intel Core i7 10510u ЧетириЈадрен Процесор 1.8 GHz Intel Core i7 10510u ЧетириЈадрен Процесор 16 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА 512 GB PCIe М

DEN 3.33
Азар Прикажува 610199-Wht 9 Широк Ротирачки Дисплеј База-РАМНО Во Бело Новак
Азар Прикажува 610199-Wht 9 Широк Ротирачки Дисплеј База-РАМНО Во Бело

Ротирачка основа со капацитет на оптоварување од 150 килограми Боја и Материјал : Бела пластика Димензиј�

DEN 625.12
Bzyoo Navy Organica and Collection Collection 12 сет за вечера со 12 компјутери Новак
Bzyoo Navy Organica and Collection Collection 12 сет за вечера со 12 компјутери

Современ дизајн : Бидејќи сите планети се вртат околу универзумот, ние ја претвораме оваа прекрасна, пре

DEN 799.84
ВИДИА ГТД ГТ305059 Победа ГТ30 КС Допрете, Полудолна Шамија, Десна Рака, 5 Флејти, 7/16-20, ХСС-Е-ПМ, Тикн Слој Новак
ВИДИА ГТД ГТ305059 Победа ГТ30 КС Допрете, Полудолна Шамија, Десна Рака, 5 Флејти, 7/16-20, ХСС-Е-ПМ, Тикн Слој

Оптимизираниот дизајн на спирална флејта овозможува да се навојат длабоки слепи дупки Понудете предно�

DEN 969.28
CK Глобална Заграда ЗА Монтирање НА Ѕид СО Низок профил СО Вградено Ниво На Дух за SAMSUNG TV 40-инчен Модел: DB40E . Новак
Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 DI VC УСД леќи за Nikon со комплет за филтрирање со 3 парчиња, 64 GB Extreme Pro SD картичка, леќи Новак
Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 DI VC УСД леќи за Nikon со комплет за филтрирање со 3 парчиња, 64 GB Extreme Pro SD картичка, леќи

Предметите за пакети вклучуваат : комплет за филтрирање со 3 парчиња, 64 GB Extreme Pro SD картичка, леќи за леќи, �

DEN 7047.84
Актуатор за заклучување на вратата на Hyxuan Fuel 815902T000 Компатибилен со Sonata 2015-2019 Optima 2011-2020 Filer Filler Новак
Актуатор за заклучување на вратата на Hyxuan Fuel 815902T000 Компатибилен со Sonata 2015-2019 Optima 2011-2020 Filer Filler

[OE број] 815902 T000, 815902 T000 [Fitiment] За Sonata Sedan 20152019, не за соната хибрид За Оптима 20112020 година Добијте детали за е�

DEN 3.33
Ален Тел Производи НА1029-4ф-15 Пластика 1 Порта Единствена Банда Рамна Монтажа Комбинација Ѕид Излез Џек, Бела Новак
Мика Рачно Намотана Акома Пуебло Керамичка Чинија со Набразден Раб Новак
Мика Рачно Намотана Акома Пуебло Керамичка Чинија со Набразден Раб

Традиционално Рачно Намотан Сад со Набразден Раб Рачно Насликани Со Користење На Природни Пигменти Фин

DEN 3.00