Трендовски шеф на продавница за облека, дама извезена мека памучна тато капа

Трендовски шеф на продавница за облека, дама извезена мека памучна тато капа

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

100% памук. Затворање на тока. Само миење на рацете. Само ткаенината прилагодливо затворање на слајдот со тока. Капче со висок квалитет, извезено во САД. Низок профил, неструктурирана круна. 6 панели со 6 везени вентилации. Една големина најмногу одговара. Капче со висок квалитет, украсена во САД. Низок профил, неструктурирана капа. Направено од 100% четкан памук. 6 панели со 6 везени вентилации. Само ткаенината прилагодливо затворање на слајдот со тока. Една големина најмногу одговара.

Избор на клиент

Кујнски Ножици киоцера Ч-350Л, Фина Керамика, Машина За Миење Садови, Средство За Дезинфекција, Белило, Црно Новак
Идомија 8 Л Пластична Кутија За Брава За Складирање, Проѕирни Контејнери Со Капаци, 2-Пакување Новак
Идомија 8 Л Пластична Кутија За Брава За Складирање, Проѕирни Контејнери Со Капаци, 2-Пакување

Комплетот вклучува 2 проѕирни пластични канти со капаци Капацитет : 8 литри Големина на секоја кутија : 12,

DEN 367.84
Кралските крстоносци Класик C5 uce 19 & 18 тркала за раб постави во прав обложена за кралски Енфилд Новак
Кралските крстоносци Класик C5 uce 19 & 18 тркала за раб постави во прав обложена за кралски Енфилд

Работи на тркала 19 "& 18" Објавено во прав За Кралскиот Енфилд Класик C5 500cc UCE Работи на тркала 19 "& 18" Објавен

DEN 2.33
Камче Пријателски Крофна Штракаат-Жолта Новак
Камче Пријателски Крофна Штракаат-Жолта

Материјали : Рачна Плетенка со 100% памучно предиво и поли пополнување Големина : 4,24 " (Л) х 4,25 "(В)...

DEN 1179.20
Црвена Вода Капка Тоалетна Чинија Четка И Држач Во Собата Новак
Црвена Вода Капка Тоалетна Чинија Четка И Држач Во Собата

БОЈА И ДИЗАЈН : сјаен црвен и дизајн на форма на капка вода оваа четка за тоалетна чинија, ќе внесете совр

DEN 639.84
Тоалет Четка Нерѓосувачки Челик Тоалет Четка Четка Тоалет Чистење Четка Тоалет Хром Четка Држач Новак
Тоалет Четка Нерѓосувачки Челик Тоалет Четка Четка Тоалет Чистење Четка Тоалет Хром Четка Држач

кои се меки и флексибилни, но цврсти и густи, ова лесно ги чисти тешко достапните области од вашата тоале

DEN 877.76